فراتر از 100 روز: کلید ماها Vikas Aghadi دولت ثبات خواهد بود به دنبال ماهاراشترا رفاه

تکمیل صد روز است که به سختی یک نقطه عطف برای دولت اما زمانی که از سرکار به گونه ای است که آن را به یک Hindutva تندرو برای یک وزیر و دو قسم ‘سکولار’ سازمان خود را به عنوان شرکای ائتلاف این جای تعجب نیست که بسیاری در ماهاراشترا فکر می کنم ماها Vikas Aghadi دولت نیز ممکن است برخی از اعتبار خود را برای داشتن جان سالم به در برد بیش از دو ماه است. اما در حال حاضر که وجود دارد این است که برخی اذعان نه تنها از مخالفان BJP اما از متحدان شیو سنا, NCP و کنگره خود که ائتلاف می تواند عملی آن زمان برای ماهاراشترا هنوز حاکمان جدید به پایین به طور جدی به کسب و کار و نه پت خود را در پشت برای داشتن فقط نگه داشته Aghadi کشتی نوعی شناور.

این تناقضات داخلی شده است وجود دارد برای همه برای دیدن. جنجال بر الگار Parishad مورد هنوز رفته دور با Sharad Pawar خواستار تحقیقات ویژه تیم سانتی متر Uddhav Thackeray منحرف موضوع توسط توزیع بیش از این مورد به نیا سپس Pawar لباس تلاش برای پنجه راه خود را با صحبت کردن از بررسی راه هایی که در آن دولت هنوز هم می تواند انجام تحقیقات مستقل. ایدئولوژیک incongruities نیز آشکار بیش از سنا باز پشتیبانی از کا و NPR و کنگره و NCP را سفت مخالفت کا-NRC-NPR با یک سازش موقت شده کار می کرد از طریق انتصاب یک پنل که نگاه به NRC و NPR مسائل.

اولین بودجه ارائه شده توسط وزیر دارایی Ajit Pawar هفته گذشته اجازه می دهد تا هر دو NCP و سنا به تمرکز بر حوزه مربوطه خود را در بمبئی-مسکونی منطقه و غربی ماهاراشترا. در عین حال این که آیا این مناطق واقعا دیدن اقتصادی و اجتماعی احیای یا نه کلید در زمانی که دولت بدهی طرح برای 2020-21 است در Rs 5.2 لاخ کرور. یک بار هند را صنعتی نیروگاه, Maharashtra رنج می برد با آن صنعتی و بخش های تولید ضربه پایین کشاورزان آن وضعیتی وخیم تحت بدهی با وجود یک وام چشم پوشی پس از دیگری و آن جوانان و امید وعده داده شده شغل.

در حالی که بمبئی مسکونی و غربی ماهاراشترا می تواند با یک فشار است و دولت می تواند پایان آن دیرینه مزرعه بحران و مرتب کردن دیگر مسائل بدون دادن وضعیت برابر با سه تن دیگر از آستین غفلت مناطق از دولت – Vidarbha, Marathwada و شمال ماهاراشترا. اگر علت واقعی است ماهاراشترا و نه تنها ماها Vikas Aghadi بقا, همه چیز در واقع می تواند تغییر کند.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im