“شما نمی توانید به زور کسی را به درک پیام آنها آماده برای دریافت. هنوز هم شما باید هرگز دست کم گرفتن قدرت از کاشت یک دانه”. این چنین قدرتمند نقل قول! وجود دارد بسیاری از روابط که در آن زن و شوهر که با هم برای یک مدت زمان طولانی احساس می کنم آن را بی معنی تلاش به هر چیزی می گویند به هر یک از دیگر. “او را دوست دارم که تنها و تغییر نمی دهد”. “او نمی مراقبت در مورد آنچه که من احساس می کنم یا فکر می کنم” “او را انجام خواهد داد هر آنچه که او می خواهد” و یا برای که ماده پدر و مادر که جیغ و فریاد و ناراحت است که بچه های خود را “به سادگی گوش دادن نیست”. ما همه یک مجموع از برنامه نویسی ما و آنچه تجربه به ما آموخته می شود. بنابراین در اثر این واقعیت است که با هر تعامل هر تجربه هر فرد ما روبرو می شوند و هر کتابی که ما به عنوان خوانده شده ما در حال تغییر و یا شکل در برخی از راه. بنابراین بسیاری از زوج ها با هم رشد بسیاری از رشد جدا زیبا و بسیاری از روابط پژمردگی و دوستی تبدیل به گرد و غبار. دوستان به دشمنان و دشمنان به دوستان و همه آن طول می کشد گاهی اوقات فقط یک دانه. شما می توانید ایجاد یک دانه از شک به یک ثبات و اعتماد به راحتی به عنوان شما می توانید محل یک مثبت بذر به دشمنی. برخی از دانه و ریشه برخی نمی کنند. اما قدرت که هر دانه دارای باور نکردنی است. گاهی درست مثل این فرایند درگیر در مفهوم کودک شما باید به گیاه دانه بارها و بارها و بارها به سادگی به یکی دانه به فیوز و ایجاد سفر خود را. یک زمان وجود دارد و در هر یک از زندگی ما زمانی که ما رسیدن به تقاطع و یا هنگامی که ما دچار رکود و می خواهید تغییر دهید و یا بدبختی و به دنبال پاسخ یا امید برای “مداخله الهی”. هر یک از این لحظات است که محیط ایده آل برای دانه ها برای جوانه زدن و ریشه های جدید و انرژی جدید جدید تغذیه به دم زندگی ما است. هنگامی که مردم می گویند کسی که تغییر کرده است به این دلیل است که یک دانه در زمان ریشه. دانه لزوما فقط در مورد انتخاب; شما همچنین می توانید دانه افشانده شدن از نحوه رسیدگی به شرایط. می شود آن را یک چشم انداز مثبت و منش مبارک یک رویکرد خوش بینانه به بحران توانایی دوست داشتن تحت هر شرایطی… همه این می تواند بسیار الهام بخش است. به یاد داشته باشید مهمتر از همه شما نیاز به تجسم دانه شما در حال تلاش برای ایجاد. اگر شما می خواهید به شنیده می شود. دوست داشتنی باشید اگر شما می خواهید می شود احاطه شده توسط عشق. مثبت می شود اگر شما می خواهید دیگران برای پرتو افکندن به همان شیوه. بسیار شبیه به “تغییر شما مایل به دیدن جهان است”.

  1. من از دست شوهرم در سال گذشته و در حال حاضر هستم 36 ساله بیوه با دو بچه. خانواده شوهر فقط می خواهید کودکان و نوجوانان و به طور غیر مستقیم اشاره من به حرکت به دور. I love my kids اما حقوق من به تنهایی قادر به پشتیبانی ما. باید چه کار کنم ؟

این واقعا تصمیم گیری سخت. اگر آنها می توانند فرزندان خود را به عشق و مراقبت از آنها سزاوار برای سالم تربیت سپس تجارت کردن است که شما زمان به تمرکز بر روی ساختمان خود را به حرفه ای و بالا رفتن از نردبان. در زمان حقوق و دستمزد خود را به اندازه کافی خواهد بود برای شما به بچه های خود را حرکت به عقب با شما به یک خانه جدید. فکر می کنم از آن را به عنوان اگر آنها در یک مدرسه شبانه روزی و مذاکره برای تعطیلات خود را صرف با شما.

2. من مجرد هستم و عمیقا در عشق پسر جوان. ما 15 سال تفاوت سن و تا چند ماه پیش ما تا به حال چیزی رفتن. آن را از لحاظ جسمی و عاطفی رضایت بخش رابطه است. با این حال هفته گذشته من او را دیدم با یک دختر جوان از محله ما و او را مورد پرسش. وی داشتن چیزی برای انجام با او و گفت: این یک بازی گاه به گاه دوستی. این پست که رویارویی او به نظر می رسد دور با من. من اشتباه انجام می شود چیزی متهم است ؟

اگر او در حال حاضر به دنبال در اطراف آن نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد یک درجه ای از نارضایتی در آنچه که او سهام با شما. در حالی که من درک می کنم شما را که در مورد آن ناراحت من هم فکر می کنم آن را بسیار مهم برای مردم به بررسی گزینه های قبل از ارتکاب به یک عمر با هم. یک رابطه نیست مالکیت و عوامل بسیاری وجود دارند به یک رابطه شکستن و مردم انتخاب را به حرکت در. باز آگاه باشید که بهترین شما می توانید. بقیه سرنوشت است.

3. من دختر دوست داشتنی است و ما باید با هم برای حدود دو ماه. او مستقل و روشنفکر فرد یا بنابراین من فکر کردم تا متوجه شدم که در یکی از تاریخ ما هنگامی که او فکر من نبود به دنبال من پیدا کردم او را پیمایش از طریق تلفن. او به طور کامل نادیده گرفته و صحبت کردن در مورد آن, بنابراین من نیست که قلب به آن را – شاید او فقط چک کردن ؟ اما هفته گذشته من او را گرفتار در آن دو بار هستم و دلسرد. من باید با او ؟

من قطعا فکر می کنم آن زمان برای شروع به ایجاد مرزهای. به او بگویید آن چیزی است که شما متوجه شده اند که شما می خواهید برای ایجاد اعتماد و دانستن هر یک از دیگر بهتر است. اضافه کردن که شما در حال به اشتراک گذاری به شیوه ای مثبت اما شما باز به بودن در برابر جاسوسی است که به عنوان نشان دهنده عدم اعتماد و منفی است. تکرار است که او شگفت انگیز است و اگر وجود دارد هر چیزی را در گذشته ساخته شده است که او با احتیاط و یا بی اعتقاد و سپس او باید یاد بگیرند که به آزادی که آن زمان برای یک آینده مثبت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو