مثبت خواهد بود و گسترش امید

در هنگام ناامیدی می زند و امید باید برای باز کردن درب. لحظاتی که تنوع برچسبها بزرگ, اولین تلفات معمولا توسط یک فرد توانایی به فکر می کنم راست و اقامت الهام گرفته است. این نگرانی از آنجا که در آن طول می کشد برای شاد بودن و مرفه است که هر اونس از انگیزه های جوانه زده از درون. هنگامی که مردم فراموش نمی کنم مثبت آنها گسترش ناراضی vibes به جامعه است.

دیروز دیدم چند پست در رسانه های اجتماعی است که بسیار نگران کننده است. کسی که نوشت: یک وبلاگ در مردی که خودکشی کرد در حالی که رفتن را از طریق مرحله انزوا و برخی دیگر ترسیم کاملا افسرده داستان از زندگی خود را. من به شدت محکوم می کنیم همه این منفی ریختن محتوا. با تشکر از مستند اکثریت قریب به اتفاق مردان شایع هستند به طور مداوم چسب به اخبار کانال ها و رسانه های اجتماعی. بسیاری از آنها در حال حاضر درگیر خود با هولناک آمار و ارقام مربوط به احتمال سونامی عفونی گسترش این بیماری همه گیر و یا قریب الوقوع رکود که ممکن است میلیون ها نفر بیکار و غیره.

تحت چنین شدید شرایطی انسان باتری از امید و شادی و آسپيراسيون ترشحات بسیار سریع است. زمانی که من حمایت قدرت شاکی مثبت چند من را متهم به نادیده گرفتن واقعیت آماری در سراسر جهان است. آن زمان برای هر یک از ما برای از بین بردن لکه ها از سردرگمی و ترس است. من از مردم نگرانی در مورد آینده اما نگرانی به تنهایی هرگز نمی تواند ارائه راه حل برای هر نوع از یک چالش است. یکی از نیاز به عمل در جهت درست است.

من به شدت مدافع مردم را به زیر سه صفات شخصیت خود را: تغییر و خلاقیت و امید است. این تنها باید بقا toolkit در زمان آمده است. بار دشوار اقامت هرگز برای مدت طولانی آن است که تنها nude and here آنهایی که زنده ماندن.

تغییر:

چیزهایی که هرگز خواهد بود که دوباره همان. فعلی شرایط را وادار تدارکات بقا به تکامل را به منحصر به فرد و ناشناخته بودن ، آن را باید عاقلانه برای ما انسانها به قبول واقعیت است. راه یکی است باقی مانده تا تاریخ را تغییر دهید. وجود دارد ممکن است یک روال جدید منحصر به فرد هنجارهای اجتماعی مختلف کار روش فراتر از تصور شفا روش مفهوم رابطه ممکن است تکامل عادات غذایی ممکن است به صورت اریب ، ما باید آماده به چین با همه چیز پیش بینی نشده. قادر به دیدن صاف انتقال به دوره جدید زندگی روی زمین است, ما باید آماده نیست و فقط به قبول تغییر بلکه فعالانه به معرفی آن را در راه ما از زندگی است.

خلاقیت:

ایده این است به حرکت به جلو و جلوگیری از گرفتن گیر کرده است. از آن زمان به فکر می کنم دیوانه و بزرگ است. اگر چه خدمات اینترنت دریافت مختل فردا ؟ اگر چه کشاورزان قادر به تولید مواد غذایی ؟ چه چیزی می تواند پس از آن بود که آواتار جدید ارتباطی و امرار معاش? از ابعاد مختلف زندگی موجب بی سابقه ای تغییر کلید درمان برای بقا است “نوآوری و خلاقیت”. این در حال حاضر اتفاق افتاده است. بسیاری از سازمان ها که هرگز نمی تواند حتی تصور کار از خانه باید تکنیک های توسعه یافته به انجام این کار. بسیاری از اجتماعی و جلسات کسب و کار در حال حاضر اتفاق می افتد از طریق فن آوری. به عنوان یک مربی من را برای انجام آموزش آنلاین. امروز فرصتی است برای ما انسان ها برای آزمایش توانایی ما برای فکر می کنم فراتر از معمول است.

به اندازه کافی از زندگی با همگرایی آن زمان در حال حاضر به فکر می کنم متفاوت و آماده پذیرش ابعاد جدید. آن است که تنها قدرت افکار انسان را قادر خواهد ساخت که نجات از زمان imbroglio.

امید

بله به نظر من “امید” به عنوان یک ابزار قدرتمند برای بقا است. زندگی وجود دارد تا امید زنده است. وجود دارد هیچ نقطه ای در زنده ماندن به عنوان نا امید کننده حیوانات! با وجود vagaries از این فاجعه که زده جهان, پرندگان انجام زق زق و گل را به ثمر. امید است ضروری و اجباری ضرورت برای زندگی است. مردم از دست دادن امید که دورترین برون یابی و یا دستکاری افکار خود را ارائه نمی کند خوش طعم راه حل برای وضعیت فعلی. آینده تضمین شده است فقط برای کسانی که می تواند به نگه داشتن پرچم خود را به امید بالا در آسمان است.

دوستان من مطمئن هستم که شرایط فعلی را به سهولت به زودی. تهدید در هوا فروکش خواهد کرد و خورشید محدود است به افزایش بالا در آسمان است. نگه دارید خودتان لود شده با دوز خود باور و امید است.

من به شدت توصیه می کنند که ما نه فقط حفظ اجتماعی فاصله بلکه حفظ تعادل در زمان ما تخصیص به رسانه ها در مقابل ‘زندگی’! هنگامی که شما پرتاب یک سنگ در برکه امواج مزاحم آب ، به همین ترتیب هنگامی که شما راه اندازی یک فکر منفی در این جهان آن را ایجاد تلاطم روانی برای بسیاری از مردم در رسیدن به فرکانس خود را. چرا مثبت و گسترش امید در جامعه ما به جای ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>