پشت coronavirus مستند اعتراضات و پرسش از آنها به اعتماد

پاملا Huberty نمی داند که چگونه او را فراموش اجتماعی فاصله در 1,100 فوت مربع بوتیک هدیه در روستایی کریستال میشیگان. اما او با اعتماد به نفس او آن را شکل او را بازگشایی آوریل 1. خانم Huberty پیوست Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه Facebook گروه و همدردی با کسانی که در اعتراض به مستندات. “من اسمش را COVID-19 هیولا.”

در پرواز یک کشور تقسیم شده است و کالیبراسیون که آیا برای ادامه سخت دولت مستندات. میشیگان فرماندار به تازگی دو برابر کردن محدود کردن و حتی برخی از فعالیت های انفرادی. واکنش شروع به نشان می دهد تا چه حد متحده می تواند قبل از تحریک آزادیخواه خط که باعث حزب چای.

تعداد زیادی از مردم برای مهیج متحده به بازگشایی اقتصاد خود را کوچک است. وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد بیش از دو سوم از آمریکایی ها بیشتر نگران متحده پایان دادن به مستندات بیش از حد به زودی.

هنوز برای برخی از, گرفتار در وسط سوال این است که سیاسی نیست اما چگونه متحده می تواند اعتماد شهروندان بیشتر است. می گوید: یک محقق: “وجود یک حس است که یک افتضاح بسیاری از آنچه در زندگی مدرن است که انجام نشده است رهایی بخش ما اما محدود کردن ما و بنابراین سپس شما می توانید یک بیماری همه گیر و شما می توانید محدودیت در استروئید.”

و لانسینگ, میشیگان و ساوانا

به عنوان صاحب کن گلخانه در کالامازو, میشیگان, علامت Smit است بقدر یک اتاق پر از گیاهان او نگران خواهد شد unsold.

اضطراب خود است که واقعا در مورد ملی همه دست در عرشه پاسخ به کوروناویروس. آن را در مورد چرا در میشیگان کسانی که باید محدودیت نوسان به آنچه به نظر می رسد او را به انفرادی و مسئول فعالیت های.

در 9 آوریل رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ممنوع سفر بین خوابگاه های خصوصی و موظف است که فروشگاه های بزرگ نزدیک مناطق اختصاص داده شده به کف و مبلمان و گیاه مهد کودک و یا رنگ. ماهیگیری در یک قایق موتوری است که از حد, بیش از حد.

دعاوی واصل شده اند و آقای Smit می گوید: فرماندار اقدامات “کمی درد نمیخورد.” اما سرخوردگی خود را متنوع است. “من می گویند که درک و چرا از آن انجام شد. من خوشحال هستم با همه چیز راه آنها هستند اما من می خواهم به احتیاط در مورد ایستاده در گوشه خیابان و فریاد ” آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است و من قصد دارم در زیر به خاطر آن!’ ما نه به آن حد است که در عین حال, اما من امیدوارم که آن را نمی کند به آن می آیند.”

این خط در حال حاضر عبور شده است برای بسیاری از معترضان که جمع آوری کرده اند در روزهای اخیر از لانسینگ, میشیگان به ایالت جورجیا است. این وقایع بخشی چای حزب میهن پرستی لهجه زرد “don’t Tread On Me” پرچم و بخشی MAGA رالی با آبی برگ برنده 2020 آگهی ها.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد تعداد زیادی از مردم به شدت برای مهیج متحده به بازگشایی اقتصاد خود را کوچک است. یک بررسی مرکز تحقیقات پیو در می یابد تنها 32 درصد از آمریکایی ها بیشتر نگران مستندات نه پایان به سرعت به اندازه کافی و نه بیش از حد به سرعت. اما با تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ترغیب Michiganders به “آزاد” خود را از دولت صدای خود را می توان با صدای بلند.

آقای Smit بود در این تجمع و نظرات خود را تقریبا بنابراین تصمیم گرفت. بلکه مانند بسیاری از آمریکایی ها او کشتی با سوال از آنها به اعتماد ترین در این زمان از یک بیماری همه گیر.

