مبارزه با Covid-19: هند سبک

در حالی که دولت کار اضافه کاری و احزاب سیاسی و توسل به همه گیر سیاست full blast برای خاطر ارتباط!

دو هفته پیش هنگامی که راهول گاندی تعامل با کنگره ضرب و شتم روزنامه نگاران و ارائه یک غیر مبارز نسخه از خود را –به او گفته بود در مورد دادن پیشنهادات سازنده به مودی دولت در مقابله با کرونا در را-آن-یا-ترک-آن اساس. در حالی که برخی از رسانه ها و تحلیلگران اقدام به چرخش کنگره رهبر را ارائه پشتیبانی به دولت در این زمان همه گیر را بیش از Rahul به نظر می رسید تا به حال ظهور در یک نماد جدید است. توجه به چگونه او sported مدل موهای شبیه به پدر مرحوم و سابق PM راجیو گاندی است.

متاسفانه برای Rahul این هوشیاری و تاثیر خود را بیش از بیش از حد کوتاه; سقوط آن در عرض چند دقیقه از رسانه ها تعامل داشته باشد. رسانه های اجتماعی شروع به نقد خود ترسیدند. به زودی به اندازه کافی او تبدیل شده بود لب به لب از جوک ها و چیزهای از الگوهای رفتاری برای استفاده بیش از حد یک کلمه — “استراتژیک “. برخی نا امید حزب مراقبین تعجب اگر آن را بیش از تلاش در حال حاضر شروع به نگاه مانند Rahul “اول بیرون آمدن” مصاحبه تلویزیونی در ژانویه 2014. در آن زمان کنگره رهبر تا به حال به طور مشابه کاهش یافته است به عقب در یک کلمه — “توانمندسازی” –به سمت مرحله سوالات روی حیله و تزویر و به طرز وحشیانه ای blundered از طریق روابط خود را توسعه قبل از Lok سبها انتخابات است.

بسیار به حزب خجالت Rahul به نظر می رسد در معرض ابتلا به ساخت ارتباطات faux pas. یا شاید یک بیماری همه گیر نبود خوب هم به تلاش هر تصویر را بیش از. بنابراین حتی به عنوان کنگره Rahul ایده “ارائه پیشنهادات” به دولت با راه اندازی 11-عضو کمیته مشورتی تحت رهبری نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ به شرکت تا طرح های پیشنهادی به دست به دولت—هر دو حزب و Rahul شروع به انجام دقیقا برعکس است. روز پس از روز آنها افزایش یافت, سوالات مصاحبه, شک در مورد دولت توانایی مبارزه با COVID-19.

از ضعیف مسائل از رشته آندرا ماهیگیران کردن گجرات ساحل– این مقدار پس از هر دو رئیس وزرای آندرا و گجرات حال کردم حمل و نقل مسائل مربوط به مرتب کردن –به هم چسباندن یک کلاهبرداری پس از حکم دادگاه موظف یک قیمت خاص در آن وارد شده تاج چینی تست کیت می تواند به فروش می رسد. آن آشکار شد که مخالفان به دنبال کلاهبرداری و یا برخی از بزرگ خیط و پیت کردن در این زمان تاج– چیزی به ناخن دولت است. Scrounging برای برخی از شواهد از تخلف و حتی آن را صفر در یک RTI پاسخ در defaulters وام قرار داده RBI به عنوان یک آبی-نسخه قابل چاپ برای NPA نوشتن آف توسط بانک!

پس چه چیزی تغییر برای کنگره بین یک روز از آتش بس و همکاری اعلام کرد در مارس 16 و راه اندازی از یک پنل به پیشنهاد ایده ها برای مقابله با COVID-19 به طور ناگهانی اتخاذ شدید خصمانه موقعیت ؟

چرا Rahul و تیم خود را غرقه در سیاست از بیماری های همه گیر را کامل?

حتی در آخرین گفت و گو با سابق RBI Raghuram راجان در آوریل 30, Rahul کردم و او را به اعتبار نظرات خود را در مورد چگونه یک “مرکزی استبدادی شکل” بود که در خرد کردن لیبرال ها. راجان موفق به آمده تا با یک باهوش ساخت در مورد چگونه تمرکز می تواند در سطح زمین –” استبدادی شکل می تواند توسعه خود حس “من قدرت مردم” و در نتیجه هر چه من می گویم می رود.”

به عنوان مستند 2.0 در حال آمدن است به پایان این هفته برخی از اضطراب و عصبانیت به نظر می رسد که گریبانگیر کنگره– ترس که مودی دولت ممکن است پس از همه به خوبی انجام می شود. حزب محافل بپذیریم که دولت مرکزی تا کنون ساخته شده را بدون اشتباه در برخورد با COVID-19 . “هر آنچه ما انجام می دهند و می گویند معنایی ندارد. مردم تنها به دنبال دولت — می شود آن را برای تسکین و یا جهت برخورد با این مستند. هر کاری که در مخالفت خواهم بگویم ما خواسته اند معنی ندارد. ما می توانیم برای هر چیزی بخواهید– ما گفته فقط به خودمان مربوط به ” اذعان می کند با یک حزب دست.

از نظر ارتباطات کنگره خودی واگذار Rahul هنوز هم ممکن است یک راه طولانی برای رفتن; او حتی ممکن است چیزهای زیادی برای یادگیری از مودی هنر به طور مستقیم صحبت کردن با مرد مشترک است. “نخست وزیر ما با استفاده از کلمات ساده به راحتی ارتباط برقرار. هنگامی که ما در مخالفت ما باید بدانند که دولت در حال رفتن به گوش دادن به ما. به همین دلیل ما باید مردم را به گوش دادن. که برای ما انتخاب کلمات باید ساده تر است. می گوید: “یک حزب MP.

آن است که در این زمینه است که بسیاری از خودی حزب احساس کنگره فشار برای اجرای آن NYAY یا پایه درآمد INR 7,500– کنگره 2019 وعده های انتخاباتی است که چنین بیهوده حرکت می کند. BJP محافل بیش از حد اشاره است که NYAY(Nyuantam Aayay Yojana) است که هیچ معامله بزرگ به عنوان تحت PM Kisan Yojana را پرداخت است که در حال حاضر INR 6,000 هر سال است. این همه نشان می دهد کنگره عمدا صحبت کردن در مورد پرداخت جدید استراحتی برای حفظ ارتباط خود را.

ظاهرا این بود که فقط یک اضطراب کنگره شده است که با توسل به بیماری های همه گیر سیاست است. حتی در پایین جنوب در تامیل نادو این DMK در مشاوره از آن انتخابات استراتژیست شده است چیدن سوراخ در COVID-19 اقدامات اتخاذ شده توسط دولت. به جای نادیده گرفتن pinpricks زمانی که وزیر Edappadi Palaniswami پایین دوخته منتقدان خود را با مناسب پاسخ رقبای او بودند گرفتار کردن گارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>