مدیر عامل شرکت ورنر Baumann گفت: حل و فصل هر گونه چارچوب باید ‘نسبتا نزدیک به تضمین بایر نمی خواهد به صورت یک موج آینده پرونده های حقوقی.

عکس: گیدو کیرشنر/DPA/زوما پرس

Bayer AG چهره فوق العاده چالش آن را به عنوان تلاش برای حل و فصل دهها هزار نفر از ادعا می کند که آن خلاصه weedkiller باعث سرطان: این محصول باقی مانده است در قفسه ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای قرار دادن دادخواهی به بقیه برای همیشه لطفا برای.

کارشناسان گفته اند که بایر است که در یک موقعیت غیر معمول در مقایسه با شرکت های دیگر که با آن مواجه شده اند چند میلیارد دلاری دعاوی بیش از محصولات خود را. برای پایان دادن به جرم و شبه جرم دادخواهی شرکت های دیگر به طور کلی قطع کرده اند و یا تغییر محصولات خود را و یا اضافه شده برچسب های هشدار دهنده—که همه آنها مشکل ساز برای داروسازی و شرکت های کشاورزی.

“اگر شما هنوز هم قرار دادن یک محصول است که مردم ادعا می کنند آنها را زخمی من نمی دانم که چگونه آنها می توانند عایق خود را از مسئولیت آینده” گفت: کارل توبیاس یک دانشگاه ریچموند قانون استاد که مطالعات محصول-مسئولیت موارد است. “من فکر می کنم آنها در یک اتصال.”

بایر در حال حرکت است و نزدیک به یک راه حل بالقوه در مجموع 10 میلیارد دلار از افراد آشنا با این موضوع گفت و آن را یکی از پیچیده ترین و پرهزینه شرکت های بزرگ دادخواهی همیشه. بسیاری از سرمایه گذاران خواستار شفافیت و انتظار بایر به ارائه حداقل یک راه حل جزئی قبل از این شرکت سالانه بعدی سهامدار نشست در اواخر ماه آوریل است.

اما بایر را مورد مشکل است چرا که تنظیم کننده از جمله آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست باید گفت که glyphosate اصلی ترین عنصر شیمیایی در ارزیابی نمی کند باعث سرطان می شود. این سازمان گفت: در سال گذشته که تولید کنندگان مانند بایر نمی توانید هشدارهای سرطان در glyphosate مبتنی بر علف کش ها مانند ارزیابی و که می گوید نمی تواند نیاز به برچسب. این شرکت همچنین می توانید تغییر نمی دهد و محصول به حذف glyphosate—که شاکیان ادعا می کنند به شمار خطر ابتلا به سرطان—به دلیل آن است که علف کش اصلی weedkilling شیمیایی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار بایر قادر به حل و فصل دعوی قضایی بیش خلاصه weedkiller بدون قطع تولید این محصول ، اگر چنین است چگونه است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بایر اتحاد مبارزه برای دفاع از خلاصه در هر دو مصرف کننده و بازارهای کشاورزی از جمله سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار اضافی مصرف کننده بازاریابی و امتیاز به حمایت از سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر مقامات نظارتی تا از تصمیم خود برای نگه داشتن آن در بازار است.

این محصول که هنوز محبوب است یک منبع قابل توجهی از درآمد حاصل از بایر مبلغ 63 میلیارد دلار کسب بیوتکنولوژی بذر “مونسانتو” شرکت ، سازنده ارزیابی در ماه ژوئن سال 2018 است. کارشناسان گفت: قطع weedkiller دیده می شود می تواند به عنوان یک بستری است که آن خطرناک است به طور بالقوه به وکیل شاکی مهمات در آینده دادخواهی.

“چرا شما را بکشد یک محصول است که شما و سازمان حفاظت محیط زیست و تمام اظهارات باید گفت کاملا خوب برای بازار گفت:” تام, Claps, یک تحلیلگر با Susquehanna گروه مالی. “چه نوع از پیام که ارسال،”

بایر اجرایی ورنر Baumann گفت: حل و فصل هر گونه چارچوب باید “نسبتا نزدیک” به تضمین بایر نمی خواهد به صورت یک موج آینده پرونده های حقوقی. مردم آشنا با بایر مدیریت تفکر گفت: این شرکت که در آن زمان برای رسیدن به یک راه حل حتی اگر آن خشم سرمایه گذاران به دنبال وضوح قبل از نشست سالانه.

حل و فصل مذاکرات پس از بایر خود را از دست داده سه آزمایش با داوران اعطای برخی از 2.4 میلیارد دلار به شاکیان—بعد از آن کاهش می یابد توسط قضات به حدود 190.5 میلیون. بایر اعتراض کرده است اما این فرآیندها می تواند سال به بازی کردن.

“محاکمه رفته اند تا چشمگیری بد برای بایر که آنها نمی خواهید برای رفتن در مقابل یکی دیگر از داوران گفت: آدم زیمرمن یک استاد حقوق در Loyola Law School, Los Angeles.

