پکن از قدرت نرم فشار بر مالیات جهانی

ساخت و ساز در مصر در سال گذشته به عنوان بخشی از چین کمربند و جاده ابتکار

عکس: خالد elfiqi/شاتر

چین تریلیون دلار کمربند و جاده ابتکار برای ساخت زیرساخت های اتصال آسیا و آفریقا و اروپا تولید شده تا به مقدار زیادی از عناوین آن مالیات بر بازوی باقی می ماند کمی شناخته شده است. شرکت ها و سیاست گذاران به طور یکسان نیاز به توجه نزدیک. این پروژه می تواند در نهایت تاثیر قرار چگونه شرکت های چند ملیتی از پرداخت مالیات و حل و فصل اختلافات در سراسر جهان است.

تاسیس در سال 2018 کمربند و جاده ابتکار دولت مالیات مکانیسم همکاری (Britacom) با هدف رسیدن کشور به همکاری در قوانین مالیاتی به آن را آسان و قابل پیش بینی برای شرکت ها برای سرمایه گذاری در BRI پروژه ها. همانطور که از بهار گذشته این شورا 34 کشورهای عضو عمدتا از آسیا و آفریقا و خاورمیانه و 22 ناظران.

این طرح دارای پنج اظهار داشت: هدف: افزایش مالیات یقین تسریع در حل اختلاف مالیاتی, افزایش مالیات دولت ظرفیت ساده مالیات انطباق و digitalize دولت مالیات. آن را مطلقا قصد ندارد برای ایجاد جدید سیاست های مالیاتی و یا قوانین.

اما ممکن است انجام این کار به هر حال. اگر آن را توسعه راه حل های که کار می کنند که مجموعه ای از یک معیار برای برخی از اصلی مرزی مالیاتی چالش های که طاعون شرکت های چند ملیتی و جهان بزرگ اقتصاد. یازده کارشناسان مالیاتی از اروپا و کانادا و آمریکا در حال تماشای از نزدیک به عنوان اعضای Britacom مشورتی هیئت مدیره.

بسیاری از ناظران فکر می کنم یک توافق جهانی مورد نیاز است برای به روز رسانی شرکت های بزرگ بین المللی-سیستم مالیاتی. شده اند وجود دارد بسیاری از پروژه ها برای پیدا کردن یک راه حل مانند اخیر سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نیروی کار در دیجیتال مالیات اما اجماع بر روی یک راه رو به جلو ثابت است گریزان.

پکن ابتکار یک مزیت: آن است که یک گروه کوچکتر متمرکز بر راه حل های عملی و آسان تر است به مصالحه در یک ثابت زمانی که میلیاردها دلار از سرمایه گذاری در ارائه. این Britacom راه حل می تواند پوشش تریلیون دلار از کمربند و جاده های سرمایه گذاری در بیش از 70 کشور جهان است. اگر مراحل کار وجود خواهد داشت فشار برای کشور به دنبال دارد.

وجود مناطق خاص قول: انتقال قیمت و حل اختلاف. بسیاری از اختلافات بین المللی حول قیمت شرکت های چند ملیتی شارژ داخلی برای عبور از مرز فروش. این قیمت ها به ندرت در خارج قابل اثبات است و می تواند به تغییر هزینه ها و سود و مالیات بین کشورها. روشی موثر برای حل و فصل اختلافات مالیاتی قبل از آنها در نهایت در دادگاه مانند داوری نیز خواهد بود.

یکی دیگر از Britacom ابتکار است به مقامات مالیاتی از BRI کشور در آن سه آکادمی. همه سرمایه گذاران در این کشورها تحت تاثیر قرار خواهد شد که آموزش نه فقط کسانی که درگیر با چین-حمایت از پروژه های.

بسیاری از کشورها از جمله آمریکا در طول تاریخ ارائه این نوع از آموزش اما پس از فعالیت های خود را محدود به کاهش هزینه ها. اختصاصی U. N. آموزش برنامه تلاش کرده است برای کمک های مالی. OECD را لذتبخش نام بازرسان مالیاتی بدون مرز می فرستد فعلی یا بازنشسته و کارشناسان مالیاتی به کشورهای در حال توسعه برای کمک به پروژه های خاص مانند ممیزی از شرکت های چند ملیتی. تاسیس در سال 2016 برنامه است که به دنبال گسترش اما کوچک باقی می ماند.

Britacom پر از شکاف دیگران باید خالی سمت چپ و یا باز کردن. چین ممکن است راه برای نفوذ جهانی قوانین مالیاتی, اما در صورت عدم وجود راه حل های دیگر آن ممکن است در نهایت انجام درست آن.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im