بهترین پست خرید قوی فروش تعطیلات

بهترین خرید گفت کلی آن درآمد حاصل از افزایش 2.7 درصدی اخیر سه ماهه.

عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

بهترین خرید گفت: فروش گل رز در طول فصل تعطیلات با استناد به افزایش تقاضا برای گوشی ها و لوازم خانگی در طول یک دوره زمانی که بسیاری از فروشندگان سنتی گزارش نتایج بدون زرق و برق.

این شرکت اعلام کرد فروش قابل مقایسه با افزایش 3.2 درصد در طول سه ماهه چهارم به پایان رسید Feb. 1 مارک 12 متوالی از رشد فروش. در ایالات متحده فروش آنلاین رشد نزدیک به 19 درصد به $3.52 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه مشابه در سال گذشته با توجه به بالا میانگین ارزش سفارش و بیشتر خریداران به خرید آنلاین این شرکت اعلام کرد.

دسته بندی است که به کمک افزایش فروش شامل هدفون, کامپیوتر, لوازم خانگی, موبایل و تبلت, این شرکت گفت: جبران کاهش در بازی رده.

“ما ارائه شده قانع کننده معاملات تعطیلات که طنین انداز با مشتریان و ارائه بدون درز تجربه خرید” رئیس اجرایی Corie بری در بیانیه ای.

خرده فروش سهام کاهش یافت و در حدود 3.5% صبح روز پنجشنبه در میان گسترده تر در بازار فروش شود.

به طور کلی درآمد حاصل از افزایش 2.7 درصدی به $15.2 میلیارد اخیر سه ماهه. در ایالات متحده, که حساب برای بخش عمده ای از بهترین خرید فروش حدود یک چهارم و یا فروش سرچشمه آنلاین این شرکت اعلام کرد.

رئیس امور مالی مت Bilunas گفت: بهترین خرید بود از نزدیک نظارت بر تحولات مربوط به شیوع کروناویروس و که از آن انتظار بیشتر از تاثیر احساس می شود در نیمه اول سال است. “ما این را به عنوان یک نسبتا کوتاه مدت اختلال می کند که ما تاثیر استراتژی دراز مدت و طرح های” آقای Bilunas در بیانیه ای گفت.

بیشتر درآمد

  • WPP سهام شیرجه رفتن در آگهی غول چشم انداز غم انگیز فوریه 27 سال 2020
  • کشف درآمد افزایش می یابد کمی در میان جریان فشار فوریه 27 سال 2020
  • J. C. Penney انتظار کوچکتر فروش قطره در این سال فوریه 27 سال 2020
  • Budweiser آبجو سهام شیرجه به عنوان آن را از دست می دهد و بیشتر در ایالات متحده سهم بازار فوریه 27 سال 2020

بهترین خرید نتایج یک نکته مثبت در میان تعطیلات فروش گزارش فصل مشخص شده توسط نتایج بدون زرق و برق از بسیاری از خرده فروشان با اشاره به تعطیلات کوتاه تر خرید دوره و ضعیف و الکترونیک, فروش. دوره بین شکرگزاری و کریسمس کوتاه تر بود شش روز در مقایسه با سال قبل از.

هدف Corp. سقوط کوتاه از خود انتظارات با استناد به ضعیف فروش اسباب بازی و لوازم الکترونیکی. Macy’s , Inc. گفت: به تازگی آن را خواهد دید دیگری 125 از آن فروشگاه. Walmart , Inc. گفت: سه ماهه چهارم فروش ضعیف تر از این شرکت امیدوار است با توجه به شرجی و تقاضا برای اسباب بازی و پوشاک و بازیهای رایانهای در آخرین هفته قبل از کریسمس.

بهترین خرید گفت که انتظار دارد به گزارش مقایسه فروش تخت 2% برای سال مالی جاری و رقیق سود هر سهم $6.10 دلار 6.30 که شامل شرکت برآورد تاثیر از coronavirus این شرکت اعلام کرد.

بهترین خرید دستخوش قابل چرخش در شش سال گذشته اجتناب از سرنوشت مدار شهرستان, ورزش, قدرت, Toys ‘R’ Us و دسته قاتلان خرده فروشان که تمایل به انبار کالا متمرکز در یک دسته مانند الکترونیک و یا دنده های ورزشی. در سال 2012, خرده فروش الکترونیک تلاش شد با کاهش فروش و کاهش سود به عنوان مصرف کنندگان به مرور در آجر و ملات فروشگاه های ساخته شده اما خرید در Amazon.com و وب سایت های دیگر.

خرده فروش تغییر استراتژی تطبیق قیمت به رقبا اضافه کردن خدمات برای کاهش این شرکت با تکیه بر عرضه محصول جدید و با استفاده از فروشگاه خود را به انجام برسانند سفارشات آنلاین. دو سال پیش بهترین خرید زده یک معامله برای پیوستن به آمازون به فروش تلویزیون های هوشمند و بعد از آن به دست آورد GreatCall, Inc., سازنده ارشد متمرکز دستگاه های.

در تابستان گذشته معمار که چرخش هوبرت Joly پا گذشته از اجرایی و خانم بری دیرین بهترین خرید اجرایی شد مدیر عامل شرکت. در اوایل سال جاری این شرکت گفت: این استخدام یک شرکت حقوقی برای بررسی اتهامات را به هیئت مدیره در ماه دسامبر گذشته که خانم بری تا به حال نامناسب رابطه عاشقانه با یک همکار سابق اجرایی قبل از او در زمان بیش به عنوان مدیر عامل. در این ماه شرکت گفت: آن را به حال نتیجه بررسی ترک خانم بری در نقش خود بدون ارائه جزئیات بررسی است. خانم بری, 44 سال سن یکی از جوانترین مدیران اجرائی از S&P 500 شرکت و یکی از چند زنان است.

بهترین خرید فروش رشد تا حدی بیش از سال گذشته میان عدم قطعیت در مورد تاثیر تعرفه بر کالاهای چینی. در ماه نوامبر شرکت خود را مطرح قبلا کاهش فروش و سود انتظارات برای سال کامل. در آن زمان بهترین خرید قابل مقایسه با پیش بینی رشد فروش از 1 ٪ تا 2 ٪ در سال.

برای سال مالی قابل مقایسه با فروش 2.1%.

خالص درآمد اندکی افزایش یافت و به $1.54 میلیارد دلار برای سال کامل از $1.46 میلیارد قبلی سال مالی.

رقیق سود هر سهم ضربه $5.75 برای سال $5.20 در مقایسه با دوره است.

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im