پشت نفت-بازار Gyrations: چند مکان از چپ به فروشگاه ناخواسته خام

در طول روزانه خود را به قدم زدن در امتداد جنوب کالیفرنیا را مهر و موم ساحل, film-صنعت اجرایی جاش Haynie معمولا کمی می بیند اما خوانندگان و گاه به گاه پستانداران دریایی. این روزها ویستا نیز شامل حدود 20 تانکر نفت.

او نگران the interlopers می تواند در برخورد با قایق بادبانی خصوصی که رفت و آمد این آب. “ما نمی گالوستون تگزاس,” او می گوید.

جهان ممکن است برای رسیدن به نفت تبدیل کردن در مکان های غیر معمول. عظیم پر از نفت خام را برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه سقوط در تقاضا غرق جهانی سیستم توزیع. بازارهای نفت را شکست این هفته به عنوان خریداران از بین رفت برای کمبود فضای ذخیره سازی. در یک نقطه فشار خیلی شدید فروشندگان با نفت در یک کلید ایالات متحده تحویل نقطه در کوشینگ, Okla., پرداخت شد خریداران به این مسائل کردن دست خود را.

قیمت ها پس از تثبیت کمی و تجارت بود که بعد از ظهر جمعه در حدود 16 دلار در هر بشکه برای ایالات متحده معیار. اما ذخیره سازی در کوشینگ است که در مسیر به طور کامل در استفاده از اواسط ماه مارس تهدید مشابه قیمت قطره اگر خریداران نمی توانید جایگزین.

تانکر نفت Chemtrans Cancale منتظر به بارانداز در بندر اورگلیدز فلوریدا., در مارس 20.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

ریاضی بی رحم است. جهان به طور معمول تولید 100 میلیون بشکه نفت در روز است. با خیلی از کشورهای جهان در lockdown برای مبارزه با این بیماری همه گیر روزانه تقاضا می تواند به عنوان کم 70 میلیون بشکه.

جهانی خشکی امکانات ذخیره سازی در مجموع 4.4 میلیارد بشکه در حال حاضر حدود 65% کامل گفت: Antoine Halff رئیس تحلیلگر در پاریس مبتنی بر کالا-تجزیه و تحلیل شرکت Kayrros. اما او اضافه کرد که از اوایل ماه آوریل آنها پر کردن در یک “هیولا رای” از 10 میلیون بشکه در روز است.

“آن را مانند زمانی که یک آتش سوزی وجود دارد و همه عجله را از طریق درب خروج می گوید:” آقای Halff. “در حال حاضر نرخ ذخیره سازی می تواند کامل در 100 روز.”

وجود ندارد و یک بازار صنعت نفت است خیره در فاجعه مالی. بیش از 70 بدهی بر دوش ایالات متحده تولید کنندگان نفت در حال حاضر در معرض خطر ورشکستگی با توجه به شرکت مشاوره Rystad انرژی است. تحلیلگران می گویند تقریبا نیمی از کسانی که در تگزاس است. کلید تولید نفت نیجریه و الجزایر و عراق و ایران هستند یا با توجه به و یا به دنبال کمک مالی اضطراری از صندوق بین المللی پول در حالی که دیگران مانند عربستان سعودی در تکاپوی راه هایی برای پس انداز.

یک تصویر گرفته شده در آوریل 23 از MarineTraffic نمایش کشتی تانکر فعالیت در سواحل مالت.

عکس:
MarineTraffic

کمبود مخازن ذخیره سازی و بی سابقه ای سقوط نفت به طور مستقیم در ارتباط. حتی می تواند خریداران به دنبال استفاده از چانه زنی نمی تواند پرش زیرا آنها جایی برای قرار دادن خود را خرید.

“عدم ذخیره سازی فیزیکی مجبور است نفت-اقتصاد بازار به سقوط به در بسته در سطح می گوید:” Jason Bordoff سابق دولت اوباما مشاور انرژی که در حال حاضر مدیر موسس دانشگاه کلمبیا مرکز جهانی سیاست انرژی. “قیمت فوق العاده پایین که ادامه خواهد داد برای برخی از زمان منعکس کننده این واقعیت است که تامین نیازهای آمده از بازار در نرخ بی سابقه ای و حجم.”

نفت فلات قاره حفاری را آغاز کرده اند خاموش کردن چاه در ایالات متحده در خلیج مکزیک و برخی از مدیران نگران هستند که این منطقه تولید شده و ممکن است سال ها طول بکشد تا به طور کامل بهبود می یابند.

با چند ذخیره سازی مکان در زمین های خشک در دسترس تولید کنندگان و معامله گران و خریداران در حال تبدیل شدن به دریا. خوشه ای از کشتی های پر از نفت خام نشسته در آب های فیروزه ای از هرد بانک کردن مالت در وسط دریای مدیترانه این هفته است. دیگران شناور در آفریقای جنوبی آبهای ساحلی.

که می افزاید: به بار مالی. هزینه اجاره یک کش است در مورد $4.50 هر بشکه در ماه با توجه به داده ها از Rystad یا 9 میلیون دلار به طور متوسط به اندازه تانکر برگزاری 2 میلیون بشکه است.

