بایر می رسد $10.5 میلیارد دلار حل و فصل بیش از Weedkiller خلاصه

بایر به ارث برده و هزاران نفر از پرونده های حقوقی علیه خلاصه مخترع مونسانتو هنگامی که آن را به دست آورد ایالات متحده کشاورزی لوله در سال 2018 است.

عکس: علامت ralston/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Bayer AG گفت: آن رسیده بود حدود 10.5 میلیارد معامله به حل و فصل دهها هزار نفر از پرونده های حقوقی با آمریکا شاکیان مدعی بودند شرکت علفکش ارزیابی علل سرطان یک نقطه عطف در شرکت حقوقی نبرد شده است که با وزن پایین آن قیمت سهم نزدیک به دو سال است.

سرمایه گذاران باید مدت طولانی است که انتظار برای یک حل و فصل را به وضوح بیش چقدر نبرد قانونی خواهد شد هزینه های بایر. روز چهارشنبه معامله به شرح زیر ماه های گرم مذاکرات بین بایر و شاکیان وکلای مدافع.

بایر که همچنین باعث می شود دارو به ارث برده و هزاران نفر از پرونده های حقوقی علیه خلاصه مخترع مونسانتو شرکت. هنگامی که آن را به دست آورد ایالات متحده کشاورزی لوله در سال 2018 است. سه منصفه محاکمه زیان چهار سهام و موجب شورش در میان سهامداران عصبانی بایر را مدیریت برای غوطه وری این شرکت را به یکی از بدترین بحران در تاریخ خود با مبلغ 63 میلیارد مونسانتو کسب.

بایر گفته است که خلاصه ای امن است و بارها در دفاع از مونسانتو معامله است. این شرکت قصد دارد برای ادامه فروش این محصول بدون تغییر دادن برچسب. که ایجاد یک منحصر به فرد حقوقی معمای برای این شرکت بیش از چگونه آن را می تواند گارد خود را در برابر آینده بالقوه دادخواهی.

به عنوان بخشی از معامله با شاکیان وکلای بایر گفت: آن را خواهد پرداخت بین $8.8 میلیارد دلار و 9.6 میلیارد دلار برای حل و فصل ادعاهای مطرح شده توسط وکلا به نمایندگی از برخی 95,000 شاکیان. این شرکت گفت: این امر کنار گذاشته $1.25 میلیارد دلار به کار به سوی یک قطعنامه از آینده ادعا می کند از جمله به ایجاد و صندوق یک پنل برای ارزیابی اینکه آیا این محصول باعث سرطان به کمک شکل نتیجه دادخواهی رفتن به جلو.

بایر را ارزیابی محصولات باقی خواهد ماند در قفسه معنی در تئوری هر کسی می تواند شکایت برای ادعاهای مشابه در آینده است. بایر اجرایی ورنر Baumann قبلا اصرار داشت که حل و فصل شامل یک راه حل برای محافظت از بایر از موج جدیدی از پرونده های حقوقی.

“این خلاصه حل و فصل است و عمل درست در زمان مناسب برای بایر را به یک دوره طولانی از عدم اطمینان به پایان” آقای باومن گفت.

سرمایه گذاران باید گفت حل و فصل در محدوده از $10 میلیارد دلار خواهد بود به عنوان یک معامله خوب برای شرکت می باشد. وال استریت ژورنال قبلا گزارش شده است که یک معامله است که طیف وسیعی مطرح شد.

ادامه مطلب

  • بایر پیشرفت به سمت حل و فصل خلاصه دادخواهی (13 مارس)
  • بایر موافق به ممیزی بر علت سعی و کوشش پس از مونسانتو شد (Feb. 27)
  • بایر آخرین ارزیابی Weedkiller دادگاه به تعویق افتاد و در بحبوحه مذاکرات حل و فصل (Jan. 24)
  • چگونه بایر-مونسانتو یکی از بدترین شرکت های بزرگ معاملات در 12 نمودار (Aug. 28 سال 2019)
  • بایر سهامداران سیگنال از دست دادن اعتماد به نفس در, مدیر عامل شرکت (26 آوریل 2019)
  • بایر دنبال مونسانتو با وجود Weedkiller مناسب و اجرایی نگرانی (Nov. 25, 2018)

حل و فصل نمی کند کاملا به ارمغان بیاورد بایر فوری صلح جهانی این شرکت تا به حال شده است در تلاش برای. آن برگ برخی از 25,000 30,000 شناخته شده ادعا برجسته است. کن فینبرگ دادگاه منصوب میانجی گفت که او مطمئن است کسانی که ادعای حل خواهد شد در آینده چند ماه.

“این بیماری همه گیر را افزایش می دهد این شرکت اهرم” آقای فینبرگ گفت. چشم انداز رو به آزمایشات بیشتر “است نه یک تهدید در حال حاضر,” او گفت:. “چه کسی می داند چه مدت دادگاه بسته خواهد شد؟”

بایر نیز نورد تاس در امکان داشتن به پرداخت به طور قابل توجهی پول بیشتری به آینده شاکیان. این $1.25 میلیارد دلار استفاده خواهد شد برای کمک به ایجاد یک کلاس از آینده شاکیان که محدود می شود این تصمیم از پنج عضو علمی پانل است که به صرف چند سال بررسی ارتباط بین ارزیابی و سرطان است.

پانل را گزارش یافته های خود به ایالات متحده در منطقه قاضی وینس Chhabria در سان فرانسیسکو. اگر این نتیجه گیری از محصول نیست باعث سرطان می شود و قاضی می پذیرد پیدا کردن که در اصل نوار آینده شاکیان. اگر این پنل می کند پیدا کردن یک ارتباط بین ارزیابی و سرطان بایر را به مبارزه شاکی توسط شاکی برای اثبات یک فرد به سرطان نیست ناشی از محصول.

این $1.25 میلیارد همچنین شامل برخی از پول برای تحقیقات سرطان و بر اساس نیاز امداد رسانی به شاکیان در حالی که آنها در انتظار پانل یافته است.

بایر گفت: این امر به دنبال از طریق با آن تجدید نظر اول سه مورد آن را از دست داده بود در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه به ارائه راهنمایی حقوقی به جلو رفتن.

نوشتن به لورا Kusisto در [email protected] روت بندر در [email protected] و سارا Randazzo در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>