فراتر از ’40 هکتار و یک قاطر’: تفسیر غرامت

جورج فلوید مرگ بیش از یک ماه پیش در دست مینیاپولیس پلیس طرح میتوانست به این کشور بازده ناآرامی های اجتماعی و عمومی در منازعات و تمدید سیاسی ضرورت است.

که احساس وحشت و نگرانی را به همراه داشت موج حمایت از این ایده که زندگی ماده از سیاستمداران و شرکت های بزرگ. اما این که آیا آن را در مورد پلیس یا مردم بسیاری از سیاه مردمی به دنبال یک چیز واقعی اعتقاد. وجود دارد افزایش تماس برای سیاست است که منعکس کننده حرفه ای از نگرانی در مورد مردم سیاه و سفید – و در برخی موارد یک تماس برای پرداخت غرامت.

پیدا کردن یک اجماع در ایران چالش برانگیز است. های مختلف نظر سنجی و نظر سنجی نشان می دهد که در حالی که آمریکایی ها ممکن است آماده برای رسیدگی به شکایات علیه مردم سیاه و سفید در آمریکا, آنها ممکن است آماده برای جبران آن نارضایتی. این یک بحث است که صورت گرفته است برای بیش از 100 سال اتحادیه ارتش ژنرال ویلیام شرمن در سال 1865 به Ta-Nehisi Coates امروز.

به عنوان آقای کوتس شهادت قبل از کنگره یک سال پیش این سوال را از پرداخت غرامت است که “آیا ما گره خورده به یه چیزی از ما گذشته اما آیا ما به اندازه کافی شجاع به توان به تمام آنها.”

جورج فلوید مرگ بیش از یک ماه پیش در دست مینیاپولیس پلیس طرح میتوانست به این کشور بازده ناآرامی های اجتماعی و عمومی در منازعات و تمدید سیاسی ضرورت است. این احساس وحشت و نگرانی است آشکار خود را به وعده های پلیس اصلاحات ملامت و حذف نژادپرستانه edifices و خیره کننده اعلامیه از شرکت های بزرگ – سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

با که گفت, نگرانی وجود دارد که تغییرات و نظرات بیان شده توسط شرکت ها و سیاستمداران نمایشی. “اجازه دهید به نوبه خود سیاه زندگی توجه به سیاه و سفید زندگی, بازاریابی” به چالش کشیده یک تفسیر اخیر در سرمایه گذاری. این خواست شرکت ها به دنبال فراتر از مکان اعلامیه ها و بررسی های خود را تنوع و استخدام, در میان شیوه های دیگر. این که آیا آن را در مورد پلیس یا مردم بسیاری از سیاه مردمی به دنبال یک چیز واقعی اعتقاد. وجود دارد افزایش تماس برای سیاست است که منعکس کننده حرفه ای از نگرانی در مورد مردم سیاه و سفید – و در برخی موارد یک تماس برای پرداخت غرامت.

پیدا کردن یک اجماع در ایران چالش برانگیز است. های مختلف نظر سنجی و نظر سنجی نشان می دهد که در حالی که آمریکایی ها ممکن است آماده برای رسیدگی به شکایات علیه مردم سیاه و سفید در آمریکا, آنها ممکن است آماده برای جبران آن نارضایتی. این یک بحث است که صورت گرفته است برای بیش از 100 سال است. یاد البته کمی نادرست عبارت همراه ایده سیاه و سفید در ایران – “40 هکتار و یک قاطر.” این عبارت برگرفته از زمینه خاص سفارش شماره 15 یک نظم نظامی صادر شده توسط اتحادیه ارتش ژنرال ویلیام شرمن در سال 1865 که تحت تاثیر گرجستان, کارولینای جنوبی و فلوریدا و سواحل. اولین مقاله آمده است:

جزایر از Charleston, south, رها مزارع برنج در کنار رودخانه ها برای سی مایل از دریا و این کشور هم مرز با سنت جانز ریور فلوریدا محفوظ می باشد و جدا شده برای حل و فصل سیاهان در حال حاضر به صورت رایگان از اعمال جنگ و اعلام رئیس جمهور ایالات متحده است.

پس از مقاله دوم با تاکید بر حمایت نظامی و این که “Negro رایگان” طراحی در مورد “40 هکتار” ساخته شده بود در مقاله سوم:

هر زمان که سه محترم سیاهان سران خانواده ها باید تمایل به حل و فصل در زمین باید انتخاب شده برای این منظور یک جزیره یا یک محل به وضوح تعریف شده در محدوده بالاتر از تعیین بازرس از شهرک ها و مزارع خود خواهد شد یا مانند تابع افسر به عنوان او ممکن است منصوب به آنها مجوز برای حل و فصل چنین جزیره و یا منطقه و استطاعت آنها را چنین کمک هایی به عنوان او می تواند به آنها را قادر به ایجاد یک ارام کشاورزی حل و فصل است. سه حزب به نام طبقه بندی کردن زمین تحت نظارت بازرس میان خود و مانند دیگران به عنوان ممکن است را انتخاب کنید به حل و فصل نزدیک آنها را به طوری که هر خانواده باید یک طرح بیش از (40) چهل هکتار از tillable زمین و زمانی که این مرزها در برخی از کانال آب با بیش از 800 فوت جبهه آب در اختیار داشتن که زمین مقامات نظامی خواهد آنها را استطاعت حفاظت از تا زمانی که آنها می توانند از خود محافظت کنند و یا تا زمانی که کنگره باید با تنظیم خود را به عنوان.

همانطور که قبلا بیان 1865 شد محوری سال در احترام به آزادی است. اما به عنوان مطمئن شوید که برخی از وعده های ساخته شده توسط شرمن و با فرمت و سپس رئیس جمهور آبراهام لینکلن کسانی که اعلامیه معکوس شد توسط لینکلن جانشین اندرو جانسون. بازسازی دوره برگزار شد و بسیاری از وعده برای آمریکایی های سیاه و سفید, اما این کشور را به عدم رعایت وعده های خود را آشکار حتی قبل از اشاره به خشونت سیاسی از گروه ها مانند پیراهن قرمز در سال 1876. این شکست وعده ها به خصوص مزاحم زمانی که در کنار قانون از جمله منطقه کلمبیا جبران رهایی عمل می کنند. این قانون که قبل از آزادی اعلام نه ماه کنار گذاشته 1 میلیون دلار برای غرامت برای slaveholders.

الیاس Nouvelage/ایسنا

کیسه برچسب #THEBLACKTEAPARTY برجسته اقتصادی از مردم در ایالات متحده در طول یک آتلانتا رویداد به علامت Juneteenth ژوئن 19 سال 2020 است.

استانداردهای دوگانه را ایجاد چارچوبی برای مدرن خواستار پرداخت غرامت. در سال 1989 در اواخر نماینده ایالات متحده جان جانز کریک پیشنهاد لایحه ای برای ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه و توسعه غرامت پیشنهادات. یک بار دیگر در سال 1865 ذکر شد به عنوان یک flashpoint:

عمل به آدرس اساسی بی عدالتی و ستم خشونت و رفتارهای غیر انسانی برده داری در ایالات متحده و 13 مستعمرات آمریکایی بین 1619 و 1865 و برای ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه و در نظر گرفتن یک ملی عذرخواهی و پیشنهاد پرداخت غرامت برای نهاد برده داری متعاقب آن حق قانونی و عملا نژادی و تبعیض اقتصادی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و تاثیر این نیروها در زندگی آفریقایی-آمریکایی را توصیه به کنگره در درمان مناسب و برای مقاصد دیگر.

این لایحه دوباره به راه افتادند و به خانه در ژانویه گذشته به عنوان H. R. 40 توسط تگزاس در کنگره شیلا جکسون لی. قابل توجه دیگر قهرمانان از پرداخت غرامت شامل ویلیام “سندی” Darity سیاه اقتصاددان در دانشگاه دوک که در 30 سال گذشته را صرف مطالعه در ایران.

من تا به حال فرصت خوبی است برای مصاحبه با دکتر Darity و همسرش, A. کیرستن مولن در میان ترویج کتاب جدید “از اینجا به برابری: غرامت برای سیاه و سفید آمریکایی ها در قرن بیست و یکم.” این کتاب جامع که به نظر می رسد در حمایت از نه تنها از نظر مالی بلکه تاریخی و جامعه شناختی یکی.

David J. فیلیپ/AP

دموکراتیک تشکر. Sheila Jackson Lee تگزاس صحبت می کند به عنوان خانواده و مهمانان شرکت در مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا ژوئن 9 سال 2020 در هوستون.

میان دوره ای که در آن ما شاهد تفسیر در مورد غرامت از نیویورک تایمز و مجله فوربس در میان دیگران, دکتر Darity و خانم مولن جرات را به منظور جلب یک “خط ضخیم از این کشور ریشه تا به امروز”:

در این مورد ما در ساخت این حجم بر اساس هر سه ردیف یا مراحل injustice: برده داری آمریکا آپارتاید (Jim Crow) و اثرات ترکیبی از حال و روز تبعیض و مداوم سرزنش سیاه و سفید زندگی می کند. اکثر طرفداران سیاه غرامت باید با تمرکز به طور انحصاری در بی عدالتی از برده داری به عنوان مبنایی برای جبران. … ما ارسال کنید که این لایحه از خاص به صورت سیاه و سفید در ایران تقریبا باید شامل معاصر مداوم بی عدالتی – بی عدالتی و در نتیجه موانع و مجازات برای فرزندان افراد به بردگی گرفته شده در ایالات متحده است.

شش سال پیش در این ماه “در مورد پرداخت غرامت” ساخته شده بود در اقیانوس اطلس توسط Ta-Nehisi Coates. این یک پیام است که صعود آقای کوتس به عنوان یکی از برتر روشنفکران در کشور است. دیدگاه خود را در مورد این مسئله چنان قدرتمند بود که او انتخاب شد برای ارائه شهادت در کنگره شنوایی یک سال پیش. پایان که شهادت است به عنوان مربوطه در حال حاضر به عنوان این بود:

معمولی سیاه و سفید خانواده در این کشور یک دهم ثروت معمولی سفید ، زنان سیاه مرگ در هنگام زایمان در چهار بار رای سفید زنان است. وجود دارد و البته شرم از این سرزمین رایگان مباهات بزرگترین جمعیت زندانیان در این سیاره که فرزندان بردگی را تشکیل می دهند بزرگترین سهم. موضوع پرداخت غرامت است که یکی از ساخت جبران و مستقیم جبران, اما آن را نیز یک سوال از تابعیت. در H. R. 40 بدن این فرصت را به هر دو فیلم خوب در آن سال 2009 عذرخواهی برای اسارت و رد عادلانه آب و میهن پرستی می گویند که این ملت است که هر دو آن اعتبارات و بدهي. که اگر توماس جفرسون مسائل تا چه سالی Hemings. که اگر D-Day مسائل را سیاه و سفید وال استریت. که اگر Valley Forge مسائل را فورت بالش. چرا که این سوال واقعا این نیست که ما خواهید بود به چیزی از ما گذشته اما آیا ما به اندازه کافی شجاع به توان به تمام آنها.

کن Makin یک نویسنده مستقل است و میزبان “Makin’ تفاوت” پادکست. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @differencemakin.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im