بایر به پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار برای حل و فصل خلاصه پرونده های حقوقی

بایر به ارث برده و هزاران نفر از پرونده های حقوقی علیه خلاصه مخترع مونسانتو هنگامی که آن را به دست آورد ایالات متحده کشاورزی لوله در سال 2018 است.

عکس: علامت ralston/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Bayer AG گفت آن خواهد پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار برای حل و فصل دهها هزار نفر از پرونده های حقوقی با آمریکا شاکیان مدعی بودند شرکت علفکش ارزیابی علل سرطان یک نقطه عطف در شرکت حقوقی نبرد شده است که با وزن پایین آن قیمت سهم نزدیک به دو سال است.

سرمایه گذاران باید مدت طولانی است که انتظار برای یک حل و فصل را به وضوح بیش چقدر دادخواهی هزینه خواهد شد بایر پس از آن تا سال 2018 خرید از ایالات متحده کشاورزی شرکت “مونسانتو”.

معامله آورده شرکت هزاران نفر از خلاصه اخبار مربوط به پرونده های حقوقی. سه منصفه محاکمه زیان چهار سهام و موجب شورش در میان سهامداران عصبانی بایر را مدیریت برای غوطه وری این شرکت را به یکی از بدترین بحران در تاریخ خود با مبلغ 63 میلیارد مونسانتو کسب.

روز چهارشنبه معامله که به شرح زیر ماه های گرم مذاکرات بین بایر و شاکیان وکلای تغییر نمی کند هر چیزی را در بایر که glyphosate ماده فعال در ارزیابی امن است و نمی تواند باعث سرطان شود.

بایر قبول نیست به هر خطا به عنوان بخشی از حل و فصل و در ادامه به دفاع از تصمیم خود برای خرید مونسانتو. این شرکت همچنان به فروش خلاصه.

این توافق اما برگ باز کردن پتانسیل بیشتر دعاوی که علیه این شرکت در آینده یک مسئله سرمایه گذاران شده اند به خصوص نگران است.

به عنوان بخشی از این معامله بایر گفت: آن را کنار بگذارند بین $8.8 میلیارد دلار و 9.6 میلیارد دلار برای حل و فصل ادعاهای مطرح شده توسط وکلا به نمایندگی از برخی 95,000 شاکیان و همچنین برخی از 30,000 بیشتر ادعا می کند که هنوز توافق به حل و فصل. این شرکت گفت: این امر کنار یکی دیگر از $1.25 میلیارد دلار به کار به سوی یک قطعنامه از آینده ادعا می کند از جمله بودجه یک پنل برای ارزیابی اینکه آیا این محصول باعث سرطان می شود. یافته های این پنل بشود برای کمک به شکل دادن به نتیجه دادخواهی رفتن به جلو.

به طور جداگانه بایر تا حد زیادی حل و فصل دو میراث مونسانتو موارد شنبه, مربوط سمی ممنوع شیمیایی و متفاوت weedkiller.

مجموعه ای از شهرک های برجسته چگونه بایر 157 ساله مخترع آسپرین در تلاش است به گذشته حرکت می کند طولانی مشکلات موجب شده توسط مونسانتو معامله است.

“دادخواهی و بار و برخی از منفی شهرت اثرات است که با این, ما می توانیم کسانی که در حال حاضر پشت سر ما” ورنر Baumann بایر ارشد اجرایی در مصاحبه ای گفت:.

که بایر را ارزیابی محصولات ادامه خواهد داد به فروش می رسد بدون هشدار دهنده سرطان, برچسب, برگ های این شرکت در معرض آینده پرونده های حقوقی. آن را ایجاد یک منحصر به فرد حقوقی معمای برای این شرکت بیش از چگونه به بهترین گارد خود را در برابر آینده بالقوه دادخواهی.

ادامه مطلب

  • بایر پیشرفت به سمت حل و فصل خلاصه دادخواهی (13 مارس)
  • بایر موافق به ممیزی بر علت سعی و کوشش پس از مونسانتو شد (Feb. 27)
  • بایر آخرین ارزیابی Weedkiller دادگاه به تعویق افتاد و در بحبوحه مذاکرات حل و فصل (Jan. 24)
  • چگونه بایر-مونسانتو یکی از بدترین شرکت های بزرگ معاملات در 12 نمودار (Aug. 28 سال 2019)
  • بایر سهامداران سیگنال از دست دادن اعتماد به نفس در, مدیر عامل شرکت (26 آوریل 2019)
  • بایر دنبال مونسانتو با وجود Weedkiller مناسب و اجرایی نگرانی (Nov. 25, 2018)

به تلاش برای حل و فصل این کلید سوال که آیا glyphosate است سرطان زا بایر است که به دنبال اجازه دادگاه برای ایجاد یک کلاس از آینده شاکیان و صندوق پنج عضو علمی پانل است که به صرف چند سال بررسی ارتباط بین ارزیابی و سرطان است.

پانل را گزارش یافته های خود به ایالات متحده در منطقه قاضی وینس Chhabria در سان فرانسیسکو. یک نتیجه گیری است که این محصول نمی تواند به سرطان را اساسا تعطیل هر مورد آینده. اگر پنل می کند پیدا کردن یک ارتباط بین ارزیابی و سرطان بایر را به مبارزه شاکی توسط شاکی برای اثبات این افراد سرطان نیست ناشی از محصول یک نقطه که بی قراری برخی از سرمایه گذاران.

آقای باومن گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه در حالی که “آن را 100% مطمئن” بایر با اعتماد به نفس است این پنل را پشت آن نظر که glyphosate نیست سرطان زا باشد. این شرکت قبلا گفته است که صدها نفر از سازمان های نظارتی از جمله سازمان حفاظت محیط زیست و دانشمندان تلقی محصول امن است.

“ما نیاز به تصمیم گیری در مورد مواد سرطانزا از محصول را از دست داوران گفت:” آقای باومن. دانشمندان در این پنل گفت: می توان هر دو را با بایر و شاکیان وکلا برای رسیدن به یک “عادلانه و جامد” نتیجه گیری.

ایجاد چنین دادگاه-نظارت پانل علوم نادر است گفت: دانشگاه گرجستان قانون پروفسور الیزابت برچ و پرسش در مورد اینکه آیا در آینده شاکیان که ممکن است بیمار هنوز در حال گرفتن یک نمایشگاه شات در فشار ادعا می کند که خلاصه ناشی از بیماری خود را.

Markus Manns, نمونه کارها, مدیر دیرین بایر سهامداران اتحادیه سرمایه گذاری گفت: این مبلغ به حل و فصل کنونی ادعا می کند که در طیف وسیعی از آنچه که سرمایه گذاران انتظار می رود اما هنوز معلوم نیست اگر مجموع برای آینده ادعا کافی خواهد بود. “بیش از همه به نظر می رسد هر چند که این بهترین معامله بایر می تواند در محیط فعلی” آقای Manns گفت.

جان Ramuno یک 72 ساله شاکی در جنوب کالیفرنیا که دچار مولتيپل ميلوما بعد از کار به عنوان یک landscaper برای 14 سال گفت: او نیست خوش بینانه حل و فصل خواهد شد کمک به او بسیار است.

آقای Ramuno گفت: وکیل به او گفت او را مجبور به پرداخت 40 درصد از خود را حل و فصل برای هزینه وکیل و حداقل یکی دیگر از $102,000 به مدیکر برای صورتحساب های پزشکی. آقای Ramuno گفت که او شنیده نشده از وکیل او در عین حال در مورد آنچه که او را از حل و فصل اما او نیاز به دریافت حدود $500,000 حل و فصل به مدیکر پرداخت و خود را وکیل و کمک به پوشش خود صورتحساب های پزشکی و هزینه های زندگی باقی مانده از زندگی خود را.

“این امر می تواند احمقانه به قبول حل و فصل می پردازد که [بازگشت] همه اما من,” او گفت:.

