بهترین خرید به نیاز خریداران به پوشیدن ماسک داخل فروشگاه

بهترین خرید فروشگاه در شهر نیویورک در ماه گذشته.

عکس: آنجلا weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بهترین خرید شرکت. BBY 1.51% نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در داخل ایالات متحده تمام فروشگاه ها برای محافظت در برابر کروناویروس جدید از جمله در مکان های بدون ماسک حکم.

بهترین خرید گفت: آن ماسک حکومت است که می رود به اثر در روز چهارشنبه را “کمک به محافظت از نه تنها ما خریداران و جوامع بلکه ده ها هزار نفر از بهترین خرید کارکنان برای خدمت به مشتریان در هر روز.”

آن یک تعداد انگشت شماری از ملی زنجیر از جمله استارباکس Corp. SBUX 0.11% و Costco Wholesale Corp. با شبیه ماسک مورد نیاز به عنوان کسب و کار به دنبال حفاظت از کارکنان و مراجعان در میان خروش در coronavirus موارد در بسیاری از نقاط کشور است.

وجود گسترده علمی و پزشکی اجماع است که در صورت ماسک های مهم در کاهش ویروس گسترش یافته است. سوالات بیش از پوشیدن آنها باید سوخت گرم بحث های سیاسی در ایالات متحده و گاهی اوقات منجر به درگیری های خشونت آمیز بین خرده فروشی کارگران ماسک اجرای قوانین و مشتریانی که حاضر به پوشش صورت خود را.

بیش از 135,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus و تعداد موارد جدید را ضربه اوج در روزهای اخیر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کالیفرنیا فرماندار این هفته معکوس برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار در میان افزایش در دولت سفارش داخل سالن ناهار خوری و مراکز نزدیک به دوباره.

اکثر شرکت های بزرگ از بزرگ جعبه خرده فروشان به داروخانه های زنجیره ای, نیاز به ماسک در مکان های که در آن دولت و یا دولت های محلی می گویند که آنها الزامی است. برخی از این شرکت ها منع کاربران از ورود بدون ماسک در حالی که دیگران درخواست مشتریان می پوشند اما هنوز هم اجازه می دهد آنها را اگر آنها حاضر.

تعداد کمتری از خرده فروشان باید به اجرا در سراسر کشور سیاست. Costco هزینه 1.57% بنابراین در ماه مه و تبدیل به یک هدف برای ماسک مخالفان. Apple Inc. همچنین نیاز به ماسک در تمام فروشگاه ها. استارباکس نیاز به ماسک در آن شرکت عمل ایالات متحده در فروشگاه ها شروع چهارشنبه.

هدف Corp. فروشگاه کارگران درخواست خریداران به پوشیدن یک اغلب ارائه یک ماسک برای فروش در نزدیکی در ورودی اما خواسته به زور این موضوع به دلایل ایمنی گفت: یک فرد آشنا با سیاست های شرکت. در Walmart , Inc., کارگران را مجبور به پوشیدن ماسک و خریداران را تشویق به انجام این کار با علامت.

Walmart مدیر عامل داگ McMillon در یک مصاحبه تلویزیونی دوشنبه در بلومبرگ گفت: نیاز به ماسک در مکان های بدون دولت مقرر است “بدیهی است که چیزی که در ذهن ما است.”

بهترین خرید در وب سایت خود گفت: این امر با ارائه ماسک برای مشتریان که یکی نیست. کودکان و افرادی که قادر به پوشیدن ماسک برای دلایل بهداشتی لازم نیست به آنها را می پوشند.

“هر مشتری که دارای یک نگرانی در مورد پوشیدن یک ماسک قادر خواهد بود به فروشگاه بهترین خرید از طریق وب سایت ما و برنامه را انتخاب کنید در خانه تحویل و یا تماس منظقه وانت” این شرکت اعلام کرد. یک سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک سوال در مورد چگونگی خرده فروش برنامه برای به اجرا درآوردن سیاست.

نوشتن به شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im