Arvind Kejriwal پیروزی مشخص خواهد شد توسط کسانی که به دنبال رهایی از NDA قانون به عنوان لحظه ای مهم برای مخالفان است که هنوز در حال جستجو برای یک ملی جایگزین برای نخست وزیر نارندرا. در مصاحبه در اوج مبارزات انتخاباتی Kejriwal خواسته شده بود در موارد متعدد اگر یک پیروزی می تواند احتمالا برگرداند ملی خود را جاه طلبی. یکی رو حس از Kejriwal محافظت پاسخ که تنها یک حس خود حفظ برگزاری بود او را از پاسخ مثبت است.

اما به عنوان به زودی به عنوان نتیجه بود Kejriwal که اختصاص داده شده خود را به پیروزی بهارات ماتا و پروردگار هانومان است نقل مکان کرد و به سرعت به سرمایه گذاری راه اندازی شده توسط ‘تاریخ AAP برای ملت ساختمان’ کمپین. تاکید بر “ملت سازی” است که مستقیما از ملی بازی کتاب از مرکز-راست BJP.

این کمک می کند که Kejriwal, تجسم یک مومن ریاضت می کند که بسیار خوب در مقایسه با مودی را خاکی تصویر. مشیت تولد بدان معنی است که Kejriwal هرگز نمی تواند تحت عنوان “naamdar’ – یک شاهزاده است که صعود تاج و تخت در پشت تاجگذاری. این واقعیت است که او برگزار کرده اداری پست اول به عنوان مالیات بوروکرات و سپس به عنوان وزیر به معنی او می تواند هرگز تمسخر توسط BJP به عنوان یک “مثل نور سوسو نور لوله’ که نمی تواند واگذار شود با نور و چشم انداز جدید هند است.

اما بالاتر و فراتر از سانتی شخصیت AAP مدیون آن پیروزی به مدیریت استادانه از کلاس معادلات و تاکتیکی ایدئولوژیک انعطاف پذیری. AAP را در آغوش, از, بزرگ, بلیط, آب و برق یارانه برای طبقه کارگر به دادگاه تجدید نظر در سراسر جهان وطنی دهلی بسیاری قومی و کاست خطوط گسل.

این است که از عهده شواهد آماری. AAP برنده هر جمعیتی با وجود BJP پخش کاست و کارت هویت در شهرستان دولت. وجود خواهد داشت بسیاری از کسانی که می گویند که یک دولت می تواند استطاعت به اجتناب از صرفه جویی در تعقیب طبقه کارگر رای در یک نسبتا غنی شهرستان دولت مانند دهلی نو است. اما AAP بزرگترین دستاورد است که قادر به ثابت کند که آن sop آغشته به مدل اقتصادی می تواند اعتصاب که گریزان طلایی: تضمین سیاسی می گرداند اما همچنین افزایش بهره وری ضروری برای پایدار اقتصادی و رفاه اجتماعی.

سیاسی Kejriwal را تلفظ عدم اعتماد به نفس در پاسخ به BJP عضلانی و تفرقه ‘گلی maaro’ کمپین بود, در حقیقت یک کلاس کارشناسی ارشد در چگونه برای اجرای یک عقب نشینی تاکتیکی. حتی اگر AAP آگاه بود که استراتژی خواهد افشای آن به سوالات بی دست و پا بیش از تعهد خود را به یک فراگیر, چشم انداز, پارتی استراتژیست متوجه آنها می تواند بیمار تواند به خشم هندوها. سرد و منطق سخت ریاضی را در اولویت.

در سال 2015 AAP جاروب دهلی سوار بر پشت 49 لاخ رای دهندگان. در 2019 Lok سبها انتخابات AAP از دست داده و فقط کمتر از دو سوم از این رای دهندگان به BJP و کنگره تا پایان در مقام سوم. آن حیاتی برای Kejriwal به پیروزی در این هندو رای بازگشت.

کسانی که به تماشای Kejriwal را تاون هال در زمان در حال حاضر می باید اشاره کرد که او سریع برای صعود به بالای یک وطن پرست منبر نام تجاری کا حامیان به عنوان کسانی که بیشتر علاقه مند به خدمت به نیازهای “پاکستانی” از سرخپوستان. این بود که اگر کسانی که درخواست او برای روشن کردن موضع خود در CAA شد affronting واقعی desh bhakt ” که تا به حال هیچ دلیلی برای نگران رفاه پاکستانی. حتی BJP پیدا کرده است آن را سخت برای مقابله با این منطق است.

اما هیچ یک از این هوشمند در انتخابات بازی را اهمیت به حال Kejriwal دوباره بازیگران AAP خود را. حزب دیگر یک “جنبش” valourising ‘هرج و مرج’. آن را تبدیل به یک hard-nosed پلت فرم سیاسی تقریبا غیر قابل تشخیص از بقیه است. در طول سه سال گذشته بسیاری از کسانی که ‘تفاوت’ که Kejriwal ادعا کرد مجموعه AAP جدا از رقبای خود شده است به خطر بیافتد.

آن را فقط که سانتی متر است هدایت این حزب به دور از یک collegium از رضایت طرفین تصمیم گیری به خود سانسور استبداد. و نه آن است که یک جنبش منتقله از یک ضد فساد اضطراب به کمی بیش از 50 درصد از آن بلیط به نامزدها با سوابق کیفری است. اما باید یک هفت ساله حزب را در آن آرمان گرایی بنابراین سرعت ؟

در زمان پیش رو این است که شاید یک سوال که Aam Admi حزب را بیشتر منعکس اگر آن را می خواهد به رهبری جسورانه جدید ‘sabka’ هند در آینده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su