تخت نیست درمان بیماران: پزشکان انجام دهد. و آنها در تامین کوتاه مدت هستند. در اینجا چه باید بکنید

پیشرو اپیدیولوژی پیش بینی است که تا پایان سال هند خواهد شد که میلیون ها نفر از Covid-19 آلوده بیماران بسیار بالاتر از حال حاضر اعداد. اجازه دهید ما آماده شدن برای بدترین و دعا برای بهترین. با تشکر از اوایل مستند توسط دولت ما دو ماه برای آماده شدن برای Covid یورش. امروز ما در حال بحث در مورد صادرات PPEs و هواکش به جای تلاش برای واردات آنها از چند ماه پیش. توجه ما در حال حاضر باید تغییر نسبت به کاهش مرگ و میر به ویژه در مناطق روستایی هند است.

دور اول از Covid نبرد برنده شد توسط پزشکان و پرستاران شاغل عمدتا در دولت و برخی از بیمارستان های خصوصی. آنها انجام یک کار فوق العاده در مراحل بسیار اولیه از این بیماری همه گیر. امروز این پزشکان هستند خسته و سوخته. هر دو خصوصی و دولتی در بیمارستان ها درمان Covid بیماران به شدت کوتاه از جوان متخصص پزشکان و پرستاران نه تخت به عنوان پروژه های رسانه ای.

که می تواند مراقبت از بیمار Covid بیماران ؟ ایده آل برای انجام این کار در ICU است MBBS دکتر که مشغول به کار در بخش مراقبت های ويژه برای حداقل دو سال. آنها باید کمتر از 50 سال و مناسب است. آنها باید مهارت برای قرار دادن نظارت بر خطوط به عروق خونی و حفظ اعضای حیاتی و موثر بدن. برخی از آنها باید به اندازه کافی تجربه برای فلج کردن یک بیمار قرار دادن یک لوله به ریه ها برای تهویه است. این بسیار ماهر شغل. یک اشتباه جزئی مخاطره می اندازد می تواند زندگی بیمار و یا زندگی خود را. این درست نیست که هر پزشک می تواند نگاهی به مانیتور قلبی در بخش ICU تشخیص و درمان است.

به مدیریت 1,000 خصوصی و دولتی بیمارستان با بیش از 200 تخت برای یک سال ما نیاز به حداقل 50,000-75,000 جوان MBBS پزشکان که پس از کارآموزی به دست آورده اند تجربه در پزشکی ICU یا فولاد ICU یا بخش مراقبت ويژه قلب حادثه و اتاق اورژانس. 200 تخت Covid بیمارستان باید حداقل 50-75 پزشکان متخصص, 500 پرستاران به پوشش 6 ساعت در شیفت هفتگی و بیماری ترک پس از یک تعداد کمی از آنها را دریافت کنید.

چگونه برای به دست آوردن 50,000 جوان آموزش دیده پزشکان متخصص برای Covid ويژه? به طور کلی Icu نیاز به 20 درصد از پزشکان آموزش دیده در بخش مراقبت های ويژه/ بیهوشی یا اتاق اورژانس. 80 درصد از پزشکان باید به دانش تفسیر اطلاعات از قلب مانیتور, بیوشیمی و هماتولوژی, نتایج و عمل به آنها. پزشکی استعداد را می توان شنود گذاشته از این منابع:

1) در مورد 25,000 جوان متخصصان پزشکی که سه سال تکمیل آموزش در رشتههای بالينی در بيمارستانهای تحت MCI یا DNB بنر و در حال انتظار برای نهایی DNB یا MD MS امتحانات. بسیاری از این پزشکان ماهر در حال حاضر بیکاری از آنجایی که آنها لازم نیست که مدرک کارشناسی ارشد. به گفته دکتر Manoj گوپتا سفیر DNB انجمن پزشکان بسیاری از این پزشکان خواهد بود خوشحال به خدمت Covid بیماران در بیمارستان های منطقه برای یک سال اگر معاف از امتحانات.

2) حدود 3000 پزشکان که تحت یاران برنامه برای 2-3 سال پس از کارآموزی به عنوان intensivists در بیمارستان های خصوصی و به دست آورد های بزرگ مهارت. به گفته دکتر Dhruva Choudhury, رئيس جمهور از جامعه هند انتقادی مراقبت پزشکی بسیاری از این متخصصان خواهد بود خوشحال به کار در Covid بیمارستان ها در ولسوالی های ارائه شده به شورای پزشکی هند (MCI) به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان “intensivists”.

3) حدود 1200 جوان متخصصان پزشکی که پس از کارآموزی صرف 3 سال کار در اتاق اورژانس resuscitating بیماران بدحال و خبره به عنوان متخصصان طب اورژانس تحت Society of Emergency Medicine. بسیاری از آنها خواهد بود خوشحال به کار در Covid بیمارستان برای یک سال ارائه شده همراه اول به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان طب اورژانس متخصص.

4) در مورد 1,700 جوان پزشکان متخصص که پس از کارآموزی صرف 2 سال در قلب بیمارستان ها و تجربه کسب در غیر مداخله ای قلب و عروق و کرونر مراقبت های ويژه. به گفته دکتر راجش راجان رئیس انجمن بالینی قلب و عروق بیشتر از آنها خواهد بود خوشحال به کار در Covid ICU برای یک سال خود را ارائه دیپلم به رسمیت شناخته شده است توسط همراه اول.

5) حدود 90000, هندی, پزشکان که در حال آموزش در روسیه و چین نمی تواند روشن هند خروج امتحان. تعداد قابل توجهی از آنها در حال کار به عنوان پزشک و دستیاران در بخش های مراقبت ويژه در سراسر هند است. اگر ما می توانید انتخاب کنید در مورد 20,000 درخشان پزشکان جوان و پیشنهاد به کار به عنوان پزشکان در Covid بیمارستان برای یک سال و در ازای معافیت از امتحان ما به تعداد کافی از پزشکان به جزر و مد در طول بحران.

6) وجود دارد حدود 2 لاخ دانشجويان سال آخر پرستاری که به پایان رسید آموزش در خانه منتظر امتحان نهایی. بسیاری از آنها خواهد بود خوشحال به کار در Covid بیمارستان ارائه آنها معاف از امتحان نهایی به رسمیت شناخته شده و به عنوان پرستار ICU پزشک در بیشتر 1 سال از ICU خدمات.

صنعت بهداشت و درمان است که به شدت تنظیم شده است که تنها به رسمیت می شناسد درجه حتی با مهارت های اولیه. برای مثال هر دکتر که صرف 10 سال کار تمام وقت به عنوان یک anaesthesiologist پست-MBBS, زن و شوهر, مهارت های بزرگ اما بدون “MD در بی هوشی” مدرک است که از نظر قانونی مجاز به anaesthetise بیماران به طور مستقل.

اما هدف باید به ایجاد یک بزرگ شناور نیروی کار ماهر از پزشکان و پرستاران است که می تواند deputed که در آن Covid قله به خصوص برای حفاظت از مناطق روستایی هند. این Covid بحران را به وضوح نشان داده است که شغل دولتی یا پول را جذب نمی, MBBS, پزشکان, کارشناسی ارشد, درجه خواهد شد. این پیشنهاد می تواند کاملا اختیاری است. در ازای خدمات خود را به Covid بیماران اگر همراه اول به عنوان یک استثنا به رسمیت می شناسد خود را به مهارت های چند هزار زندگی با ارزش را می توان نجات داد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de