کنگره رهبران شاشی Tharoor و Sandeep Dikshit باید در مورد شکست از بالا, پارتی honchos برای انتخاب یک وقت کنگره رئیس جمهور. راهول گاندی استعفای زیر Lok سبها شکست مجبور سونیا گاندی به فرض قدرت به عنوان موقت کنگره رئیس جمهور اما حزب دیگر نمی تواند مخفی کردن حس خود را از رانش. برخی از رهبران ضعیف ناتوانی در دستگیری BJP رشد سیاسی و ایدئولوژیک هژمونی اما صفوف خود را نمی به اندازه کافی بزرگ و در عین حال به ماده است. کنگره رهبران به ویژه کسانی که با برخی از محبوب زیر و یا ایدئولوژیک وضوح باید مقابله با این وضعیت را به عنوان Dikshit پیشنهاد کرده است.

در دهلی نو یک دژ تا سال 2013 به عنوان به خوبی به عنوان قوی کنگره میراث در حال توسعه در طول شیلا Dikshit سال این حزب کاهش یافته بود به رقت بار 4 درصد رای به اشتراک بگذارید. یک dispirited کنگره کمپین در ماهاراشترا به اوج خود رسید و در جایگاه چهارم به پایان برسد. در اخیر مجمع انتخابات در دهلی نو واقع شدهاست و هاریانا این Gandhis چپ رهبران محلی به دفع کردن برای خود فاصله خود را از بالقوه افتضاحات. کلید دولت واحد مانند مادها پرادش و کارناتاکا و راجستان شاهد سفت جناحی contestation برای PCC رئیس جمهور ارسال وادار سونیا برای به تعویق انداختن قرار ملاقات.

با هر کس خود قسم خورده وفاداران به گاندی خانواده قوانین با اجماع. اما این مدل دارای هیچ پاسخ به کنگره سیاسی اسلاید و ناتوان از ارائه دقیق و پر انرژی رهبری برای مقابله با مودی-شاه نیروی عظیم منهدم کننده. Rahul یک شکست تمام معیارهایی باقی مانده است که بیشتر مورد علاقه جایگزینی برای سونیا. از طریق 1990s رهبران مانند آرجون سینگ Madhavrao Scindia, Sharad Pawar, راجش خلبان و Jitendra Prasada رز به چالش PV Narasimha Rao و سونیا. در مقابل کنگره در انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر برای grabs برای هر کسی نشان دادن جاه طلبی. آن است که آیا دغدغه از مبارزه با گاندی خانواده نوکران و یا ترس از به صلیب شمشیر با نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah هیچ یک از کنگره پله رو به جلو است. چنین مطلق عدم جاه طلبی نمی توان یک فضیلت در سیاست است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im