برای برخی از, تهدید COVID-19 یعنی دولت باید به اجرای رفتارهای ايمن. اما خانم Whitmer سفارشات را وادار آقای Smit مانند برخی دیگر به تعجب می کنم اگر وجود دارد راه های مختلف. می تواند متحده باید بیشتر اعتماد آمریکایی ها خود را برای انجام درست است ؟

پاسخ به این سوال منجر به مسیرهای مختلف. در پرواز در حال حاضر کشور تقسیم شده است و کالیبراسیون تعادل بین سلامت عمومی اقتصاد و نقش دولت.

حتی به عنوان خانم Whitmer دو برابر کردن محدودیت در میشیگان سه نفر از فرمانداران جنوب – در گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی – پوسته پوسته شدن پشت محدودیت های این هفته با استناد به مدارک و شواهد است که این بیماری همه گیر به اوج خود رسید. سینما و رستوران و بولینگ کوچه و تو مغازه ها تمام خواهد شد و به زودی باز در گرجستان هر چند برخی از شهرداران در حال هل دادن به عقب.

“وجود دارد یک حس است که یک افتضاح بسیاری از آنچه در زندگی مدرن است که انجام نشده است رهایی بخش ما اما محدود کردن ما و بنابراین سپس شما می توانید یک بیماری همه گیر و شما می توانید محدودیت در استروئیدها می گوید:” مایکل ولف سابق رئیس دادگستری میسوری دیوان عالی کشور است. “و البته به اندازه کافی بزرگ بازی می تواند نور خیلی خوب آتش است.”

میشیگان دفتر فرماندار/AP

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer آدرس های دولت طی یک سخنرانی در لنسینگ در آوریل 13.

در داخل تظاهرات

تا کنون تظاهرات شده اند ، اما آقای ترامپ ارائه کرده است پشتیبانی از برای علت و گفت: برخی از فرمانداران بودند در نظر گرفتن محدودیت های بیش از حد.

در کانتون گرجستان مبارزه با جانباز شین هازل سازماندهی یک اعتراض کوچک که در آن مردم برگزار می شود نشانه هایی است که گفت: “ما منطبق نیست.” برخی از شرکت کنندگان به تن پوشش صورت و انجام تفنگ.

در مصاحبه آقای هازل آزادیخواه نامزد سنای آمریکا می گوید آن است تا آمریکایی ها به “راه رفتن نیست فراتر از خط آتش” و خطر ابتلا به ویروس.

“ما می توانید انجام دهید یا خود one-size-fits-all, و یا ما می تواند از شور و شوق آمریکایی آمریکایی نبوغ و اراده خود را برای زنده ماندن و غلبه و پیروزی – به میزان 350 میلیون مغز کار بر روی همان مشکل را به نفع خود می گوید:” آقای هازل.

تظاهرات آمده است که به برخی از کشورها در حال حاضر آرامش محدودیت. فلوریدا شروع به خزيدن به آب در هفته گذشته پس از فرماندار تگزاس ریک DeSantis گفت: شهرداری می تواند باز کردن پارک ها و سواحل در صورتی انجام می شود در یک “راه امن.”

در گاو دریایی شهرستان فقط در جنوب سن پترزبورگ یک شهرستان کمیسر رهبری تلاش ها برای بازگشایی رمپ قایق. “شما آن را نگه دارید و آنها در حال رفتن به شورشی … [و] ما در زندان برای امانت” ونسا Baugh گفت: در جلسه هفته گذشته قبل از تبدیل شدن به تصمیم گیری رای به بازگشایی رمپ. دولت افسران پلیس در حال فاصله گرفتن قوانین بین قایق.

“این سوال سختی است می گوید:” خانم Baugh در مصاحبه چند روز پس از این نشست است. “آیا شما گام به گام در مورد قانون اساسی ؟ و سپس شما واقعا باید به مرحله در قانون اساسی به انجام آنچه شما باید انجام دهید ؟ من فکر نمی کنم ما نیاز به نه در این نقطه است.”

تظاهرات استنباط همدردی از پاملا Huberty که صاحب یک بوتیک هدیه در روستایی کریستال میشیگان. او پیوست Facebook گروهی به نام Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه است که انباشته بیش 366,000 اعضا در دو هفته.

او بسته فروشگاه خود را در انطباق با دستور اجرایی است اما برنامه ریزی برای بازگشایی مارس 1 در حالی که تعیین چگونه برای رسیدن به اجتماعی فاصله در یک 1,100-منطقه فوت مربع.

“من اسمش را COVID-19 هیولا” می گوید: خانم Huberty. “ترس از این ویروس است که قصد کشتن ما قبل از این ویروس می کند. من مردم روشن کردن هر یک از دیگر و این مسئله بزرگ در حال حاضر. ما نه اعتماد به هر یک از دیگر.”

که اعتماد کرد ؟

اما این اعتماد است چند وجهی با متحده هنوز هم حفظ دقیق مستندات و نگران است که فداکاری می تواند بازگشت توسط آمریکا در حال حاضر بازگشایی. Anthony Fauci, ملت, ارشد اپیدمیولوژی, هشدار داده است که شکست برای مهار این بیماری می تواند به معنای مرگ و میر بیشتر و اقتصادی ویران کردن خط.

قانون تعادل است و قرار دادن فرمانداران در یک وضعیت دشوار است – به خصوص در “بنفش” ایالات میشیگان که باید قوی خط تیره از رنگ های قرمز و آبی. فرمانداران می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت خود را به صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین نمی خواهید به استوک سیتی خشم.

“اگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر دولت در حال حرکت است بیش از حد بیش از حد سریع و سپس شما رو به نوعی یک حزب چای امکان اشک دوباره در مخالفت با این دست سنگین از دولت – و [فرمانداران] آیا می خواهید به ماشه که می گوید:” کال Jillson نویسنده “دولت آمریکا.”

بازنشسته آلن سنگ مرمر از شهرستان Benzie, میشیگان, اعتماد به فرماندار. او “بهترین اطلاعات, بهترین, علم, و بهترین, ورودی از دانشمندان علوم اجتماعی و دیگران که می دانند رفتار انسان,” او می گوید.

در پایان این موضوع است که به عنوان سیاه و سفید به عنوان آن است که اغلب به تصویر کشیده است. “این خیلی ساده است که بگوییم کسی که مایل به تجارت آزادی برای امنیت سزاوار نه می گوید:” آقای ولف در حال حاضر استاد در سنت لوئیس دانشکده حقوق دانشگاه. “راه دیگری وجود دارد به آن نگاه کنید:” من می تواند به شما برخی از حریم خصوصی من و استقلال – به طور موقت – اگر شما مرا از مرگ.'”

“وجود دارد این است که برخی از انعطاف پذیری در سیستم برای دولت به شکستن قانون به منظور حفاظت از سلامت عمومی” آقای ولف می افزاید.

در واقع یک سال 1905 متحده آمریکا دیوان عالی کشور یافت می شود که دولت می تواند در کنار حقوق اساسی در بهداشت عمومی اورژانس. که حاکم موظف واکسن آبله. سوال این است که چگونه گسترده و با صراحت این نظریه می تواند در طول زمان بیماری همه گیر.

برای او بخشی از جنیفر آهن از Mattawan میشیگان است که بیش از تمایل به محدود کردن فعالیت های خود را. او پدر خود را از دست داده کار به عنوان یک پیشخدمت زن در آن آربور در اواخر ماه مارس است. بنابراین او و شوهرش در حال ارائه غذا و پول را به او رانندگی در سراسر کشور ضربه زدن بر روی درب ارائه سریع موج و سلام قبل از اکراه خروج به Mattawan.

او را “100%” در حمایت از خانم Whitmer. “من احساس نمی کنم که من از دست داده اند هر گونه آزادی های مدنی” او می گوید. “اگر من نمی توانم تا شمال در حال حاضر و در قطع یک کلبه به اطمینان حاصل شود که مردم دیگر در حال رفتن به ماندن سالم من هیچ مشکلی انجام آن است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>