کارشناسان گفت: آنها نمی تواند شناسایی شرکت های دیگر که حل و فصل است و در عین حال همچنان در فروش محصول بدون تغییر و بدون برچسب هشدار دهنده. Johnson & Johnson همچنان ادامه دارد و فروش آن پودر تالک در حالی که دفاع از خود در برابر برخی از 17,000 دعاوی ادعا آنها باعث سرطان تخمدان یا مزوتلیوما و J&J نتوانست به درستی هشدار می دهند مصرف کنندگان از این ادعا خطر است. این شرکت خواهد شد و در صورت مشابه سوال اگر این تصمیم به حل و فصل این موارد است.

مرتبط

  • بایر آخرین خلاصه دادگاه به تعویق افتاد و در بحبوحه مذاکرات حل و فصل (Jan. 24)
  • در داخل توده-شبه جرم دستگاه است که قدرت هزاران نفر از خلاصه پرونده های حقوقی (Nov. 25, 2019)
  • خلاصه فروشندگان افزایش تبلیغات به عنوان دعاوی کوه برای Weedkiller (آوریل 1 2019)
  • کشاورزان با چوب خلاصه با وجود هشدارهای (21 مارس 2019)

خلاصه باقی مانده در بسیاری از فروشگاه های سخت افزاری قفسه ایجاد یک استخر وسیع باغبان خانه چه کسی می تواند ادعا می کنند آن را ناشی از خود سرطان است. کشیدن خلاصه ای از بازار مصرف خواهد هزینه بایر حدود 200 میلیون دلار در فروش سالانه, برنشتاین تحلیلگران برآورد کرده اند.

خلاصه حساب برای حدود 5 درصد از بایر کل فروش این شرکت برآورد کرده است—به فروش می رسد بیشتر به کشاورزان که گیر کرده خلاصه با وجود این سرطان دادخواهی.

این خلاصه معضل منجر به سرمایه گذاران در سال گذشته به رد رای اعتماد به آقای باومن که برخی از مقصر برای مشکلات قانونی است که به دنبال بایر را مونسانتو کسب.

بایر از دست داده و حدود یک سوم از ارزش بازار خود را به عنوان اولین هیئت منصفه حکم نورد در.

سهام را منعکس پس از شرکت و وکیل شاکی شروع مذاکرات حل و فصل تابستان گذشته و توافق کرده اند که در طول راه برای به تعویق انداختن محاکمه. اگر مذاکرات به سقوط و محاکمه رزومه بایر سهم قیمت می گیر در یکی دیگر از تار و مار تسلیت گفت.

از 10 میلیارد دلار مورد نظر در حل و فصل مذاکرات 8 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت زمان شاکیان و 2 میلیارد دلار خواهد بود خود را کنار بگذارند به عنوان یک صندوق برای آینده ادعا می کند به گفته افراد آشنا با این موضوع.

که تجاوز اخیر ليزينگ پرداخت مانند مرک & Co. Inc.’s نزدیک به 5 میلیارد دلار حل و فصل بیش از آن painkiller Vioxx و تاکدا Pharmaceutical Co. Ltd. s حدود 2.4 میلیارد دلار حل و فصل بیش از اتهامات خود داروی دیابت باعث سرطان مثانه است.

بسیاری از تحلیلگران گفت: حل و فصل است که طیف وسیعی هنوز هم می تواند یک نتیجه مثبت برای بایر. اما حتی پس از آن دشوار است برای تضمین چنین رقم نمی خواهد در نهایت فراتر از 10 میلیارد دلار دانشگاهیان و حقوقدانان گفت.

آنها گفت: حل و فصل مورد بحث نمی تواند نوار آینده شاکیان از تلاش برای سو اگر آنها خیال پرداخت از $2 میلیارد دلار از صندوق کافی نیست و یا اگر آن را اجرا می کند به طور بالقوه در معرض بایر به آینده مسئولیت.

حتی اگر این تصمیم به توقف فروش خلاصه تا حدی یا به طور کامل شاکیان می تواند به لحاظ نظری هنوز هم سو چند سال از هم اکنون ، لنفوم غیر هوچکین نوع سرطان شاکیان می گویند glyphosate علل می تواند سال توسعه.

به گفته کارشناسان برخی از اقدامات می تواند کمک به تضعیف آینده طرفین دعوا. به عنوان بخشی از حل و فصل وکیل شاکی می تواند به توافق برسند نه برای تبلیغ و جذب آینده طرفین دعوا. این قاضی فدرال نظارت بر حل و فصل می تواند جهت است که هر آینده طرفین دعوا هر تولید خود را گزارش کارشناس ارتباط سرطان به خلاصه ای که برای پر کردن یک مورد. است که می تواند یک مانع برای وکلای مدافع که فایل تعداد زیادی از موارد در یک بار هزینه چند هزار دلار در هر گزارش کارشناس.

بایر همچنین می تواند در نهایت برنده آن تجدید نظر به آن دست بالا که دلسرد آینده شاکیان از پیگرد و یا حتی پاک کردن باقی مانده پرونده های حقوقی, اگر دادگاه بالاتر از قوانین است که این شرکت نمی تواند هشدار در مورد خطر ابتلا به سرطان است که تنظیم کننده تعیین کرده اند وجود ندارد.

“وجود دارد یک راه برای دریافت بیشتر صلح” زیمرمن گفت. “من فقط نمی دانم اگر آن را در سطح جهانی صلح است.”

نوشتن به لورا Kusisto در laura.kusisto@wsj.com روت بندر در Ruth.Bender@wsj.com و یعقوب Bunge در jacob.bunge@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو