قوانین ترافیک جاده های هند. اثبات همیشگی gridlock در Hamara بهارات Mahaan می آید به ما از طریق اطلاعات از TomTom را ناوبری و نقشه برداری شرکت است که قرار دادن چهار شهرهای هند در میان 10 بدترین شهرهای جهان – به عنوان اگر میزبانی 9 بیرون از 10 شهر آلوده کافی نیست. زادگاه من بنگلور nee بنگالور در Numero Uno, به دنبال بمبئی در 4 پونا در 5 و دهلی نو در 8. شهرهای هند – و شهرستانها گسترده – اند ضربه را از بالای 25 چندین شهر ایالات متحده که قبلا برای بدنام ترافیک. لس آنجلس بیحال شدن در 31 نیویورک در 52 و سان فرانسیسکو در یک دور 59. بیشتر واشنگتن, من, به تصویب رسید, صفحه اصلی, رتبه چهارم بدترین در ایالات متحده است laggard در 141 در TomTom شاخص جهانی است. با توجه به داشتن جهان مدرن خودرو غرب به bailed ترک هند به انجام می تواند.

فراموش نکنید بوستون bumbling همراه در 184 حتی بانکوک (در حال حاضر 11) که در آن بود و گفت: ترافیک کند به طوری که شما می توانید قلم مو دندان های اصلاح بشویید تا صبحانه را در خواندن و پاسخ به ایمیل ها در وسیله نقلیه خود را و شروع به کار فقط در زمان برای ناهار, هیچ بازی برای شهر من. در بنگلور شما می توانید ترک خانه در ماه های ژانویه و وارد در محل کار خود در مارس مگر اینکه شما باید از طریق Hebbal روگذر و جاده ابریشم تقاطع – در کدام مورد را که ماه ژوئن است.

با وجود این من اصرار رانندگی در بنگلور زمانی که من دیدن. آن را یک خودآزارانه تداوم با هدف توسعه رهبانی صبر و شکیبایی است. یک بار من در حال رانندگی بود با بچه ها پس از هشدار بموقع آنها که ترافیک در بنگالور 10x بدتر از کمربندی بازگشت به بالا در ایالات متحده است. بچه ها نشست و آرام شکیبایی, تماشای ویدئوها در iPads اما پس از چند ساعت من شنیده ام که مخوف سوال هر ترس پدر و مادر: “آیا ما هنوز وجود دارد?” این GPS پرسیدن.

با توجه به TomTom Bengalurians رفت و آمد در ساعت شلوغی می توانید صرف اضافی 243 ساعت – حدود 10 روز – یک سال در ترافیک. در این رای یک کودک می تواند سوزش تا یک سال در ترافیک در زمان او تبدیل می شود 30. جای تعجب کوچک هنگامی که سپر به سپر بنگلور ترافیک اتومبیل به توقف رانندگان گفت: به, تبدیل وسایل نقلیه خود را به خانه های قدیمی و سردخانه. قادر به پیشرفت در بزرگراه به جهنم مردم به سادگی گرفتن پلکان به بهشت. هنوز هم این که بد نیست. حتی در سنگین هیچ-بطری-همه-گردن ترافیک Bengalurians گاهی اوقات متوجه آنها در حال پیشی گیرد. این فقط زندگی آنها عبور توسط.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de