“Vaangada dei,” تامیل نادو جنگل وزیر دیندیگول C Sreenivasan به نام دو قبیله ای پسران در Theppakadu فیل اردوگاه در Nilgiris پنج شنبه گذشته و در خواست یکی از آنها را به unbuckle کفش خود را قبل از ورود به معبد. زمانی که وزیر گفت: “odi vaada” او بود احضار اختلاف او به خوبی می تواند اجتناب شود.

روز بعد پسر با کمک برخی قبایل فعالان شکایتی برای پلیس. در حالی که وزیر پس از ضعف دفاع رفت و برگشت به پسر و عذر خواهی کرد رئیس وزیر Edappadi K Palaniswami توجیه وزیر اکشن و گفت Sreenivasan بود “یک فرد” است (71) و دیدم پسر به نوه اش (چیزی که وزیر هم گفت). اما آیا این پسر دیدن Sreenivasan خود را به عنوان پدر بزرگ ؟ اگر نه چه وزیر بود آشکار نمایش فئودالی رفتار. که وزیر و وزیر آن را دیدم به عنوان یک بازی گاه به گاه حادثه منفجر توسط رسانه ها نشان می دهد که چگونه غیر قابل نفوذ سیاستمداران باقی می ماند برای تغییر واقعیتهای اجتماعی.

این نخستین بار نیست که Sreenivasan آن را انجام داده بود اما زمانی که یک دستیار به او کمک کرد تا با کفش های خود را در سال 2018 آن را بیشتر از یک عمل سرسپردگی (یک پیش نیاز برای فئودالیسم به شکوفا) از افسر. بیش از این واقعیت است که پسر بود و از یک جامعه قبیله ای (وزیر می تواند آن را انجام داده ام با هر فقیر پسر) در آن احساس حق ساخته شده است که از آن نفرت. تحقیر قدرتمند موضوع خود را ‘پرستار’ به در خانه تهوع; هنگامی که آنها این کار را در مکان های عمومی, از آن بدتر است.

هندی ها غریبه نیست به کلاس تبعیض است. رفتار ثروتمند و ادعا طبقه فوقانی در برخی از ایالت های شمالی بدتر است اما جای تعجب است که بیش از یک قرن پس از دراویدی حرکت آغاز شده در هسته شعار عزت نفس از جمله پیش از طوفان نوح نگرش باقی بماند در تامیل نادو. چه دلگرم کننده این است که این اعمال در حال گرفتن به طور فزاینده ای مورد سوال تا حدودی به دلیل از دسترس رسانه های اجتماعی.

اما تمام کسانی که فرستاده ویدئوها و الگوهای رفتاری نمی shame ضخامت پوست سیاستمدار که انتظار اتباع خود به سقوط در پاهای خود است و هیچ تردیدی در سجده در برابر قدرت پروردگار. زمانی که Sreenivasan گفت: او در زمان این پسر کمک به حذف خود را در کفش از آنجا که او نمی تواند خم الگوی رفتاری سازان شد و سریع به پست های قبلی تصاویری از وزیر خم عمیقا به پرداخت سجده به V K Sasikala. در واقع یک خم ستون فقرات شده اولیه صلاحیت برای کابینه پست برای AIADMK رهبران و آلو پست برای کارمندان پس از J Jayalalithaa در زمان بیش از حزب کمر در سال 1989.

یک افسر IAS یک بار به من گفت در مورد ‘خم شاخص’ که تصمیم حرفه ای نمودار از مقامات و سیاستمداران در تامیل نادو. 30 درجه خم ضروری است به باقی می ماند در سرویس گفت: این افسر که تا به حال به اعتبار خود نیم-یک-ده نقل و انتقالات در بسیاری از سال است. خم 45 درجه نشان داد انعطاف پذیری عالی در برابر دخالت های سیاسی و احتمال زیادی از ارتقاء. برخی از خم به نقطه سقوط در حالی که برخی دیگر را سقوط تخت. وجود دارد و برخی از وزرا که ایستاده بود خم در قلعه سنت جورج در رواق هر زمان که Jayalalithaa آمد و به سمت چپ.

Edappadi Palaniswami وزرای اما به نظر می رسد که نه فقط کشف ستون فقرات خود را, اما همچنین در سمت چپ این وزیر با unenviable کار دفاع از خود را غیرقابل دفاع کلمات و اعمال است. زمانی که Sreenivasan به waded جنجال بر سر قبیله ای پسر EPS تا به حال هیچ گزینه ای جز توجیه او برای حفظ گله خود را با هم. اثبات بزرگتر سردرد برای EPS است, شیر و فراورده های لبنی وزیر توسعه Rajenthra Bhalaji که آخرین سنگ بود که هندو افراط گرایی نمی تواند متوقف شود اگر برخی از مردم پشتیبانی افراط گرایی اسلامی.

به وزرای هرگز خم دوباره ؟ منتظر 2021 مجمع انتخابات که بسیاری از آنها خواهد خزیدن قبل از رای دهندگان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im