برنی ساندرز سال 2020 به پایان می رسد کمپین توزیع نامزدی به بایدن

واشنگتن

سناتور. برنی ساندرز که او را دیدم یک بار قوی سرب در دموکراتیک اولیه تبخیر به عنوان حزب را ایجاد صف سرعت بالا پشت سر رقیب جو بایدن به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری در روز چهارشنبه اذعان است که معاون سابق رئیس جمهور است که خیلی جلوتر برای او به هر گونه معقول امید میشه.

این سناتور ورمونت اعلام می کند آقای بایدن این presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“راه به سوی پیروزی است تقریبا غیر ممکن است” آقای ساندرز گفت: هواداران به او تبریک گفت آقای بایدن افزود که معاون سابق رئیس جمهور است “بسیار مناسب و معقول مرد که من کار خواهد کرد با به حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو است.”

آقای ساندرز در ابتدا بیش از حد آسمان-انتظارات بالا در مورد توانایی های خود را به سحر و جادو خود را از ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد و حتی غلبه حمله قلبی ماه اکتبر گذشته در کمپین بلیزرز. اما او در بر داشت خود را قادر به تبدیل تزلزل پشتیبانی از ترقی خواهان به دوام مسیر برای نامزدی در میان “electability” ترس سوخت سوال در مورد این که آیا خود را دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی خواهد بود خوشایند به انتخابات عمومی رای دهندگان.

سناتور خود را آغاز کرد آخرین کاخ سفید پیشنهاد رو به سوال در مورد اینکه آیا او می تواند پیروزی هواداران که او را چهار سال پیش به عنوان یک شورشی دیگر برای حزب ایجاد را انتخاب هیلاری کلینتون ، با وجود برنده شدن 22 متحده در سال 2016 وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند عمده ریاست جمهوری مدعی این چرخه به خصوص به عنوان مسابقه قدیمی ترین نامزد است.

آقای ساندرز هر چند استفاده از قوی رای گیری و جامد جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری شده تقریبا به طور کامل از کمک های مالی به صورت آنلاین به بیش از آرام اوایل شک. مانند بار اول او را به خود جلب حمایت گسترده از رای دهندگان جوان و قادر به ایجاد جدید تاخت و تاز در هیسپانیک جامعه, حتی در حالی که درخواست تجدید نظر خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار همچنان کوچک است.

آقای ساندرز انباشته بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر که باز رای گیری اولیه و cruised به یک پیروزی آسان در نوادا – به ظاهر ترک او را به خوبی می چرخاند به با حداکثر سرعت دویدن برای نامزدی حزب دموکرات در حالی که عمیقا شلوغ و تقسیم زمینه جایگزین غرق در اطراف او.

اما مهم حمایت از آقای بایدن با نفوذ کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn و یک بعدی تر از حد انتظار پیروزی در کارولینای جنوبی رو به معاون سابق رئیس جمهور به سه شنبه هنگامی که او برنده 10 از 14 متحده است.

در یک ماده از روز خود را بالا سابق دموکراتیک رقبا به صف کردن و اعلام حمایت خود را از آقای بایدن. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تا به حال به نظر می رسد در آستانه سقوط پس از نیوهمپشایر یافت اما زندگی جدید را به عنوان بقیه از حزب میانه ایجاد coalesced در اطراف او به عنوان یک جایگزین برای آقای ساندرز.

همه چیز فقط بدتر هفته بعد زمانی که آقای ساندرز از دست میشیگان که در آن او تا به حال مبارزه سخت و ناراحت خانم کلینتون در سال 2016. او همچنین مورد ضرب و شتم در میسوری می سی سی پی و آیداهو همان شب و نتایج آنقدر قاطع است که آقای ساندرز رهبری به ورمونت بدون صحبت با رسانه ها.

