آنها که به نام جهان اول “زندگی با روبات.” اما چه معنا است ؟

طراحی شده توسط یک ابر رایانه, xenobots می تواند حرکت به سوی یک هدف تشکیل یک گروه به فشار گلوله به یک محل مرکزی و خود تعمیر. اما آنها ساخته شده به طور کامل از قورباغه سلول های بنیادی است.

اما در حال حاضر این بیولوژیکی حباب ها کمی بیشتر از یک اثبات مفهوم است. این xenobots ساده هستند نمونه های اولیه. اما در آینده تکرار می تواند امکان پذیر باشد استفاده می شود برای محیط زیست تمیز-یو پی اس و یا ظریف در پزشکی است.

هنوز وجود هر گونه biobots افزایش مسائل اخلاقی. پاسخ می تواند کاربرد گسترده. چگونه ما را انتخاب کنید به تعریف و طبقه بندی این خلاقیت می تواند به اطلاع ما چگونه مربوط به آنها: آنها بیولوژیکی موجودات زنده? فن آوری ماشین ؟ و یا هر دو ؟

“شرایط است که ما با استفاده از به توصیف آنها می تواند واقعا مهم است چرا که آنها ما را فکر می کنم در امتداد خطوط خاصی می گوید:” سیمون کقلن یک ethicist در دانشگاه ملبورن و یک دامپزشک بود که نه درگیر در این پروژه است. “ما همه این برداشت ها و ایده ها و انجمن هایی که مرتبط با روبات ها که متفاوت از این نوع انجمن ها و پاسخ است که ما باید برای موجودات زنده است.”

MEDFORD جرم است.

در ابتدا آنها فقط تار حباب. اما زمانی که داگلاس Blackiston چرخش یک دستگیره بر روی میکروسکوپ آنها به طور ناگهانی به زندگی در گره.

آنها شبیه مینیاتور ناصاف نان فطیر توپ معلق در آب, اما آنها حرکت به عنوان اگر شنا با قصد.

این هیچ عادی موجودات مختلف. نه دکتر Blackiston ساخته شده آنها را با استفاده از قورباغه سلول های بنیادی و هدایت از هوش مصنوعی است. آنها اولین “زندگی با روبات.”

حداقل این است که چگونه دکتر Blackiston از دانشگاه تافتز و همکارانش در تافتز و دانشگاه ورمونت (UVM) توصیف آنها. اما این “xenobots” – اشاره به Xenopus laevisیا آفریقایی چیتی قورباغه – متناسب نیست منظمی در میان طبیعت موجودات و یا سنتی روبات.

این تیم ساخته شده است این میلی متر گسترده biobots برای حرکت به سوی یک هدف تشکیل یک گروه به فشار گلوله به یک محل مرکزی و تعمیر با توجه به مقاله منتشر شده در اوایل این ماه. آینده تکرار می تواند امکان پذیر مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن microplastics از آبراه یا به تحویل داروها به مکان های دقیق در بدن است. اما در حال حاضر این بیولوژیکی حباب ها کمی بیشتر از یک اثبات مفهوم است.

هنوز هم به عنوان نمونه برای آنچه که ممکن است بعد از آن ممکن است وجود xenobots افزایش مسائل اخلاقی. پاسخ می تواند کاربرد گسترده. چگونه ما را انتخاب کنید به تعریف و طبقه بندی این خلاقیت می تواند به اطلاع ما چگونه مربوط به آنها: آنها بیولوژیکی موجودات زنده? فن آوری ماشین ؟ و یا هر دو ؟

“شرایط است که ما با استفاده از به توصیف آنها می تواند واقعا مهم است چرا که آنها ما را فکر می کنم در امتداد خطوط خاصی می گوید:” سیمون کقلن یک ethicist در دانشگاه ملبورن در استرالیا و یک دامپزشک بود که نه درگیر در این مقاله است. “ما همه این برداشت ها و ایده ها و انجمن هایی که مرتبط با روبات ها که متفاوت از این نوع انجمن ها و پاسخ است که ما باید برای موجودات زنده است.”

چگونه برای ساخت یک biobot

شاید بهترین راه برای شروع به کشف کردن آنچه برای تماس با یک xenobot است به درک چگونگی آن به دست می آمد.

قبل از مونتاژ در یک ظرف پتری xenobots تشکیل شد در یک ابر رایانه ها است. UVM محققان وظیفه یک دستگاه برنامه یادگیری با تست های مختلف تنظیمات بدن. دکتر Blackiston در تافتز سپس دوباره مجازی رباتها که به نمایش گذاشته رفتارهای مورد نظر در آزمایشگاه خود را.

او شروع شد و با استخراج سلول های بنیادی از جنین قورباغه. زمانی که clumped با هم, این سلولها به طور طبیعی توپ. سپس با استفاده از ابزار میکروسکوپی او را شکل آنها را به هوش مصنوعی-انتخاب اشکال است.

حسن نیت ارائه میدهد از داگلاس Blackiston/دانشگاه تافتز

گروهی از xenobots (آبی) با هم کار کنند به دانه باقی مانده (قرمز).

Biobots نیست ساخته شده از فلز یا پلاستیک معمولی مانند ماشین آلات. اما اگر تعریف شما از یک ماشین به عنوان چیزی که طراحی شده است برای انجام یک وظیفه خاص می گوید: مایکل لوین مدیر آلن کشف مرکز در تافتز و نویسنده ارشد در مقاله xenobots اندازه گیری تا.

اما از همه مهمتر برای مسائل اخلاقی در آنها زنده است ؟

“ما فکر می کنم ما می دانیم که یک ربات است. ما فکر می کنم ما می دانیم که چه چیز در زندگی است. اما برای همه این چیزها در زیست شناسی دارد و این همه در بین موارد” دکتر لوین می گوید. “آنچه در این پروژه واقعا هل این زمینه به انجام است به فکر می کنم بهتر است تعاریف برای تمام این شرایط است.”

از آن آسان است برای گفتن که آیا اکثر چیزهایی که ما می بینیم زنده هستند یا نه. هر کس نگاه می فاکس و یا یک درخت به عنوان مثال و توافق می کنید که آن را زندگی می کنند. اما تعیین یک تعریف دقیق از آنچه در آن به معنی زنده است کمی fuzzier. و اگر چیزی در نظر گرفته شده است به زندگی است و لزوما یک ارگانیسم?

“در این مورد با xenobots این چیز کنجکاو است که آنها یک دسته از قورباغه سلول ها با یکدیگر دوخته می گوید:” دکتر کقلن. “شما می توانید می گویند کسانی که در سلول های انفرادی زندگی می کنند – آنها قورباغه سلول های ما می خواهم آنها را دسته بندی به عنوان زندگی یک معنا – اما آنها دوخته شده با هم به شکل این نوع جدیدی از یک میلیمتر اندازه بدن.”

رفتار آنها در برخی از راه, زیست شناسان را برای توصیف یک ارگانیسم – آنها می توانید حرکت در اطراف و انجام اقدامات خاصی – اما فاقد برخی از ویژگی های دیگر اغلب اشاره کرد. آنها همچنین نشان داده اند و نه توانایی تکثیر و یا برای پیدا کردن مواد غذایی خود را در محیط و یا به انرژی برای حفظ خود را در هر راه دیگر.

چیزی را می توان به عنوان یک ارگانیسم و دریافت مقدار از نظر اخلاقی از انسان ، رفاه گیاهان و یا باکتری برای مثال نمی کند به طور معمول بسیار مورد توجه است. اما حیوانات معمولا انجام دهد.

این xenobot آزمایش بررسی شد توسط یک کمیته اخلاق دکتر لوین می گوید که هر پژوهش با استفاده از قورباغه جنین خواهد بود. “آنها سوال مانند چه نوع تجربه است که این موجود به احتمال زیاد قادر به آنچه شما انجام می دهند برای آن است که ارزش آن منافع به جامعه برای هر آنچه که است؟”

چه زندگی-فرم است که به احتمال زیاد به تجربه ممکن است کلید های اخلاقی زیر سوال می گوید دکتر کقلن. اگر چه این xenobots نسبتا ساده و فاقد سیستم عصبی اگر برنامه های آینده “شاید می تواند به توسعه انواع جدیدی از موجودات زنده هستند که قادر به احساس و یا درد و یا درد و رنج پس از آن من فکر می کنم که افزایش جدی تر مسائل اخلاقی.”

غرور و عواقب ناخواسته ؟

بشر به ایجاد یک زندگی-فرم نیز ارائه گسترده تر نگرانی برای برخی از است که دانشمندان در حال شاید بیش از حد hubristic در تلاش برای کنترل زیست شناسی.

ایجاد چیزی جدید از چیزی که در حال حاضر وجود دارد در زیست شناسی نیست یک مفهوم رادیکال دکتر کقلن اشاره می کند. انسان ها شده اند زیبا حیوانات ایجاد ارقام (مثل یک قاطر) و با پرورش انتخابی محصولات برای قرن ها. اما او می گوید که نگرانی در مورد غرور ممکن است “اشاره به برخی از عمیق تر اخلاقی یا اخلاقی پاسخ به این راه که در آن ما باید این نوع از قدرت بر طبیعت است.”

این نگرانی به گسترش فراتر از رفاه biobots خود را به نگرانی در مورد ناخواسته, آبشاری عواقب ناشی از تغییر چیزی در طبیعت است.

“موجودات زنده و تکامل و تغییر و اغلب تحول و تغییر در راه است که ما انتظار نداریم که به ویژه هنگامی که شما در واقع انتشار آنها به محیط زیست و تعامل آنها با دیگر موجودات زنده می گوید:” نیتا Farahany که مطالعات اخلاقی حقوقی و اجتماعی, مفاهیم فن آوری های نوظهور در دانشگاه دوک است. “مفهوم می تواند بسیار مشکل ساز است.”

علمی تخیلی, فیلم بازی کرده اند از جمله سناریوهای وحشتناک به پایان می رسد. فکر می کنم در مورد اغلب به نقل از خط “پارک ژوراسیک”: “زندگی در می یابد یک راه است.” اگر xenobots در بر داشت یک راه برای تکثیر در طبیعت یا تربیت با سایر موجودات? و یا اگر رفتار خود را می تواند تغییر دهد و در یک nonlaboratory محیط زیست به اثرات مضر?

محققان در هیچ عجله به اجازه xenobots خارج از آزمایشگاه. “بیایید فوق العاده روشن درست میشه ؟ ؟ ما در مورد به تخلیه این در آبراه” دکتر لوین می گوید. “بیایید نه تنها هر گونه سوء تفاهم وجود دارد.”

نه او و دکتر Blackiston خود را ببینید biobots به عنوان یک “testbed” برای اخلاقی quandaries. آنها مشتاق به استفاده از xenobots به مطالعه عملکرد سلولی در آزمایشگاه به عنوان راهی برای درک بهتر چه عواقب زمانی رخ می دهد که انسان دستکاری طبیعت و بهترین روش برای مهار چنین فن آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو