با شیوع رمان coronavirus شده است وجود دارد shakeup در سراسر جهان است. هند در مرحله 2 و به عنوان ICMR مدیر کل اشاره کرده است ما تنها در 30 روز یا کمتر به توقف شروع مرحله 3. در حالی که ما هنوز هم می تواند حاوی ویروس و اطمینان از آن است که گسترش آن حیاتی برای نفوذ ما جمعیت روستایی و آنها را آگاه از اقدامات آنها می تواند.

ارتباطات جهانی را روشن ساخته است که برای جلوگیری از آلوده شدن به اقدامات احتیاطی را – به خصوص شستن دستها و حفظ بهداشت در تمام زمانها. آن را نیز شامل اجتناب از دست دادن و دست زدن به چشم و بینی و دهان. هر چند پیام روشن است و هند است که هنوز هم در مرحله نوپای این ویروس یک تهدید عمده بافندگی به خصوص با ما پسکرانه جمعیت.

66 درصد جمعیت هند زندگی در مناطق روستایی و دسترسی محدود به خدمات بهداشتی و درمانی. دسترسی آنها محدود است با توجه به شخصی سهل انگاری و عدم وجود زیرساخت ها است. علاوه بر این مطالعات اخیر در بهداشت دست در روستایی در هند نشان می دهد که تنها 26.3 درصد از جمعیت روستایی شسته دست قبل از اینکه کودک, تغذیه 14.7% قبل از تغذیه با شیر مادر 16.7% پس از دفع مدفوع کودک و 18.4% پس از تمیز کردن یک کودک پایین است. این اعداد نشان می دهد چه رفتاری چالش وجود دارد.

در یک مرکزی سطح آشکار فشار نسبت به کنترل شیوع روشن است. از نخست وزیر به tweeting در مراحل انجام شود را لغو تقریبا همه موجود ویزا به هند, برخی از حرکت جسورانه ساخته شده اند شامل Covid-19. برخی از دولت های ایالتی نیز قرار دادن یک پا به جلو با بستن مدارس و سالن سینما. که مدیر کل به وضوح اعلام کرد که Covid-19 یک کنترل همه گیر و خواست همه کشورها به یک رویکرد جامع و متناسب با شرایط خود را با مهار به عنوان مرکزی ستون. با توجه به این که مهار راه رفتن ما را به درک که در سراسر کشور پخش یک خط ارتباطی ممکن است تنها راه برای رفتن است.

جهان ما در حدود 1.2 میلیارد نفر زندگی می کنند که در فقر شدید با کمتر از یک دلار در روز برای زنده ماندن به هر کسی. از این 276 میلیون نفر در هند با توجه به سرشماری سال 2011. اکثر آنها زندگی می کنند یا در محله های فقیرنشین شهری و یا از راه دور در نقاط روستایی که در آن دسترسی به بهداشت و بهداشت و درمان هستند و هر دو از یک ماده از نگرانی. با توجه به جمعیت زیاد و عدم آگاهی و کمبود منابع و کمک های پولی در کشور ما است, تیک تاک بمب وقتی که می آید به هر واگیر بیماری همه گیر. بدترین رنج می برند در حال فقیرترین. نه تنها آنها درآمد کمتر اما آنها نیز تا پایان نداشتن پول کافی یا مناسب بهداشت و درمان حمایت به دنبال کمک فوری.

اسهال به تنهایی کشد به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر در سال در هند بسیاری از آنها کودکان هستند. یک بیماری است که می تواند مانع به راحتی توسط کافی حفظ بهداشت و شستن دست یک زندگی تهدید به فقیرترین جامعه است. آنفلوانزا به مراتب پشت سر نیست در لیست بیماری هایی که مرگبار برای محروم. این شایع آنفولانزا معمولا قابل درمان با یک دوز به طور منظم از پاراستامول و آب داغ بخار به پایان می رسد تا تبدیل به ذات الریه چرا که مردم می توانند دسترسی به اصول.

زندگی یک فرد دست به دهان تمایل به جلوگیری از صرف پول در داروها و پزشکان و تمایل به تکیه بر داروهای خانگی. در چنین مواردی اگر آن را یک بیماری مسری آن می ایستد به احتمال زیاد از طریق جامعه و در سرعت رعد و برق نیز هست. آگاهی می تواند نقش مهمی در کاهش میزان که این بیماری باعث ویران کردن در زندگی محروم. این اولین گام به سمت دستیابی به یک فضای امن که در آن گسترش بیماری ممکن است شامل. برای جلوگیری بهتر از درمان است.

بعد می آید دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی اولیه در حداقل بدون هیچ هزینه. نیز وجود دارد که نیاز به راه اندازی یکپارچه MIS سیستم است که می تواند اجرا شود به صورت فردی برای کمک به پیگیری و گزارش موارد است. این مجموعه داده را می توان رد و بدل شده میان سازمان های مشغول به کار در یک مجموعه منطقه و کمک می کند در تلفیقی جامع بیمار لیست برای مقامات دولت محلی برای پیگیری و مهار این بیماری در مرحله نوپای.

این نیز می تواند کمک به ساخت اعتماد به نفس در اقشار پایین تر جامعه هنگامی که موارد مثبت گرفته مراقبت از. آن را نیز برای مردم به تمایز بین واقعیت و افسانه ها – مانند باورهای عجیب و غریب در مورد داروهای خانگی برای مقابله با ویروس است. با جدی و همه گیر مانند Covid-19 افسانه ها باید گران و آگاهی تولید می شود. این بسیار مهم است برای یک جامع مهار استراتژی برای ملت اگر و هنگامی که ما رسیدن به مرحله بالاتر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im