ورنر Baumann, مدیر ارشد اجرایی بایر به دست آورد مونسانتو برای $63 میلیارد دلار در سال 2018 است.

عکس: پاتریشیا Monteiro/مهر نیوز

در مارس سال گذشته Bayer AG اجرایی ورنر Baumann بود در دفاع. معمار یکی از مهمترین فاجعه ادغام در آلمان, تاریخچه شرکت, او تا به حال تبدیل شدن به اولین بار در کشور اجرایی برای از دست دادن رای اعتماد توسط سهامداران است.

تقریبا یک سال بعد به مواد شیمیایی و دارویی شرکت نزدیک به اقامت بیش از 42000 دعاوی ارث برده از کسب آن از ایالات متحده, کشاورزی “مونسانتو” شرکت ، و با یک گروه گسترده ای تجدید ساختار در راه سرمایه گذاران می گویند آقای باومن ممکن است فقط مدیریت برای رفع این ظروف سرباز یا مسافر او ساخته شده است.

بایر و وکلای شاکی در حال نزدیک شدن به یک معامله است که در آن بایر خواهد پرداخت و در مجموع حدود 10 میلیارد دلار کنونی و آینده شاکیان که ادعا می کنند این شرکت علفکش ارزیابی علل سرطان, به گفته افراد آشنا با این مذاکرات است. بسیاری از تحلیلگران می گویند حل و فصل در آن محدوده خواهد بود مثبت برای بایر.

خلاصه نشان داده شده است برای فروش در کالیفرنیا, کالیفرنیا, در تاریخ 26 ژوئن 2017.

عکس: مایک بلیک/ایسنا

بایر کاهش یافته است به نظر مقدار و یا قاب زمان برای حل و فصل. این شرکت معتقد است که خلاصه ای امن است زمانی که استفاده می شود به عنوان دستور و به دادگاه تجدید نظر به سه نفر اول احکام.

انتظارات که این شرکت به زودی می تواند به پیدا کردن یک راه مناسب از حقوقی آن باتلاق کمک کرده اند جلو بایر سهام تا حدود 50 درصد از آنها آمار پایین هفت سال است در حدود €52 در ماه ژوئن گذشته.

اما حتی آقای باومن حامیان می گویند پنجره خود را برای رفع بایر ممکن است باز بماند بسیار طولانی. در 28 آوریل این شرکت دارای بعدی خود را به طور منظم برنامه ریزی شده سهامداران نشست و بسیاری از سرمایه گذاران انتظار بایر برای به اشتراک گذاشتن حداقل یک راه حل جزئی و یا پیشرفت در مورد چگونه به حل و فصل حقوقی نبرد قبل از آن.

وجود ندارد و هر گونه پیشرفت آقای باومن می تواند یکی دیگر از رای اعتماد با دیگر هیچ بودن سخت تر برای زنده ماندن سرمایه گذاران می گویند.

آقای باومن مبلغ 63 میلیارد مونسانتو کسب در ژوئن 2018 که او تا به حال مشغول به کار در پس خوب قبل از تبدیل شدن به مدیر عامل که همان سال نتیجه معکوس پس از بایر اول را از دست داده خلاصه موارد قبل از کالیفرنیا داوران بالا بردن زنگ خطر در بازار, در مورد بدهی های این شرکت می تواند در صورت. در بهار گذشته با بایر بازار سرمایه را بیش از یک سوم پس از اولین دادگاه از دست دادن سرمایه گذاران را رد کرد و رای اعتماد در هیئت اجرایی یک پس از جنگ برای اولین بار در داخ-شرکت ذکر شده.

پشتیبانی قوی از شرکت nonexecutive مدیران کمک آقای باومن زنده ماندن رای دادن. اما سرمایه گذاران نیز می گویند او شنیده می شود پیام خود را.

این شرکت در ماه ژوئن گذشته افزایش نظارت از خود دفاع قانونی از جمله با ایجاد یک هیئت ویژه کمیته نظارت بر ارزیابی پرونده های حقوقی و نامگذاری یک وکیل با تجربه و تخصص در توده torts به توصیه هیئت مدیره. در اکتبر آن اضافه شده یک کارشناس کشاورزی به هیئت مدیره خود را. تمام کسانی که اقدامات بودند خواستار سرمایه گذاران از جمله فعال سرمایه گذار الیوت Management Corp.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می ورنر Baumann به طور موثر خود را از گرو در اوردن اگر این معامله تابه ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

یکی دیگر از U-نوبه خود آقای باومن توافق برای شرکت در مذاکرات حل و فصل با خلاصه شاکیان پس از او قبلا اصرار داشت که بایر بود و حاضر به مبارزه با yearslong دادگاه نبرد.

اینگو Speich سر پایداری و حاکمیت شرکتی در بایر سرمایه گذار Deka, سرمایه گذاری, به گفته مدیر عامل شرکت همچنین خطاب نگرانی های عملیاتی از طریق فروش بایر حیوانات واحد بهداشت و مصرف کننده-مراقبت از برندها در زمان و قیمت مناسب.

“آیا او مسئول قانونی مسائل ؟ بله. اما او همچنین نشان داد که او می تواند نگه داشتن کسب و کار هم گفت:” آقای Speich نه ماه پس از سرزنش آقای باومن برای “آلوده سالم بایر با مونسانتو ویروس.”

در بایر کارکنان می گویند آقای باومن نیز کار می کرد برای بازگرداندن اعتماد به نفس و روحیه تیم زیر برخی از آنچه توصیف به عنوان یک بحران در روحیه یک سال پیش. در بهار گذشته او برگزار تصویری سالن های شهر برای اطمینان بخشیدن به کارکنان در هر زمان شرکت در مواجهه قانونی جدید شکست در ایالات متحده با توجه به یکی midlevel اجرایی است.

