گارد: لاک متارکه باید با احتیاط رفتار شود

در برخی از نشانه هایی از کاهش تنش ها در امتداد لاک در شرق لاداخ هند و چین توافق کرده اند که برای شروع disengaging نیروهای نظامی خود را از flashpoint سایت. این تصمیم پس از ملی هند, مشاور امنیت agnew و دولت چین عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی برگزار شد دو ساعته برای کاهش تنش است. طبق درک مناطق بافر در حال ایجاد در flashpoint سایت ها و نیروهای نظامی را آغاز کرده اند عقب کشیدن از PP-14 در Galwan دره — سایت ژوئن 15 درگیری — با PLA سربازان برداشت حدود 1.5 متر به سمت خود را از لاک. ترتیبات مشابه در حال انجام در Gogra چشمه های آب گرم منطقه و سربازان نیز گزارش آغاز برداشت نسبت به انگشت-5 از انگشت-4 در شمال بانکی Pangong Tso.

اما این فقط فاز-من از ده-تشدید طرح است. هند نباید اجازه دهید آن گارد و بررسی هر مرحله از فرایند. هیچ تضمینی وجود ندارد که چین نمی خواهد بهار یکی دیگر از شگفتی و مزاحم شدن دوباره به سرزمین های هندی در آینده است. در واقع پس از آخرین حوادث در طول لاک هند باید هوشیار باشند و آماده برای هر چینی مانور در مرز.

برای آن است که روشن است که چین می خواهد به یاد هند از هزینه های جانبداری با آمریکا علیه پکن. و با توجه به رویکرد تهاجمی فعلی چینی تقدیر پکن به وضوح نمی خجالتی و دور از شروع رویارویی برای رسیدن به آن اهداف استراتژیک. بنابراین هند باید گوشت گاو تا آن پوزیشن های نظامی در امتداد لاک و آماده برای مسافت های طولانی. چینی ها به خوبی می تواند خرید زمان به کوه بزرگتر عملیات بعد.

دفعات بازدید: همچنین: و هند و چین شروع متارکه پس از مذاکرات بین NSA Doval ایران

دفعات بازدید: همچنین: Ladakh stand-off: چگونه هند نیز برپا دیپلماتیک جنگ در برابر چین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de