#BeingWoman در هند

درست از همان دوران ما بزرگ حماسه رامایانا زنان آزمایش شده اند. به رغم اینکه درست فداکارانه همسر لرد راما, در پایان, او هنوز هم تا به حال برای اثبات فضیلت است. آن صدمه دیده است نیست ، آیا آن را نمی تواند او را به تعجب می کنم که چرا او را به چنین تحقیر هنگامی که در اعماق داخل راما خداوند می دانست که همسر او بود مظهر خلوص. که خدا بود و ما هم انسان است.

در یک کشور که در آن ما در حال جشن توانمندسازی زنان در جایی که ما در حال تسهیل فرزند دختر با هشتگهای مانند #betibachaobetipadhao #womensrights #womenpower چگونه دادگاه عالی ‘مظهر عدالت طلاق بر اساس یک زن با پوشیدن نمادهای مادی از ازدواج ؟

اگر او احساس عشق و مصاحبت اگر او نمی احترام و چاپلوسی چرا که او در نظر بگیرید یک مرد او وفادار ماندهاند به اندازه کافی مهم است برای پوشیدن نمادهای? او چیزی را که به گفته جهان او یک مرد متاهل? شد او در قوانین همدلانه به اندازه کافی و یا آنها را شکنجه او برای جهیزیه? وجود دارد هر کسی که آمد به کمک او هنگامی که او قفل شده است و یا تکذیب وعده های غذایی?

همیشه وجود دارد دو طرف به هر داستان. نگاهی به عنوان مثال مورد سوپراستار سیف علی خان که علنا اعلام کرده بود که او نمی تواند خود را همسر سابق آمریتا را طعنه. حتی در ما تحصیل کرده سطح پیدا کنیم و نیاز به می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است!

من می دانم کافی قانونی به درک که نه همه چیز ما به عنوان خوانده شده درست است. بسیاری از این اشتباه به خصوص در موارد طلاق ، اما هر چه بود به همین دلیل برای جدا کردن.. با استناد به این واقعیت است که زن نمی پوشیدن shakha یا sindoor باید بدون نتیجه به دادگاه. این ماده بسیار شخصی است و یکی که زن و شوهر در حال مذاکره است.

آن را یک شکست برای همه ما سرخپوستان. اگر ما هنوز هم زندگی می کنند در جهان از مردسالاری, هیچ مقدار از توانمندسازی زنان در حال رفتن به محل. برروی آن بکشید نیاز به اتفاق می افتد در پایه سطح.

استدلال من به گواتی بالا قاضی دادگاه است – اعطای طلاق اگر شما باید اما برای خاطر آسمان نمی استناد او امتناع از پوشیدن “Ek chutki sindoor.” که کاملا حق او و انتخاب او.

من یک بار بخوانید: “اگر یک مرد انتظار دارد که یک زن به یک فرشته در زندگی اش باید به او ایجاد بهشت برای او.. برای Angels don’t زندگی در جهنم.”

نیاز من بیشتر می گویند ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im