بود خودت: don’t judge بدن خود را با خیره دیگران

بدن مثبت است آسان تر از انجام گفت. اما این تلاش باید بر روی بروید. چرا که به طور مداوم به خودمان مقایسه منفی با دیگران به نفرت بدن در آینه بیش از حد دردناک است. در بهترین حالت دائمی احساس بی کفایتی به معنی اضطراب و افسردگی است. در بدترین حالت می توان آن را فلج ساخت یک فرد ناتوان از مطالعه و یا کار می کنند. اختلاط بدن تنوع در رسانه ها و چهره های عمومی زبان که وسیله مهم برای مبارزه با سمی اکوسیستم که نژادهای بدن شرم آور است.

برای نوجوانان بت Billie Eilish چالش اجتماعی “مفروضات در مورد افراد بر اساس اندازه” بوده است که در حال اجرا تم. او شناخته شده برای امضای معشوقت که در حال بزرگ مقایسه با چگونه دیگر منجر زن ستاره پاپ لباس. در تبلیغ او توضیح داد: این انتخاب به عنوان حفاظت: “هیچ کس نمی تواند مانند او باریک ضخیم او را نمی باریک, ضخیم, او, تخت, کون گشاد, او یک الاغ.” اما نیز وجود دارد که بزرگ همبستگی با دختران که لباس در غیر این صورت. و او که بیشتر با مصرف کردن خود را در لایه های اخیر تصویری “در حالی که من احساس می کنم خود را خیره مخالفت خود را و یا خود را آه امداد اگر من زندگی می کردند آنها را من هرگز قادر به حرکت می کند.”

در صورت بی امان قضاوت گاهی اوقات پس از تلاش به بهترین ما می تواند دستیابی است تحمل بدن. که خوب بیش از حد. سالم. در ضمن خواننده های بزرگ زن در حال خرد کردن پیش فرض. مانند سوناکشی سینها گفت: در صورت که به نام فیل و گاو در راه باریک و گربه او #BiggerThanThem. جناس خوشبختانه نظر گرفته شده است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im