برنی کمان خارج: نامزد حزب دموکرات جو بایدن مطرح می تواند یک چالش دشوار برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در توسعه برای ما سیاست برنی ساندرز است پس از دموکراتیک اولیه مسابقه را ترک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بعد از این سال. ساندرز که تا به حال گالوانیزه جوان کالج رفتن آمریکایی ها بیش از دو تلاش های پی در پی در تامین امنیت نامزدی حزب دموکرات را واقعا نمی باید یک شات در غلبه بر بایدن سرب پس از یک رشته اصلی ضرر و زیان در اواخر فوریه و مارس. اضافه کردن به این زمان توقف در چرخه انتخابات داده coronavirus همه گیر و ساندرز تصمیم به تن.

از دموکراتیک نقطه نظر ساندرز به اذعان در حال حاضر با نیمی از یک سال هنوز هم به رفتن برای انتخابات ریاست جمهوری. این را بایدن اتاق کافی برای تمرکز آتش خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای داشتن به شرکت در تفرقه درون حزب جنگ است. و با وجود آمریکایی ها تمایل به رای دادن برای وقت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن bungled دست زدن به coronavirus که منجر به فزاینده آمریکا مرگ او باعث می شود هدف از این فرصت برای بایدن اگر دومی می توانید کارت های خود را راست.

بایدن می تواند بانک را در سابقه خود را به عنوان باراک اوباما و معاون galvanise کلید ارکان حزب دموکرات مانند سیاه و رای دهندگان. و با توجه به کلی میانه موقعیت او می تواند به طور بالقوه جذب شناور و مستقل رای دهندگان. در واقع یک میزبان از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر-به-سر حداقل 6.3 امتیاز. اگر بایدن انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا – وجود گزینه های بسیار از کامالا هریس به الیزابت وارن – از آن می تواند به تقویت حمایت خود را از پایه بیشتر است. از هند از نظر بایدن شناخته شده است شکل با آنها می توانید کسب و کار باید او تبدیل شدن به بعدی رئیس جمهور ایالات متحده در حالی که ساندرز جناح چپ موضع او را بزرگ و ناشناخته است. بایدن در مقابل تهمت خواهد بود یک مسابقه جالب که در آن هیچ نتیجه گرفته می شود برای اعطا.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>