Coronavirus شیوع اساسا مسدود, کمپین جلوگیری از آقای ساندرز از برگزاری تظاهرات بزرگ بود که تبدیل علامت تجاری خود را و تغییر تقویم اصلی. آن را به طور فزاینده معلوم نیست که در آن او می تواند شکاف یک پیروزی کمک خواهد کرد که دوباره او را در برابر آقای بایدن.

هر چند او نخواهد بود نامزد آقای ساندرز شد کلید معمار بسیاری از سیاست های اجتماعی است که تحت سلطه دموکراتیک اولیه از جمله “مدیکر برای همه” جهانی دولت-بودجه طرح مراقبت بهداشتی کمک درسی-عمومی, کالج, $15 حداقل دستمزد و فراگیر تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا بر اساس “سبز معامله جدید است.”

او لذت می بردند این واقعیت است که ایده های خود را – به عنوان رادیکال چهار سال پیش – تا به حال تبدیل شدن به بخشی از جریان اصلی سیاسی توسط چرخه انتخابات بعدی به عنوان دموکراتیک سیاست lurched به چپ در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

آقای ساندرز شروع 2020 نژاد با این استدلال که او electable دموکرات در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت طبقه کارگر درخواست تجدید نظر می تواند کمک به دموکرات ها پیروزی پشت زنگ کمربند متحده که آقای ترامپ برنده در سال 2016 از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است. اما به عنوان مسابقه عینک سناتور واگردانی به خود 2016 ریشه بارها و بارها تاکید کرد که او پشت یک “انقلاب سیاسی” از پایین به بالا تحت شعار “نه من. ما.”

آقای ساندرز نیز مواجه مداوم سوال در مورد زمینه قدیمی ترین نامزد است. کسانی که تحت فشار قرار دادند به ویژه در Oct. 1, زمانی که او در یک تجمع در لاس وگاس و خواسته یک صندلی را آورده شود در مرحله بنابراین او می تواند نشستن. درد و رنج از درد قفسه سینه پس از آن او تحت عمل جراحی برای قرار دادن دو نانامی به بازی به دلیل مسدود شدن عروق و مبارزات انتخاباتی خود را نشان داد و دو روز بعد که او دچار یک حمله قلبی.

اما جدی ترساندن سلامت که ممکن است از خط خارج مبارزات دیگر به نظر می رسید تنها برای کمک به آقای ساندرز به عنوان او در حال حاضر قوی جمع آوری کمک های مردمی رو قوی تر و افزایش ستاره ها در دموکراتیک چپ از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز تایید او. بسیاری از هواداران گفت: حمله قلبی تنها تقویت عزم خود را برای بازگشت او.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن outshone او را در سراسر بسیاری از تابستان است اما آقای ساندرز مشغول به کار راه خود را به بالا در پای صندوقهای رای است. دو مترقی نامزدها ماه را صرف امتناع از حمله به هر یک از دیگر هر چند آقای ساندرز ارائه یک دفاع قوی از مدیکر برای همه پس از خانم وارن ارائه طرح انتقال گفت: این امر این کشور را سالها به انتقال به آن است.

دو متحدان دیرین در نهایت با برخورد به تلخی اگر به طور خلاصه در ژانویه هنگامی که خانم وارن گفت که آقای ساندرز پیشنهاد کرده بود در طول یک سال 2018 جلسه خصوصی است که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب. آقای ساندرز را تکذیب کرد و گفت که اما خانم وارن حاضر به تکان دادن دست خود را دراز پس از بحث در آیووا.

خانم وارن ترک نژاد پس از بازی سه شنبه نشان دادن که در آن او به پایان رسید و سوم در خود دولت است.

در سال 2016 آقای ساندرز نگه داشته و مبارزات طولانی پس از مقدماتی به پایان رسید و تایید خانم کلینتون کمتر از دو هفته قبل از حزب خود قرارداد. این چرخه به او وعده داده شده به کار بهتر با دولت ملی و احزاب است. خود را رها از نژاد در حال حاضر می تواند یک گام به سوی وحدت است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>