“سال گذشته مردم در مورد پرونده های حقوقی در همه زمان ها در حال حاضر از آن بیشتر کسب و کار به طور معمول” فرد گفت. آرامش در محاکمات کمک کرده است و به گفته افراد آشنا با شرکت های: بایر و شاکی وکلا توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن ده ها تن از موارد پس از آنها شروع به حل و فصل مذاکرات در پاییز گذشته.

در میان شرکت های بسیاری عمیقا لنگر سنت است که مالکیت آن از بوندسلیگا باشگاه فوتبال Bayer 04 Leverkusen که خانه مسابقات هستند و باید حضور مواقع برای مدیران ارشد. در اخیر فوتبال با همکار مدیران ارشد آقای باومن به نظر می رسید خوش بینانه در مورد آینده شرکت و چگونه آن را در حال رشد است با توجه به یک فرد حاضر در جلسه.

بازی در طول یک, بوندسلیگا آلمان تیم بوروسیا دورتموند و بایر 04 Leverkusen در لورکوزن آلمان, Feb. 8. Bayer 04 Leverkusen متعلق به Bayer AG.

عکس: ایسنا/زوما پرس

“وجود دارد یک احساس وجود نور در انتهای تونل” فرد گفت.

آقای باومن پسر یک نانوا صرف بیش از 30 سال مشغول به کار راه خود را از بایر را از بخش مالی به مدیر عامل. افرادی که او را می دانم است, مغزی, جزئیات گرا و منطقی است. مدیر عامل شرکت اغلب به ارمغان می آورد یک نوت بوک کوچک به جلسات که در آن او می نویسد کردن سوالات او نیاز به پیگیری با توجه به افرادی که با او کار می کرد. دیگران می گویند او می تواند احضار دقیقه جزئیات از جمله تعداد زیادی از شرکت کنندگان در ادامه بالینی داروهای محاکمه خاموش در بالای سر خود را.

به غیر از آقای باومن را سلف هلندی-آمریکایی Marijn Dekkers بایر اجرائی همواره بایر lifers. بسیاری از افراد مانند آقای باومن و فعلی رئیس ورنر Wenning حتی تگرگ از راینلند منطقه که در آن بایر استوار است.

چند تا از این گروه بالا رهبران آقایان Baumann و Wenning شامل زندگی می کردند از طریق یک بحران مشابه در بایر در اوایل 2000s زمانی که شرکت با آن مواجه هزاران نفر از ایالات متحده دعاوی بیش از آن پایین آورنده کلسترول مواد مخدر Baycol. بایر حال برای کشیدن مواد مخدر پس از آن مربوط به صدمات جدی و حتی مرگ و این شرکت قیمت سهم کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از €10.

در طول زمان خود را به عنوان مدیر عامل شرکت آقای Wenning بهبود بایر موقعیت توسط نخ ریسی کردن دارایی های برش و شغل و در نهایت حل و فصل ادعا می کند بسیار کمتر از سرمایه گذاران بود می ترسید.

زمانی که بایر مجموعه ای از رشد دوباره آقای باومن شرح داده شده توسط بسیاری به عنوان آقای Wenning را دست پرورده ثابت خود با استعداد number cruncher در طول ادغام آلمانی شرکت داروسازی شرینگ Schering AG با توجه به افراد حاضر در زمان.

این واقعیت که آقای Wenning را جلو بایر از مشکل او چیزی از یک افسانه در داخل شرکت. مردم آشنا با بایر گفت: آقای باومن خواهد نیاز به ارائه بسیار بیشتر از یک راه حل برای رسیدن به مشابه وضعیت.

علاوه بر قابل حل و فصل در پایان کم از انتظارات سرمایه گذاران می گویند مدیر عامل شرکت هنوز هم نیاز به نشان می دهد چگونه مونسانتو را بایر رشد.

پرونده های حقوقی در کنار, خلاصه مواجه است رقابت از تعیین رقیب. بذر و سموم ساز Corteva Inc., ساخت حرکت برای خواستگاری کشاورزان دور از بایر محصولات.

برای Deka آقای Speich کامل قضاوت در منسنتو خرید— و در نتیجه آقای باومن—تنها ممکن است در برخی از دو سال از هم اکنون بار, کشاورزی, کسب و کار به طور کامل یکپارچه شده است.

آقای باومن گفت: بارها و بارها که خرید مونسانتو بود راست حرکت می کند گفت: آن را به موقعیت بایر به عنوان رهبر در یک بازار با پتانسیل رشد داده شده در جهان با رشد سریع جمعیت ،

در ضمن هنگامی که مبارزه قانونی است که حل و فصل برخی از تحلیلگران می گویند سرمایه گذاران می تواند فشار بایر به در نظر گرفتن شایستگی از تقسیم آن دارو و اصلاح نباتات-علوم کسب و کار. مردم آشنا با بایر تفکر گفت: این شرکت به احتمال زیاد مبارزه با هر گونه فشار برای تقسیم این استدلال که آن موجود و برنامه ریزی برای افزایش فروش و سود از طریق 2022 خواهد ایجاد ارزش برای سهامداران است.

“حل و فصل خواهد البته مثبت باشد اما من فکر می کنم آن را عطا خواهد کرد که آقای باومن تنها یک استراحت کوتاه گفت:” Markus Mayer, تحلیلگر از Baader بانک.

بن Dummett در لندن لورا Kusisto در نیویورک و یعقوب Bunge در شیکاگو کمک به این مقاله است.

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو