بایر افزایش سود توسط Coronavirus انباشت

فروش در بایر مصرف کننده در واحد بهداشت و درمان که به تولید آسپرین, افزایش 13.5 درصد در سه ماهه.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

برلین— Bayer AG ارسال شده در دوشنبه افزایش سود برای سه ماهه اول به عنوان مشتریان از شرکت آلمانی کشاورزی و مواد مخدر کسب و کار ذخیره بر روی محصولات میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که این مواد شیمیایی به شرکت دارو بهره مند از تجمع سهام بایر گفت: همه گیر نیز باعث کند شدن پیشرفت این شرکت تا به حال ساخته شده و در حل آن بالا-ریسک قانونی نبرد با آمریکا و شاکیان مدعی بودند این شرکت خلاصه علف کش ها باعث سرطان می شود.

یکی از یک گروه را انتخاب کنید از شرکت هایی که کسب و کار رونق در سراسر کشور در میان مستندات در سه ماهه گذشته بایر گفت: فروش گل رز 4.8% به €12.85 میلیارد دلار ($13.91 میلیارد دلار) ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات. سود خالص گل رز به €1.49 میلیارد از €1.24 میلیارد سال قبل. بایر گفت: آن را نمی تواند پیش بینی کند که چگونه همه گیر خواهد آن را تحت تاثیر قرار کسب و کار مثبت یا منفی بیش از بقیه سال.

فروش در بایر مصرف کننده در واحد بهداشت و درمان که به تولید آسپرین و به حال شده است در تلاش برای افزایش فروش در سال های اخیر افزایش 13.5 درصد در سه ماهه با توجه به افزایش تقاضا در سراسر مناطق و محصولات است. این انباشت از انعقاد دارو Xarelto نیز سوار فروش.

در محصول علم کسب و کار که شامل به تازگی به دست آورد مونسانتو فروش بهره مند از پیشرفته خرید آن بذر قارچ کش ها و آفت کش ها در اروپا و خاورمیانه و همچنین افزایش قابل توجهی در زیر کشت در ایالات متحده آمریکا

“با زندگی ما علم سبد محصولات در زمینه بهداشت و تغذیه ما نشان داده اند توانایی ما برای موفقیت ما ادامه عملیات کسب و کار در یک محیط چالش برانگیز و ارائه یک سهم مثبت برای سهامداران ما حتی در زمان بحران” رئیس اجرایی ورنر Baumann در بیانیه ای گفت.

آخرین افزایش درآمد می آید به عنوان سرمایه گذاران همچنان منتظر بایر به حل و فصل حقوقی نبرد بر خلاصه اخبار weedkiller شده است که وزن در آن قیمت سهم.

بایر شده است و مذاکره حل و فصل بیش ادعا می کند که خلاصه آن به ارث برده بود و از مونسانتو باعث سرطان می شود. بایر گفت: آن را به حال ساخته شده است پیشرفت در میانجیگری پیش از همه گیر اما سریع گسترش این ویروس پس از آن “به طور قابل توجهی کاهش” میانجیگری روند.

تعداد شاکیان رز به 52,500 به عنوان از آوریل 14 اما سرعت رشد در مقایسه با های اخیر چهارم.

بایر گفت: این امر در ادامه به شرکت در میانجیگری اما که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری این امر می تواند دقیق در مورد چه مقدار از آن را توافق برای حل و فصل.

“این شرکت ادامه خواهد داد و به نظر تنها راه حل آن است که اگر مالی مناسب و در محل قرار می دهد یک مکانیزم برای حل و فصل بالقوه آینده ادعا کارآمد” آقای باومن گفت. “در برابر پس زمینه از یک بلندی رکود اقتصادی و به دنبال در در بخش قابل توجهی از نقدینگی چالش های این امر در حال حاضر بیش از همیشه است.”

ارسال به اموزش در بندر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>