من اغلب نوشتن این ستون نشستن در یک کافه در جایی هستم اما انجام این کار خاص قسط از ایمنی از خانه من. من Covid-19 جدی و انجام همه من می تواند از نظر اجتماعی فاصله بهداشت شخصی و غیره. مردم تمایل به دست کم گرفتن ماهیت رشد نمایی و من نگران که بسیاری از هموطنان من هنوز هم بیش از حد از خود راضی. اما وجود دارد یک جریان اپیدمی من نگران فقط به عنوان بسیار به عنوان Covid-19 — آن است که این بیماری همه گیر از جهل است که باعث می شود مردم به این باور در طب جایگزین.

در طول چند هفته گذشته ما دیده ایم همه نوع از اظهارات مشکوک درباره Covid-19. Homoeopaths و آیورودا پزشکان پیشنهاد کرده اند داروها گاو ادرار ارائه شده به عنوان یک پیشگیری کننده گروه از مردم شعار “برو تاج رفتن’ به ظاهرا مطیع ویروس وجود دارد و حتی یک پیشنهاد که کف زدن دست درایوهای باکتری دور. این ادعا درمان و اعتقاد به سیستم های آنها بر اساس اشتباه هستند. آنها نیز خطرناک است به همین دلیل لازم است برای مبارزه با آنها را با همان تعهد که با آن ما باید برای مبارزه با ویروس تحت اللفظی.

برای شروع من یک احشایی اعتراض به اصطلاح “طب جایگزین’. بسیاری از حقه بازی ما قرار داده است که در دسته پزشکی نه در همه. وجود دارد که تنها دو نوع از درمان: کسانی که کار می کنند و کسانی که نمی. واقعی پزشکی از یک سو و حقه بازی ، اصطلاح “طب جایگزین’ گناه حقه بازی و نشان میدهد یک هم ارزی که وجود ندارد.

و در اینجا شما می گویند, اما بسیاری از آنچه که من اسمش حقه بازی به نظر می رسد به کار. همین است ؟ اجازه دهید من پیشنهاد دو دلیل. برای اولین بار به عنوان است که معمولا شناخته شده است و اثر دارونما است. در واقع صرفا اعتقاد داشتند که یک طب کار خواهد کرد می تواند گاهی اوقات بیمار بهتر است. یک مثال کلاسیک از این می آید از جنگ جهانی دوم هنگامی که هنری بیچر آمریکایی anaesthetist فرار از مورفين شد و مجبور به استفاده از آب نمک به جای آن برای عملیات. بیمار این را نمی دانند و آب نمک کار می کرد. و یا به جای اثر دارونما کار کرده است.

به همین دلیل زمانی که آزمایش های علمی انجام شده برای تعیین اینکه آیا یک دارو کار می کند یا نه استاندارد است که آیا این بیماران بهتر است. به جای دارو آزمایش شده به انجام بهتر از دارونما. این است که از طریق آنچه که به نام یک دو سو کور کنترل شده با پلاسبو آزمون. بیماران به دو گروه تقسیم میشوند که یکی از آنها داده شده است دارونما و از سوی دیگر با توجه به این دارو مورد آزمایش قرار. نه بیماران و نه پزشکان می دانند که که. اگر دارو بهتر از دارونما ما می دانیم که در آن کار می کند. هیچ هومیوپاتی پزشکی تا کنون به تصویب یک آزمون.

دوم دلیل حقه بازی به نظر می رسد به کار رگرسیون است به این معنی. بسیاری از بیماری ها مانند سرماخوردگی و برخی از میگرن تابع در یک چرخه و بهتر خود به خود. بیماران اغلب نسبت اعتبار برای این دارو صورت گرفت. این است که به خصوص به احتمال زیاد اگر آنها در حال حاضر باور آن است که در آن مورد تایید تعصب در ضربات – تمایل به دیدن تنها مدرکی که ما را تایید تعصبات.

اما هومیوپاتی بی ضرر است, راست? تنها شکر قرص? پس مشکل چیست ؟ دو مشکل وجود دارد با استفاده از داروهای جایگزین. یکی آنچه اقتصاددانان تماس بگیرید هزینه فرصت: شما با استفاده از پزشکی است که در واقع کار می کند و که می تواند کشتن بیمار است. یک مثال معروف از این زن و شوهر که اصرار بر درمان دختر خود اگزما با هومیوپاتی. دختر فوت کرد و پدر و مادر به درستی به حبس تعلیقی محکوم شد.

دو باورند که چنین درمان می تواند خود راضی می شوند در مورد خطر آنها روبرو هستند. سازمان دیده بان ویدیو های ویروسی از این آقایان شعار ” برو کرونا بروید و آن را روشن است که آنها در حال ایستاده بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. برنامه های مورد علاقه من Infinite پر از ویدئوها از مردم ادعا می کنند که دین قدیمیترین جعلی اخبار را به حفاظت از آنها. این باورهای غلط خطرناک هستند نه تنها به آنها بلکه به دیگران در اطراف آنها را به عنوان به خوبی.

حتی زمانی که وحشت از Covid-19 پشت سر ما با این بیماری همه گیر از جهل خود ادامه خواهد داد را به زندگی است. این امر به ویژه زمانی که دولت هند خود را صرف مالیات عباس از ما در این مزخرف — وزارت AYUSH باید لغو شود. آن است که نه فقط مؤمنان در معرض خطر اما کسانی که در اطراف آنها.

چه می توانید انجام دهید در مورد آن از شما بپرسم ؟ خوب اول بود مشکوک. بررسی هر ادعای خوانده شده در هر موضوع که در آن شما یک نظر. دو کتاب بزرگ من پیشنهاد می کنم روی این موضوع هستند و “علم بد” توسط بن Goldacre و “فوت و فن یا درمان” توسط سیمون سینگ و Edzard ارنست. واقعیت-چک کردن وب سایت نیز انجام یک کار بزرگ از رد کردن بی معنی است. استفاده از آنها برای درست کسانی که مزاحم عموهای خود را در واتساپ گروه ها و جوامع مسکن. آن است که خود وظیفه مدنی به صحبت کردن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im