فراتر از اعداد: به جای defensiveness و مستندات تمرکز بر آنچه با این نسخهها کار: تست, بیمارستان, دسترسی, ماسک

هند را افزایش Covid شمارش است رو آن را جلوتر از روسیه با آمریکا و برزیل در پیش است. این باعث می شود که ستایش دیگران در اعمال میان جهان دقیق ترین مستندات داشتن staved خاموش Covid در هند و تا حدودی زودرس در حال حاضر. چه هنوز هم می تواند سالم رسمی و پاسخ های فردی به این بیماری همه گیر. متاسفانه ما همچنان به سقوط کوتاه با وجود چهار سال از تعلق سازمانی و دانش است. را مورد کارناتاکا که مجبور شد به خاطر مضحک سفارش خودداری Covid نتایج آزمون به بیماران پس از کاشت بسیار زیاد سردرگمی و مشکلات برای بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

Overregulation و قرار دادن موانع برای تست نیست کمک هر دولت است. برعکس شواهدی وجود دارد که ramping تا تست که انجام شد در چنای و دهلی نو و بمبئی – کمک بیشتر به بهبود نرخ. و یا نگاه در تریواندروم که در آن یک هفته مستند تحمیل شد در کوتاه مدت متوجه یادآور مرکز مستند 1.0 پس از صرف 27 نفر بودند شناسایی شده در یکشنبه. شهروندان به زودی شروع به شماره گیری ایستگاه های پلیس برای مواد غذایی و لوازم ضروری را وادار به این شهرستان در محاصره پلیس به اعتراف به آن “نمی تواند تبدیل به یک آنلاین زنجیره تامین شرکت یک شبه”.

مستندات کار تنها در صورتی دولت استفاده از زمان به دست آورد برای قرار دادن موثر Covid استراتژی جنگ در محل. در هر صورت با توجه به آسیب در حال حاضر انجام می شود به اقتصاد آنها گذشته خود را موثر تاریخ انقضاء. در بهترین مستندات صرفا به تعویق انداختن اجتناب ناپذیر موج در عفونت; علاوه بر این آنها شده اند hobbled در عمل توسط دولت ضعیف ظرفیت و عدم توانایی در پیش بینی عواقب (مانند مهاجر, مهاجرت دسته جمعی قرار گرفت که پس از اولین مستند). دهلی نو آموخته است و در این راه سخت است. سرمایه است که در نهایت گسترش امکانات بهداشتی پس از مستند فلج محدودیت به حال immobilised سلامت اداری و کارگران است.

از دياليز به شیمی درمانی نجات بخش پزشکی هنوز در حال رد به بیماران نیازمند در سراسر شهرستانها. هزینه های واقعی از مستندات از جمله درآمد از دست رفته داخلی مهاجرت, گرسنه شکم و زندگی مختل باقی می ماند تا حد زیادی ناشناخته است. مدیریت تصویر برای از میان برداشتن حکومت ضعیف چرخش قفل به عنوان مقصر برای Covid جهش و پس از آن تولید به اندازه کافی ترس روان به مبنای مشروعیت تکرار مراجعه به مستندات. این قفل-باز کردن بازی است که از لحاظ اقتصادی غیر قابل تحمل تر است بنابراین با یک متخاصم چین در درب. هند آزمایش شده است رشد شاخص به حدود 2.5 لاخ یک روز اما روزانه تست مثبت نرخ 10% یا بیشتر. هند نیاز به مقیاس تست تا مثبت نرخ سقوط به طور پیوسته برای هفته ها در پایان. تست و ماسک و نه مستندات را با خیال راحت به ما به خم در منحنی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net