بایر از دست می دهد و خلاصه تجدید نظر

بایر است صبورانه گفت که خلاصه و weedkiller را عنصر فعال glyphosate آنها امن و حمایت توسط تنظیم کننده.

عکس: هیون دیلی/آسوشیتد پرس

Bayer AG BAYRY 0.74% از دست یک درخواست تجدید نظر در مورد اول برای رفتن به دادگاه به ارتباط آن خلاصه weedkiller به سرطان, اگر دادگاه کالیفرنیا تا حد زیادی کاهش می یابد میزان خسارت تعلق می گیرد به $20.4 میلیون.

دوشنبه تصمیم کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر می آید در مورد مدرسه groundskeeper Dewayne جانسون که برنده 2018 محاکمه با حضور هیئت منصفه سرزنش خلاصه برای ایجاد خود لنفوم غیر هوچکین. هیئت داوران اولیه $289.2 میلیون جایزه فرستاده بایر سهام غلت شد و به دنبال آن حتی بزرگتر 2 میلیارد دلار جایزه در یک دادگاه دوم.

بایر که به ارث برده خلاصه قانونی بدهی خود را با $63 میلیارد دلار کسب بذر و سموم ساز مونسانتو شرکت. دو سال پیش گفت: به تازگی آن خواهد پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار برای حل و فصل دهها هزار نفر از خلاصه پرونده های حقوقی. این شرکت گفت: در آن زمان هنوز به دنبال تجدید نظر در این سه مورد که رفته اند به دادگاه.

بایر است صبورانه گفت که خلاصه و weedkiller را عنصر فعال glyphosate آنها امن و حمایت رگولاتور از جمله ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست. این شرکت تا به حال استدلال به دادگاه کالیفرنیا که داوران تصمیم باید پرتاب کردن در بخشی به دلیل آن را درگیری با سازمان حفاظت محیط زیست جلوگیری از موقعیت این شرکت از قرار دادن سرطان-برچسب هشدار دهنده بر روی محصول.

دادگاه مخالفت پیدا کردن که در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر می گوید glyphosate نیست برای انسان مضر و سرطان هشدار دهنده مورد نیاز است “که به نظر انتزاعی نیست و الزام آور در این دادگاه است.”

در خاموش کردن جداگانه استدلال بایر ساخته شده بود سه قاضی پنل نیز گفت: “به نظر ما جانسون ارائه شده فراوان—و قطعا قابل توجهی—شواهدی وجود دارد که glyphosate همراه با مواد تشکیل دهنده دیگر در ارزیابی محصولات ناشی از خود سرطان است.” قضات با اشاره به کارشناسان گفت که هیئت منصفه که خلاصه می تواند باعث لنفوم غیر هوچکین به طور کلی و همچنین آقای جانسون سرطان در خاص است.

دادگاه کاهش خسارت های اقتصادی به از دست دادن $10.2 میلیون و گفت: هر تنبیهی خسارت باید مطابقت اعطای مجموع خسارت $20.4 میلیون. قاضی که نظارت دادگاه در حال حاضر کاهش می یابد و جایزه اصلی به $78.5 میلیون.

برنت Wisner یک وکیل برای آقای جانسون به نام دوشنبه حاکم “یکی دیگر از پیروزی بزرگ” برای آقای جانسون و خانواده اش. او گفت: کاهش خسارت است “یک تابع از یک نقص در کالیفرنیا, شبه جرم و قانون” است که باعث می شود آن را دشوار است به آن پول تعلق می گیرد برای طول عمر کوتاه یک مسئله او امیدوار خواهد بود خطاب توسط دادگاه عالی کالیفرنیا.

بایر گفت: کاهش خسارت “است که یک گام در مسیر درست” اما که آن را همچنان به این باور تصمیم هیئت داوران بود “مغایر با شواهد و مدارک در دادگاه و قانون است.” این شرکت گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن جذاب مورد به کالیفرنیا بالاترین دادگاه.

Glyphosate ایمنی تحت نظارت در سال 2015 پس از آژانس بین المللی تحقیقات سرطان یک واحد از سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی شده glyphosate به احتمال زیاد نیاز بالقوه به علت سرطان است.

دادگاه روز دوشنبه گفت این بود جریان توسط بایر استدلال که IARC پیدا کردن یک پرت که داوران باید با اتکا به شدت.

دادگاه استیناف تصمیم می تواند آن را مشکل تر برای بایر برای رسیدن به شهرک با holdout وکلای شاکیان که هنوز امضا در اخیر آن $10.9 میلیارد معامله است. بایر گفت: در ماه گذشته آن را به حال توافق با وکلا به نمایندگی از 75 درصد از شناخته شده 125,000 موارد و مشغول به کار بود به حل و فصل بقیه.

جیم Onder یک سنت لوئیس مبتنی بر وکیل که نشان دهنده حدود 24,000 خلاصه مشتریان که هنوز برای حل و فصل گفت: دوشنبه حاکم “نگه می دارد و ما را ثابت قدم در عزم ما را مورد محاکمه شود.”

بایر نیز بازسازی یک $1.25 میلیارد دلار بخشی از معامله است که به منظور حل و فصل آینده ارزیابی دعاوی پس از یک قاضی فدرال نشان داد او بعید است به تصویب این پیشنهاد است. شرکت نمی کند و نیاز به یک دادگاه برکت در حل و فصل پرونده های موجود که در آن گفت: هزینه بین $8.8 میلیارد دلار و 9.6 میلیارد دلار است.

نوشتن به سارا در Randazzo [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de