پرش های سود Berkshire به عنوان بازار افزایش نتایج

وارن بافِت در اوماها، نب پارسال

عکس: Nati Harnik/Associated Press

وارن بافِت شرکت برکشایر هاتاوی BRK. B 2.18% گفت : درآمد سه ماهه دوم خود را افزایش 86 ٪، به عنوان یک بازگشت در بازار سهام جبران کاهش سود در عملیات شرکت و بزرگ نوشتن برای شرکت Castparts دقیق.

برکشایر درآمد خالص سه ماهه دوم را معادل ۲۶/۳ میلیارد دلار، یا معادل ۱۶۳۱۴ دلار برای هر سهم کلاس A، از ۱۴/۱ میلیارد دلار، یا ۸۶۰۸ دلار برای هر سهم کلاس A معادل، در دوره سال قبل گزارش کرد.

درآمد عملیاتی، که برخی از نتایج سرمایه گذاری را مستثنی می کند، از ۶.۱ میلیارد دلار در سال قبل به ۵/۵ میلیارد دلار سقوط کرد. سود در عملیات بیمه گسترده شرکت افزایش یافت، به خصوص دست نویس، در حالی که راه آهن، تاسیسات و انرژی، و کسب و کار دیگر کاهش یافت.

برکشایر در یک چهارم برای کاستقطعات دقیق ۹.۸ میلیارد دلار وقت گرفت. برکشایر در سال ۲۰۱۶ قطعات دقیق را به مبلغ حدود ۳۲ میلیارد دلار خریداری کرد. شرکت، که قطعات یرای هواپیماسازان را تامین می کند و تجهیزات یرای ایستگاه های برق و صنعت نفت و گاز را می سازد، توسط همه گیر ویروس کوروناویروس آسیب دیده است.

به اشتراک گذاشتن افکار خود را

شما تعجب برکشایر هیچ خرید بزرگ در سه ماهه دوم را? به مکالمه زیر بپیوندید.

Berkshire اجرا می شود عملیات بیمه بزرگ و همچنین نگه داشت راه آهن، تاسیسات، تولید کنندگان صنعتی، خرده فروشان و حتی نمایندگی های خودکار. همچنین سرمایه گذاری های بزرگی را به خصوص در بازار سهام در دست دارد.

یک تغییر قانون حسابداری در سال های اخیر به این معنی است که درآمد برکشایر اغلب عملکرد بزرگتر بازار سهام را منعکس می کند. با توجه به تغییر، درآمد عامل شرکت اغلب بازتاب دقیق تر از عملکرد عملیات کسب و کار گسترده خود را.

گزارش درآمد می آید در میان یک سال پر از ابهام در اقتصاد و بازار به دلیل تاثیر از coronavirus. در سه ماهه اول، سهام در محدوده باریک معامله قبل از فروش خاموش در ماه مارس. آن بازار کاهش سود برکشایر در سه ماهه اول.

سهام از آن زمان به بعد به طور قابل توجهی به حال برگشته است. S&P 500 به پایان رسید سه ماهه دوم تا 20٪, بزرگترین درصد سود خود را از سه ماه گذشته از 1998.

با وجود شهرت اغلب یا خرید شرکت های درست و یا ساخت وام مستقیم در زمان آشتاز در بازارها، شرکت آقای بافت تا حد زیادی برای بسیاری از همه گیر سکوت بود. بزرگترین معامله شرکت در اوایل جولای هنگامی که برکشایر اعلام کرد توافق برای خرید دومینیون انرژی‘s کسب و کار انرژی میان جریان یراق 9.7 میلیارد دلار از جمله بدهی. خرید معمولی است برای آقای بافت در سهام دومینیون در حال کاهش بود، و او بخش را به خوبی می داند.

Berkshire شده است فروشنده فعال در برخی از سهام قابل توجهی در طول همه گیر. Berkshire فروش از تمام هلدینگ های هواپیمایی خود و اخیرا، فاش کرد که آن را کاهش داده است بخش عمده ای از هدیت خود را در گلدمن ساکس گروه شرکت شرکت شده است خرید سهام از بانک مرکزی آمریکا با توجه به پرونده های تنظیمی.

برکشایر طرح خرید خود را در سه ماهه افزایش داد و حدود ۵ میلیارد دلار از سهام آن را اضافه کرد. این خرید $ 1.74 میلیارد دلار در سهام برکشایر یک چهارم پیش. برکشایر سال ها بدون خرید سهام خود رفت. آقای بافت مدت هاست که استدلال می کند که او بهتر می تواند ارزش سهام دار را از طریق سرمایه گذاری افزایش دهد تا از طریق خرید یا سود سهام.

اما شرکت از سال 2018 به طور منظم خرید را در دست گرفته است.

طبقه A سهام جمعه در 314،333.88 دلار بسته شد، پایین 7.4 ٪ برای سال است. در مقایسه، S&P 500 است تا 3.7٪ برای سال است.

آقای بوفه ت 89 ساله که سرمایه گذاری های زیرک او را به عنوان لقب “اوراکل اوماها” به دست آورده است، مقدار زیادی پول نقد در دست برای کسب در آینده به عنوان راهی برای رانندگی سود. برکشایر در پایان سه ماهه دوم ۱۴۶/۶ میلیارد دلار پول نقد در دست داشت که از حدود ۱۳۷/۳ میلیارد دلار پول نقد در پایان سه ماهه اول به دست آمد.

نوشتن به جفری روبو در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im