حجم نفت ذخیره شده بر روی کشتی در دریا است تا 76% از تاریخ 1 مارس به 153 میلیون بشکه با توجه به نفت-شرکت داده Kpler تقریبا 1½ روز ارزش تولید جهانی قبل از بحران.

افزایش کشتی فعالیت از جمله کشتی های تانکر و برخی از کشتی های کروز در سواحل بندر لانگ بیچ کالیفرنیا. سمت چپ: Dec 15, 2019. حق: 15 آوریل سال 2020 است.

عکس: Maxar فن آوری

بی خانمان روغن در حال گردش است تا در مکان هایی مانند مهر و موم ساحل معروف آن بلند چوبي اسکله و نخست لکه های گشت و گذار. این ناوگان حدود 20 تانکر پوشش افق وجود دارد—آنها در میان حداقل 35 بیکار همراه ایالات متحده در اقیانوس آرام ساحل آمده اند به بیشتر منطقه لس آنجلس از بنادر در ونکوور روتردام و بصره عراق با توجه به کشتی ردیابی شرکت FleetMon.

به عنوان مردم در ایالات متحده به دومین منطقه شهری وارد شده مستند در پاسخ به همه گیر مردم سمت چپ اتومبیل خود را در گاراژ. ماراتن نفتی Corp. در نزدیکی پالایشگاه در مارتینز, کالیفرنیا., به طور موقت بسته شده است. دیگران از جمله شورون پارسیان در ال سگوندو پالایشگاه کاهش در نفت خام پردازش.

در طرف دیگر از جهان مالت تبدیل به یک مقصد محبوب برای مخازن ذخیره سازی نفت است. برای سال مدیترانه را هرد بانک شناخته شده به عنوان یک محل که در آن قاچاق محموله نفت می تواند پنهان در چشم ساده.

رشته

ده ها تن از تانکر در حال نشستن بیکار به عنوان جهان می رود مستند

روسیه

انگلستان

9 بیکار تانکر

ایالات متحده آمریکا

چین

اقیانوس اطلس

19 بیکار تانکر

هند

اقیانوس آرام

برزیل

لنگر

استرالیا

اقیانوس هند

لنگر

محدود قدرت مانور

در جریان استفاده از موتور

محدود کششی

روسیه

9 بیکار تانکر

انگلستان

ایالات متحده آمریکا

چین

اقیانوس اطلس

19 بیکار تانکر

هند

اقیانوس آرام

برزیل

لنگر

AUS.

اقیانوس هند

لنگر

محدود قدرت مانور

در جریان استفاده از موتور

محدود کششی

لنگر

محدود قدرت مانور

محدود کششی

لنگر

در جریان استفاده از موتور

روسیه

9 بیکار تانکر

انگلستان

ایالات متحده آمریکا

چین

اقیانوس اطلس

19 بیکار تانکر

هند

اقیانوس آرام

برزیل

AUS.

اقیانوس هند

لنگر

محدود manoeuverability

در جریان استفاده از موتور

لنگر

محدود کششی

9 بیکار تانکر

انگلستان

ایالات متحده آمریکا

اقیانوس اطلس

19 بیکار تانکر

اقیانوس آرام

برزیل

روسیه

انگلستان

چین

هند

AUS.

اقیانوس هند

توجه: همانطور که از آوریل 7

منبع: IHS Markit; FleetMon (مالت و کالیفرنیا دریایی)

عروق انتقال غیر قانونی لیبی سوخت در راه خود را به ایتالیا و نهنگ در آبهای بین المللی در نزدیکی جزیره مالت. خریداران مورد مناقشه کردستان عراق نفت نیز استفاده می شود شن و ماسه بانک به عنوان یک حمل و نقل اشاره و با توجه به حمل و نقل انتقالها ونزوئلا تحریم-busters مشابه انجام داده اند بیشتر شده است. یک سخنگوی ونزوئلا وزارت نفت نیست, پاسخ به تماس به دنبال نظر.

در حال حاضر جریان اصلی تانکر پر از روغن در اصل به مقصد ایتالیا و ترکیه هجوم آوردند وجود دارد, اغوا بدون هیچ زحمتی فضای پارکینگ و نزدیکی به مالتی پورت یک منبع ثابت از مواد غذایی و سوخت.

بسیاری از کشتی های idled در هرد بانک خود را ارائه می دهد داستان از تقاضا در حال حاضر تخریب wreaking ویران در بازار نفت است.

نفت-مخازن ذخیره سازی نفت در کوشینگ هاب نفت در کوشینگ, Okla., در مارس 21.

عکس: هواپیماهای بدون سرنشین پایه/ایسنا

نشسته در میان جمعیت است که از سخنان جلو ببر که در سمت چپ کره جنوبی در مارس 1 با 850,000 بشکه سوخت جت فقط قبل از تقاضا در اروپا و سقوط در میان شرکت هواپیمایی groundings. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط روغن و تجزیه و تحلیل شرکت Vortexa. آن را متوقف 20 روز پیش دریایی مالت انتظار برای سفارشات.