بایر است که هنوز مذاکره با وکلا به نمایندگی از دیگر تقریبا 30,000 مشتریان موجود که هنوز امضا به معامله. کن فینبرگ دادگاه منصوب میانجی گفت که او مطمئن است کسانی که ادعای حل خواهد شد در آینده چند ماه.

جیم Onder ارشد عضو St. Louis-بر اساس Onder شرکت حقوقی, گفت که او تا 24,000 از آن برجسته ادعا و رد این پیشنهاد را به عنوان بیش از حد کم است. “ما محاکمه تیم ادامه خواهد داد برگزاری بایر پاسخگو در خلاصه محاکمه در سراسر کشور” آقای Onder گفت.

بایر گفت: این امر همچنان جذاب اولین سه مورد آن را از دست داده بود در هیئت منصفه دادگاه یک فرصت برای آن را به تصمیم دادگاه مطلوب برای تقویت مواضع خود در ارزیابی ایمنی. یک تصمیم در دادگاه تجدید نظر است که انتظار می رود بعد از این تابستان. در یک مورد دیگر در دادگاه تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی حمایت بایر استدلال که خلاصه ای امن است.

بایر منتقل یکشنبه برای حل و فصل دو قطعه دیگر از دادخواهی آن را به ارث برده و در آن مونسانتو کسب.

این شرکت خواهد پرداخت حدود $820 میلیون دلار به ایالات متحده و دولت های محلی که سرزنش یک ماده شیمیایی سمی ممنوع دهه پیش باعث گسترده آبراه آلودگی.

آتش-مقاوم در برابر ترکیبات شیمیایی به نام polychlorinated biphenyls مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک مایع خنک کننده و در انواع تجاری با استفاده از چهار دهه قبل از ممنوع بودن توسط آمریکا تنظیم کننده در اواخر دهه 1970 بیش از نگرانی های بهداشتی. محلی و دولت ادعا می کنند این مواد شیمیایی آلوده طوفان آب و منفعلانه جریان به آبراه. این مواد شیمیایی یافت شده در بافت ماهی و پرندگان و حیات وحش است.

بایر نیز گفت: آن را خواهد پرداخت تا 400 میلیون دلار برای حل و فصل چالش های قانونی و محصول آسیب ادعا می کند به یکی دیگر از آن, علف کش, dicamba که این شرکت به بازار عرضه شده برای کشتن علف های هرز است که باید تکامل یافته برای ارزیابی مقاومت در برابر. کشاورزان و کارشناسان کشاورزی را مقصر dicamba بر اساس اسپری برای دست خوش پیشامد میشه در بادها و مخرب میلیون ها هکتار از سویا هلو و دیگر محصولات.

این شهرک می آیند به عنوان سرمایه گذاران به تازگی تبدیل به مثبت تر در بایر. پس از سرمایه گذاران بدحجابی مدیریت در سال گذشته سهامدار جلسه که آقای باومن شد اولین بار, آلمانی, مدیر عامل به از دست دادن یک روال سهامداران اعتماد به نفس, رای بایر در پاسخ به سرمایه گذار نقد. شرکت تقویت نظارت قانونی آن دفاع, استخدام جدید کارشناس کشاورزی به هیئت نظارت بر آن و راه اندازی جدید پایداری استراتژی پیروزی تصویب سهامداران در جلسه امسال در ماه آوریل است.

بایر سهام به تازگی افت ارزش برخی از چشمگیر خسارات وارده توسط سه منصفه زیان اما از اواخر روز چهارشنبه, آنها هنوز هم برخی از 25% از قبل از اولین حکم در ماه اوت سال 2018 به عنوان سرمایه گذاران در انتظار شفافیت در دادخواهی.

“حل و فصل است گران آزادی به صورت بایر که انبوه کاهش خطرات قانونی و با که ابهامات در بازار سرمایه گفت:” اینگو Speich سر پایداری و حاکمیت شرکتی در Deka سرمایه گذاری یکی دیگر از بایر سهامداران. “به شهرت آسیب, اما, نمی توان تعمیر کرد.”

ارسال به اموزش در بندر [email protected] لورا Kusisto در [email protected] و سارا Randazzo در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8