سیاه پوست, مجله سود شده است برای یک دهه و متوقف شد و آن نشریه چاپ در سال گذشته است.

عکس: کلمنس bilan/شاتر

یک کبودی مبارزه برای کنترل از مجله است و قرار است در آینده از چه زمانی بود که امریکا یکی از مهمترین و به طور گسترده توزیع شده و تاثیرگذار سیاه و سفید متعلق به رسانه برندهای در شک و تردید.

سیاه پوست, Media Holdings, LLC روز پنج شنبه مجبور شد به غیر ارادی فصل 7 ورشکستگی توسط طلبکاران خود یک حرکت است که به شرح زیر اخیر بیمارستانها در حال تمام شدن این شرکت اجرایی به اتهام تخلفات مالی و رقابت ادعا می کند که در واقع مسئول است.

اتهامات شده اند پرواز در میان ذینفعان از جمله اتهامات راز ارتباط با شاهدانه شرکت اسمیر مبارزات و ناگهان یک سهامدار جدید که سابقه جنایی را نگران کرده این شرکت وام دهنده.

سیاه پوست سود شده است برای یک دهه و متوقف شد و آن نشریه چاپ در سال گذشته است. آن خواهر انتشار جت رفت آنلاین-تنها در سال 2014 و نه به چاپ داستان در بیش از یک سال است. این شرکت که پس از استخدام بیش از 300 کارکنان در اوایل دهه 1970 در حال حاضر یک هیات پنج با توجه به یعقوب Walthour جونیور جدید شرکت ارشد وام دهنده است که در زمان بیش از به عنوان رئیس هیئت مدیره در ماه مه.

در اوایل ماه جولای هیئت مدیره رییس, سیاه پوست, ارشد اجرایی و مدیر صاحب ویلارد جکسون او را متهم تعدادی از معاملات مشکوک با هدف مدیر کنترل شرکت بدون هیئت دانش. آقای Walthour گفت: یک شرکت حقوقی آورده شده است به بررسی.

در مصاحبه آقای جکسون گفت: همه چیز او تا به حال انجام داده بود و مشروع و با هدف تامین منابع مالی جدید برای دریافت وام دهندگان خارج از تصویر. “من تنها هدف همه این بوده است را در پایتخت جدید برای خرید آنها و عامل جدید سرمایه,” او گفت:.

در جولای 16, بیانیه ای را در آقای جکسون را از طرف او گفت: باقی مانده این شرکت صاحب حق. در یک مبارزه-بیانیه پوست Media Holdings گفت: “ویلارد جکسون جونیور دارای هیچ موقعیت رهبری و یا مالکیت سهام این شرکت است.”

آقای Walthour گفت: او در تلاش بود به زور سیاه پوست به فصل 7—که معمولا منجر به انحلال—”نه به شکستن آن و فروش آن در قطعه” اما “برای به دست آوردن کنترل شرکت می باشد.”

آقایان جکسون و Walthour هر دو توافق دارند که سیاه نیست در آغوش رسانه های دیجیتال به سرعت به اندازه کافی برای جبران سنگین کاهش اشتراک چاپ و تبلیغ درآمد. با کمی درآمد تبلیغات سمت چپ و هیچ دیجیتال-مدل اشتراک بیشتر از آن مقدار که باقی مانده است از نام تجاری.

هر دو اردوگاه باید گفت آنها قصد دارد به اهرم های تجاری برای ایجاد یک پادکست شبکه و جریان کانال برای ترویج کار سیاه و سفید فیلم و تلویزیون تولید می کند. وجود دارد همچنین امیدوار است به راه اندازی مجدد یک وقایع کسب و کار مانند آن سالانه آبنوس 100 جشن—اما هیچ برنامه فوری برای راهاندازی مجدد این مجله در چاپ.

مبارزه با این حال شده است بیش از یک نام تجاری است که طنین انداز کمتر و کمتر با مخاطبان جوان در طول سال شده تحت الشعاع قرار, دیجیتال, رسانه, مانند, ریشه, TheGrio و یک جامعه از کاربران توییتر برای نفوذ است.

تاسیس در سال 1945 توسط تاجر شیکاگو John H. Johnson, سیاه پوست, فروش نزدیک به 2.5 میلیون نسخه در ماه در اوج آن در سال 1980 با تمرکز بر داستان از توانمندی و موفقیت پروفایل ارقام از Sidney Poitier و Diana Ross به باراک و میشل اوباما.

“سیاه پوست بود پیشگامانه و موفق و هنگامی که آن را به عنوان آن را در خدمت هدف منحصر به فرد از گفتن سیاه داستان ها و کسانی که بیش از حد اغلب گفته شده که در جریان اصلی رسانه ها گفت:” سارا Glover بود که رئيس جمهور از انجمن ملی از روزنامه نگاران از 2015 تا 2019.

آقای جانسون در سال 2005 درگذشت و چپ خود را کسب و کار جانسون Publishing Co., که همچنین شامل یک پرسود مو-محصولات و لوازم آرایشی امپراتوری به دخترش لیندا جانسون برنج.

لیندا جانسون برنج دیده می شود در سال 2001 در سمت چپ تخته سیاه پوست Media Holdings در سال 2019 گفت: ‘در سه سال گذشته منجر نشد چیزی که من پیش بینی.’

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

در سال 2016 و جت بودند به فروش می رسد برای $7.7 میلیون به روشنی گروه خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت اجرا شده توسط آقای جکسون و شریک زندگی خود را, مایکل گیبسون. حدود 4 میلیون قرض گرفته بود از Parkview اعتباری سرمایه LLC که تمدید وام بیشتر به روشنی در سال های پس از. آقای Walthour طرح Capital Advisors LLC در زمان کنترل Parkview نمونه کارها در اوایل این سال است. او گفت: این بدهی در حال حاضر به مقدار کمی بیش از 12 میلیون دلار.

مشکل برای روشنی آغاز شد و در سال 2017, هنگامی که آن را شکست خورده را به وام خود را پرداخت. آقای جکسون گفت Parkview شروع اصرار دارد آن را در تمام تصمیم گیری های مالی برای مبارزه شرکت می باشد. اخراج دنبال کرد.

در سال 2019 خانم جانسون برنج که تا به حال باقی مانده در هیئت مدیره سیاه پوست Media Holdings, پس از فروش, چپ گفت: “با وجود امید در سه سال گذشته منجر نشد چیزی که من پیش بینی.” که در سال جانسون انتشارات رفت و به انحلال. تاریخی خود را سیاه و جت عکس بایگانی فروخته شد در حراج به قیمت 30 میلیون به یک گروه بشردوستانه سازمان.

زمانی که طرح در زمان بیش از این شروع یک نقد و بررسی از شرکت کتاب و کشف تعدادی از معاملات است که تا به حال به نظر میرسد که انجام شده است بدون هیئت مدیره و قرض دهنده, دانش, آقای Walthour گفت.

ترین مورد در آقای Walthour را نظر به ظاهر در سال گذشته از سهامدار جدید رابرت Shumake یک میشیگان تاجر با گذشته محکومیت کیفری برای تقلب. آقای Shumake در مصاحبه ای گفت که او خریداری 48 درصد از Media Holdings از روشنی آقای گیبسون در ماه اوت سال 2019. آقای Walthour گفت: هیئت مدیره و وام دهندگان که هرگز از اطلاع از معامله و او معتقد است که انتقال اسناد و مدارک جعلی هستند.

آقای Shumake گفت: معامله مشروع بود و هیئت مدیره هم ثبت نام کردن. در آن زمان این شرکت هیئت مدیره شامل آقایان جکسون و گیبسون.

آقای گیبسون که باقی مانده در هیئت مدیره نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما گفت: شیکاگو تریبون در مقاله منتشر شده در پنج شنبه که آقای Walthour صحبت می کند برای هیئت مدیره. آقای جکسون گفت: هیئت مدیره انجام ثبت نام در معامله. آقای Walthour گفت: این معامله را در آقای Shumake نامعتبر بود چرا که آقای گیبسون متعلق به بخشی از روشنی نیست و بنابراین او “تا به حال هیچ حق قانونی برای فروش بخشی از پوست.”

آقای Shumake گناه التماس کرد در سال 2017 در یک وام مسکن-کمک در مورد تقلب در میشیگان. یک دهه پیش از او شکایت کرد توسط پنجم سوم Bancorp‘s FITB 0.70% پنجم سوم بانک که متهم او را از دخالت در اتهام $10 میلیون وام مسکن-طرح تقلب. آقای Shumake بعد از حل و فصل و توافق به پرداخت $750,000 با توجه به اسناد دادگاه.

آقای Shumake کاهش یافته است به بحث در مورد گذشته خود را اما یک سخنگوی گفت: این موارد نباید برگزار شد در برابر او. “این شرایط ناگوار در آمریکا برای بسیاری از مردان سیاه و سفید این است که اگر شما در گوگل نام خود اشتباهات گذشته دوباره به آنها امد و شد زیاد,” او گفت:.

آقای Walthour گفت: هیئت مدیره کشف آقایان Shumake و جکسون ایجاد کرده بود یک سری از شرکت های تابعه با استفاده از نام مانند آبنوس, سرگرمی, LLC, آبنوس سرمایه همکاران و آبنوس, بنیاد که وام دهندگان شده بود بی اطلاع بود و هرگز تایید شده است.

در هفته های اخیر چندین بس-و-دست برداشتن از نامه های رد و بدل شده بین هر دو طرف با هیئت مدیره خواستار آن است که آقای Shumake جلوگیری از استفاده از نام خود را برای فعالیت های کسب و کار.

آقای Walthour همچنین گفت: آقای جکسون استفاده کرده crowdfunding برای افزایش سرمایه برای دو شاهدانه کسب و کار او در راه اندازی و نقد و بررسی از کتاب نشان داد که او ممکن است به کارگردانی برخی از پول به این شرکت است.

معامله دیگری که مطرح پرچم قرمز آقای Walthour گفت: یک تلاش ناموفق توسط آقای جکسون برای تامین مالی از Atlanta-بر اساس موسسه مالی با استفاده از پوست به عنوان یک امضا و بدون هیئت مدیره و دانش. آقای Shumake گفت که او نیز در مورد برخورد و تماس گرفته بودند FBI به آن نگاه کنید اگر چه یک مقام اجرای قانون گفت: هیچ کاوشگر تا کنون افتتاح شد.

آقای جکسون گفت: همه چیز را او انجام داده شده است برای کمک به صرفه جویی ،

“ما صرف مقدار زیادی از زمان و سرمایه, سرمایه گذاری در این نام تجاری و در حال حاضر ما این مهاجم وام دهنده است که رفته سرکش در ما,” او گفت:.

آقای Walthour گفت: برای آقای جکسون به سرزنش خود طلبکاران برای او مشکل بود “به طور کامل خود خدمت.”

نوشتن به Lukas I. Mathslice در lukas.alpert@wsj.com و لی هاوکینز در lee.hawkins@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de