Ben & jerry’s می گوید: Facebook Ad تحریم نمی تواند به اندازه کافی

یک کامیون بستنی گسترش این کلمه در مورد Ben & jerry’s مقاومت در برابر گردو و طعم در سال 2018 است. Ben & jerry’s شناخته شده بودن آوازی در مورد مسائل اجتماعی.

عکس: شادی Asico/AP Images for Ben & jerry’s

رئیس اجرایی Ben & jerry’s, در خانه, Inc. گفت: بستنی با نام تجاری است که با توجه به پیوستن به شرکت های دیگر در تحریم تبلیغات در Facebook , Inc.’s سیستم عامل در حالی که هل دادن بیشتر از آن همکاران رسانه ای برای اقدام بیشتر در مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند و اصلاحات اجتماعی.

“آنچه را که آنها انجام داده ایم به طور کامل حق با ارزش های ما دوره” گفت: متی مک کارتی بن و جری مدیر عامل شرکت در Facebook سیاست های مورد سمی محتوا بر روی آن سیستم عامل است. “واقعیت این است که هر چیزی را که حق را برای کسب و کار, اما اشتباه برای ما ارزش است اشتباه است.”

آقای مک کارتی ساخته شده خود سخنان روز شنبه در CMO شبکه اجلاس به میزبانی وال استریت ژورنال CMO شبکه.

حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP در هفته گذشته به نام برای تبلیغ کنندگان بزرگ به جلو صرف از Facebook برای ماه ژوئیه در اعتراض به آنچه آنها می گویند این شرکت است شکست را به پلت فرم آن کمتر خصمانه محل.

بسیاری از سیستم عامل های دیجیتال روبرو هستند فشار بیش از چگونه آنها رسیدگی محتوا در سایت خود تحت فشار است که افزایش در میان تظاهرات تحریک کشتار جورج فلوید و دیگر مسائل مربوط به خشونت پلیس.

کارولین Everson, معاون رئیس جمهور, از Facebook جهانی کسب و کار گروه در بیانیه ای گفت که این شرکت باقی می ماند متمرکز بر از بین بردن نفرت گفتار از خود سیستم عامل است و در گفتگو با مدنی-حقوق گروه و بازاریابان در مورد چگونه آنها می توانند با هم کار کنند به عنوان یک نیروی خوب است.

آقای مک کارتی گفت: Facebook فقط یک پلت فرم با وجود اندازه آن است که او خواهد شد به دنبال تغییرات گسترده تر.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که سعی کنید به خودمان راست در بن و جری—ما همیشه آرزوی انجام کار درست است. و ما می خواهیم همکاران ما به انجام همان چیزی که” او گفت:. “بنابراین به نظر من این فقط در مورد امضای تحریم که قطعا ما ممکن است انجام دهد. آن را در مورد آنچه در حال اقداماتی است که ما می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد به طوری که ما می تواند همکاری با شرکای که می خواهند برای پیشرفت تغییر است که ما پشتیبانی می کنیم.”

دیگران که صحبت می کرد در CMO شبکه اجلاس گفت: آنها فشار برای تغییر بدون تحریم.

Ben & jerry’s پدر و مادر Unilever PLC در تلاش برای نفوذ در Facebook در این دوره انجام کسب و کار با آن اما نیست با توجه به عمده فروشی تحریم گفت: لوئیس Di Como شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور از رسانه های جهانی.

“راه رفتن به دور است و نه راه حل در این مرحله,” او گفت:. Unilever به طور مستمر تنظیم سرمایه گذاری خود را در حمایت از سیستم عامل است که پیشرفت به ثمر رساند در برابر آن “مسئولیت چارچوب” آقای Di Como گفت.

بن و جری گفت: Unilever شرکت رویکرد نمی گذارد تصمیم خود را در تبلیغات با Facebook. بستنی با نام تجاری عمل می کند به عنوان یک مستقل تابعه و گرفته شده در موقعیت های متفاوت است که از شرکت مادر را قبل از, او گفت:. Unilever نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شبکه های اجتماعی باید توسعه بیشتر پارامترهای اطراف و نحوه تعامل کاربران گفت: دبورا Wahl جهانی افسر ارشد بازاریابی در General Motors Co. اگر چه خودرو ساز را دنبال اعتقادات خود را از آن می گذرد به کوه یک رویارویی او گفت:.

“در GM, ما در حال رفتن به شرکت در بیانیه در مورد سیستم عامل و از جمله” خانم Wahl گفت.

مارک های مختلف گرفته تا تماس برای تحریم.

پوشاک با نام تجاری شمالی گفت: این امر برای جلوگیری از آن تبلیغات در Facebook و Instagram تابعه از طریق پایان ماه ژوئیه. “ما امیدواریم که آنها را به تجدید نظر در سیاست های خود و ارزیابی مجدد موقعیت ما در 30 روز آینده” یک سخنگوی شمالی صورت پدر و مادر VF Corp. گفت.

در یک صدای جیر جیر, لباس های شرکت, Patagonia, Inc. گفت: این امر نیز جلو همه تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه “در انتظار اقدام معنی دار از رسانه های اجتماعی است.”

هفته گذشته آژانس تبلیغاتی 360i قسمت از آگهی های غول پیکر Dentsu Group Inc., ایمیل مشتریان و تشویق آنها برای حمایت از حقوق مدنی گروه تماس برای تبلیغ تحریم Facebook. Ben & jerry’s است که یک مشتری از 360i.

در آن ایمیل 360i آن گفت: “معتقد است هر پلت فرم اجتماعی که بدست آورده سود توسط تقویت صدای جامعه خود باید یک سیاست تحمل صفر برای نفرت.”

Ben & jerry’s شناخته شده بودن آوازی در مورد حمایت خود از مسائل اجتماعی از جمله جنایی-عدالت اصلاحات و حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش قبل از زمان ناآرامی. اما آن مدیران از جمله آقای مک کارتی باید گفت که این شرکت نیاز به بهبود به نمایندگی از کارکنان در آن شرکت دفتر مرکزی حق رای دادن شبکه و زنجیره تامین.

بیشتر از CMO مجله

  • خیابان مدیسون آخرین تنوع وعده لولا در پاسخگویی 21 ژوئن 2020
  • بازاریابی نگه داشتن سهم خود را از شرکت هزینه های CMO بررسی نشان می دهد 16 ژوئن 2020
  • تبلیغ کنندگان بزرگ تماس برای زمان-شیفت در تلویزیون چشمگیر بازار 10 ژوئن 2020

نوشتن به Sahil پاتل در [email protected] کتی Deighton در [email protected] و Ann-Marie Alcantara در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8