با اکثر پورت امتناع از اجازه خدمه پیاده و پروازهای لغو همه جا, کاپیتان B. Murthy و خدمه اش شده اند صرف وقت آزاد خود را به بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و تنیس روی میز و آواز موسیقی کلاسیک بر روی یک سیستم کارائوکه. در حال حاضر آنها در حال تعجب زمانی که آنها آن را در بازگشت به خانه.

از عرشه “من می توانید تعداد زیادی از تانکرهای. ما همه اینجا گیر,” کاپیتان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما نمی دانیم که چه بعدی پورت است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

این فقط یک مرحله گذر و یا چیزی تغییر اساسی در بازار جهانی نفت بازار ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در کنار او مهندس ارشد سمیر Gulwadi شد به طور جدی دلتنگ. “زمانی که من دوباره من تعجب می کنم اگر من بچه ها را تشخیص من,” او می گوید.

یکی دیگر از کشتی وارد شده بود با 250 ، 000 بشکه بنزین از ایتالیا—که در آن برخی از مناطق شده است در lockdown برای تقریبا دو ماه; یکی بود موناکو-بر اساس تانکر لادن با پالایش سهام از روسیه است.

در نزدیکی وجود دارد یک نفتکش یونانی است که تا به حال لود 580,000 بشکه از نفت لیبی پلت فرم در مارس 3. گر Vitol Group PLC تصمیم گرفتند به فروشگاه محموله به جای سعی در فروش آن به امید قیمت های بهتر بعد با توجه به یک فرد آشنا با معامله. Vitol کاهش یافته است به نظر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

در جای دیگر حدود 8 میلیون بشکه در حال نشستن در آفریقای جنوبی Saldanha Bay, یک شماره است که به دو در چهار هفته با توجه به Kpler.

در دریای کارائیب حدود 2.5 میلیون بشکه ذخیره شده در پنج تانکر در نزدیکی ویدیو, با توجه به داده های ارائه دهنده. “این یک سیب زمینی داغ” گفت: مرکلینو د Lannoy موقت مدیر عامل در Refineria دی Korsou. “مردم خواستار مرا از سراسر جهان,” او گفت: با استناد به ایالات متحده و چین و کشورهای خاورمیانه است.

برخی از شرکت ها در حال ذخیره سازی بیش از حد نفت در مخزن اتومبیل های مانند این در کراسنودار روسیه است.

عکس: ایگور Onuchin/TASS/زوما پرس

دولتی refiner دارای ظرفیت ذخیره سازی از 15 میلیون بشکه اما آن عملیات بسته شده اند برای 2½ سال آن را به عنوان اجاره توسط دولت ونزوئلا را تحریم شرکت نفت. Refineria دی Korsou در زمان به عقب و کنترل عملیات در ماه ژانویه و در حال حاضر انجام چک های ایمنی و کار تعمیر و نگهداری. آقای ده Lannoy گفت: این تسهیلات نخواهد بود و در حال اجرا تا ماه ژوئن.

ذخیره سازی چالش این است که یک مزیت به چند بازیکن که سرمایه گذاری در ظرفیت ذخیره سازی. سلطنتی Vopak جهان بزرگترین مستقل مخزن ذخیره سازی شرکت می گوید امکانات آن تقریبا کامل است. این شرکت شاهد افزایش قابل توجهی در درخواست برای فضای اخیرا می گوید: مدیر اجرایی Eelco Hoekstra.

“تنها تانک که ما اجاره کردن کسانی هستند که خارج از سرویس” او می گوید.

برخی از ذخیره سازی امتیاز نیست از لحاظ جسمی اما اساسا خارج از بازار است. حدود 30% تا 40% “ذخیره سازی در آمریکا خالی است اما این همه رزرو شده و در دست معامله گران و اپراتورها گفت:” کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts. “ما احتمالا می توانید می گویند که برای همه یکسان سازی در سراسر جهان است. وجود دارد ذخیره سازی در دسترس است اما نه به اجاره.”

تا زمانی که جهان در حال حرکت دوباره و شروع به رایت کردن بیش از حد روغن و کنترل ذخیره سازی قدرت است—و عربستان سعودی تبدیل شده است و پادشاه آن است. نفت ذخیره شده در داخل کشور افزایش 8 میلیون بشکه به 79 میلیون نفر در 2½ هفته قبل از مارس 26 با توجه به Kayrros که با استفاده از تصاویر ماهواره ای به تجزیه و تحلیل بازار کالا. عربستان سعودی رزرو ظرفیت باقی مانده در مصر تسهیلات ذخیره سازی. هنوز هم تقاضا کاهش یافت و سریعتر از آن می تواند اجاره ذخیره سازی.

این استراتژی عربستان سعودی شده است که “ما باید آخرین تانک که نیاز به پر شود—آخرین تانک ایستاده می گوید:” Platts آقای Midgley. “هر کس می خواهد به گذشته است.”

شیمیایی و نفت-تانکر محصولات برنارد Essberger نشسته لنگر در روتردام هلند در مارس 21.

عکس: Yuriko Nakao/مهر نیوز

نوشتن به Benoit Faucon در [email protected] و دیوید Hodari در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>