Bed Bath & Beyond, رئیس, تلاش می کند به Declutter فروشگاه

تخت حمام و فراتر از آن قصد دارد به صرف این سال به اندازه 400 میلیون دلار در فروشگاه remodels, تکنولوژی و ارتقاء زنجیره تامین بهبود.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

Bed Bath & Beyond , Inc.’s جدید, مدیر اجرایی, علامت Tritton, گذاشته دیدگاه خود را برای بازسازی مشکل خرده فروش. Decluttering فروشگاه های بالا در لیست خود را.

سابق هدف Corp. اجرایی صرف 100 روز اول کار فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از انواع مختلف می توانید افتتاحیه خرده فروش باید سهام. پس از این زنجیره قطع تعدادی از گزینه های از بیش از یک دوجین به حدود سه خرید و فروش افزایش یافت.

بزرگ غذای آماده: فروش بیش از حد بسیاری از اقلام در فروشگاه که در حال پر جمعیت منجر به “خرید فلج” آقای Tritton گفت: روز سه شنبه در یک مصاحبه.

او پیوسته تلاش شرکت در ماه نوامبر پس از آن مقامات بالا از جمله بنیانگذاران بودند سرنگون توسط یک فعال گذار. آقای Tritton برنامه ای برای اصلاح موجودی بیش از 10 ٪ در این سال بخشی از گسترده تر طرح که همچنین خواستار صرف تا آنجا که 400 میلیون دلار در فروشگاه remodels, تکنولوژی و ارتقاء زنجیره تامین بهبود.

تغییرات دیگر شامل گسترده تر راهرو و نه بیشتر انبوهی از کالا تا سقف. پرداخت خطوط جریان از طریق بیش از یک سازماندهی صف ساخت آنها را به حرکت سریع تر. و در حالی که او هیچ برنامه ای برای حذف کوپن از خرده فروش است که برای او می خواهید به ساده قیمت گذاری با انجام دور با هم تداخل دارند تبلیغات و استفاده از نشانه های بیشتری برای بهتر توضیح می پردازد.

علامت Tritton پیوست مبارزه شرکت در ماه نوامبر پس از آن مقامات بالا از جمله بنیانگذاران بودند سرنگون توسط یک فعال گذار.

عکس: Gary Gershoff/گتی ایماژ

“مشتریان نمی خواهید برای انجام محاسبات ریاضی” آقای Tritton گفت که عدم قیمت وضوح یک دلیل بزرگ خریداران به سمت چپ تخت حمام و فراتر از فروشگاه های دست خالی.

آقای Tritton برنامه را به نگاه جدید به 25 فروشگاه های این سال است. این شرکت حدود 1000 نفر از آن اسم فروشگاه و صاحب BuyBuy کودک و درخت کریسمس مغازه های زنجیره ای. او همچنین برنامه های اساسی سرمایه گذاری در زنجیره تامین به منظور کاهش تعداد آیتم هایی که خارج از بورس که ثابت بزرگ کشیدن در خرید و فروش در نیمه دوم سال گذشته, او گفت:. و او می خواهد برای ارتقاء وب سایت.

سرمایه گذاران ممکن است بخشیده شود برای بدانم که آیا آقای Tritton طرح متفاوت است به اندازه کافی از مدیریت قبلی بود که به طور مداوم سرهم بند با فروشگاه و صرف بیش از $325 میلیون در حالیکه در سال مالی فناوری و فروشگاه remodels.

آقای Tritton گفت: رویکرد قبلی خیلی پراکنده و نمی کراوات به یک بزرگتر استراتژیک تصویر. “وجود دارد 45 اهداف که نمی شد به مقدار چیزی معنی” او گفت:. “این است که کل یک بازسازی از این فروشگاه تجربه کنید.”

کسانی که به دنبال یک تعمیر سریع, به احتمال زیاد خواهد نا امید.

تخت حمام و فراتر از چرخش به $38.6 میلیون دلار ضرر در سه ماه به پایان رسید که در Nov. 30 از $24.4 میلیون دلار سود از یک سال پیش. فروش کاهش یافت 9 ٪ به $2.8 میلیارد دلار است. آن را نیز خود کناره راهنمایی های مالی برای سال کامل.

در فوریه. 12 سهام این شرکت سقوط بیش از 20 درصد و پس از آن گزارش کاهش فروش و حاشیه سود در ماه دسامبر و ژانویه. آن برنامه ریزی شده است به گزارش نتایج برای سه ماهه که شامل مارس در آوریل 15. در سال گذشته سهام پایین در حدود 30٪.

این شرکت پس از پشت سر بر پایه برخی از توابع است که فروشگاه خود را ندارد و Wi-Fi به این معنی که خریداران نمی توانید به راحتی بررسی قیمت آنلاین در حالی که آنها در فروشگاه. آنها همچنین ارائه نمی دهد این گزینه از خرید آنلاین و چیدن اقلام در فروشگاه خدمات ارائه شده توسط بزرگ ترین زنجیر.

آقای Tritton گفت: او قصد دارد به هر دو Wi-Fi و خرید آنلاین سرویس وانت موجود در تمام فروشگاه ها تا پایان سال. در طول راه او می خواهد برای اضافه کردن بیشتر مارک های خصوصی که بزرگتر حاشیه و می تواند کمک به زنجیره افتراق خود را از رقبا. آقای Tritton گفت: توسعه بیش از 35 خصوصی برندها برای هدف در حالی که خدمت به عنوان است که زنجیره ارشد تجارت افسر.

بر خلاف دیگر مشکل فروشان, تخت, حمام و فراتر از پول است از جمله در مورد $900 ميليون دلار نقد و معادل وجه نقد به عنوان Nov. 30. در ماه ژانویه آن را به یک معامله برای فروش و اجاره-بازگشت برخی از املاک و مستغلات خود را برای $250 میلیون دلار درآمد حاصل.

این شرکت همچنین قصد دارد به صرف حدود 600 میلیون دلار در این سال مالی در به اشتراک گذاری repurchases و کاهش بدهی.

روز سه شنبه این شرکت گفت: فروش یک شرکت تابعه که personalizes محصولات به 1-800-Flowers.com Inc. برای $252 میلیون. آقای Tritton گفت که او در ادامه به بررسی دیگر noncore کسب و کار است که ممکن است به فروش می رسد به عنوان به خوبی به عنوان امکان آینده کاهش کارکنان و تعطیلی فروشگاه.

“ما در حال ساخت قابل توجهی حرکت” آقای Tritton گفت. “اما ما در اوایل ما برگرد. این است که فاز یک.”

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de