کتک ایالات متحده شراب واردکنندگان رسیدن به تعرفه های بالاتر

فروش در ترایبکا شراب تجار در منهتن کاهش یافت تا آنجا که 13 درصد و حتی قبل از همه گیر با توجه به تعرفه ها.

عکس: بنیامین Aneff

هری ریشه کسب و کار توزیع وارداتی شراب از اروپا در حال حاضر وضعیتی وخیم از یک رکود فروش در آورده با کروناویروس مستندات هنگامی که او با یکی دیگر از روده-پانچ: $25,000 تعرفه حمل و نقل افزایش یافت, “سرگرم کننده سفید پوستان” و beaujolais شراب در بندر چارلستون است.

“ما رفته بود دو هفته به طور موثر با درآمد صفر و در عین حال هنوز هم تا به حال به شکل از چگونه به حقوق و دستمزد را که ظرف پرداخت و گفت:” آقای ریشه است که کسب و کار نیز بر اساس در چارلستون S. C. “این واقعا به ارمغان آورد و به تمرکز ما چقدر صادقانه ظالمانه و ناکارآمد این تعرفه ها هستند.”

بیشتر درد ممکن است در فروشگاه برای شراب وارد.

تجاری ایالات متحده نماینده که اعمال 25% تعرفه های شراب و پنیر و زیتون و دیگر محصولات از اتحادیه اروپا در ماه اکتبر در حال حاضر با توجه به افزایش عوارض 100% با استناد به عدم پیشرفت در مذاکرات حل و فصل و از بین بردن یارانه ها برای ایرباس SE.

در پر کردن این USTR گفت آن می تواند افزایش تعرفه و یا در مورد Aug. 12 و آن را پیش بینی باز کردن یک نظر روند در اواخر ماه ژوئن.

وارد رستوران و دیگران که خرید اروپایی شراب می گویند تعرفه بالاتر خواهد نابودی یک صنعت floored ماه از مستندات.

“امید من این است که آینده روند بررسی را به نور چگونه آسیب رساندن به این تعرفه ها در حال حاضر به یک صنعت که از جان گذشته برای بازیابی” آقای Root گفت.

تعرفه های تحمیل شده بود در پاسخ به تجارت, شیوه های کاملا متفاوت در صنعت حمل و نقل هوایی.

بعد از یک مدت طولانی در حال اجرا اختلاف سازمان تجارت جهانی حکومت در سال گذشته که اتحادیه اروپا تا به حال داده شده نادرست یارانه به تولید کننده هواپیما ایرباس رقیب به Boeing Co. سازمان تجارت جهانی حاکم اجازه داد که ایالات متحده برای تحمیل آنجا که $7.5 میلیارد دلار در تعرفه ها اما نمی محدود کردن محصولات که در آن ایالات متحده می تواند اعمال تعرفه ها.

به عنوان نمونه زمانی که کشورهای تحمیل تعرفه های USTR آمار اروپا در فرهنگی قابل توجهی صادرات—سیلی 25 درصد تعرفه بر محصولات غذایی و فقط 10 درصد در هواپیما. ایالات متحده آمریکا بعد از مطرح هواپیما تعرفه به 15 درصد با وجود مخالفت ایالات متحده شرکت های هواپیمایی.

برای ایالات متحده شراب واردکنندگان و فروشندگان کاهش تعرفه ها یک چالش است زیرا از یک زاغه از قوانین و مقررات است که می تواند ترک چند گزینه های در مورد چگونگی پاسخ دهند.

برش لبه انتخاب سینسیناتی نشده است قادر به جذب این افزایش هزینه از تعرفه ها با توجه به اوهایو ،

عکس: Austin Beeman/برش لبه انتخاب

نگاهی به اریک فابر اجرایی از برش لبه انتخاب یک سینسیناتی اوهایو مبتنی بر شراب توزیع کننده. اوهایو قوانین نیاز به نشانه گذاری حداقل 25% بین عمده فروش و خرده فروش و اضافی 33% بین خرده فروش و مشتری. این بدان معناست که او نمی تواند جذب این افزایش هزینه از تعرفه.

“ما شاهد یک رکود در خرید و فروش برای هر آیتم است که در زمان افزایش قیمت گفت:” آقای فابر. حتی قبل از همه گیر آمار آقای فابر برآورد او از دست بین 8% و 13% از فروش خود را.

در طول همه گیر آقای فابر در زمان یک وام از حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه به طوری که او نمی خواهد که به اخراج کارگران است. اما فروشندگان در کسب و کار کار در کمیسیون و فروش محیط دشوار است.

“مطلقا هیچ دلیلی به کشیدن در کسب و کارهای کوچک به خصوص در ایالات متحده به دلیل اختلاف بین دو تا از بزرگترین شرکت هواپیما در جهان” آقای فابر گفت.

IWSR یک شرکت است که آهنگ جهانی الکل فروش برآورد مصرف الکل در سال 2020 سقوط خواهد کرد بیش از 10 ٪ به عنوان هر upticks از تجارت الکترونیکی و یا فروش مواد غذایی در طول همه گیر تر هستند نسبت به جبران یک سقوط فاجعه بار برای صنعت در کافه ها و رستوران ها.

همانطور که از ژوئن 17, شرکت های آمریکایی باید پرداخت $524 میلیون تعرفه که آمریکا اعمال شده به عنوان بخشی از ایرباس-بوئینگ اختلاف با توجه به داده ها از ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

صنعت شراب نصب شده مخالفت شدید. در ماه ژانویه گذشته زمان USTR در نظر گرفته بالا بردن شراب تعرفه ها به عنوان بالا که 100% و گسترش آن به کشورهای دیگر در مورد 26,000 افراد و شرکت ها نوشت: در اکثریت مخالف به تعرفه ها. این USTR آنقدر هولناک است که آن را برای ثبت اضطراری بررسی است که اجازه می دهد آن را به ایجاد یک پورتال آنلاین برای رسیدگی به مخالفت با تعرفه.

این USTR نگه تعرفه 25 درصد به جای بالا بردن آنها را به 100 ٪ است. اما روز چهارشنبه USTR دوباره ثبت کاغذ بازی است که اجازه می دهد تعرفه ها مطرح می شود به 100% جرقه دور جدید از اضطراب در صنعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل 25% تعرفه اروپایی شراب مانند این در ترایبکا شراب بازرگانان.

عکس: بنیامین Aneff

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer در دفاع از تعرفه ها در کنگره شنوایی ژوئن 17.

“ما از دست رفته در بسیاری از مشاغل به دلیل اروپا بود پرداخت یارانه ایرباس” آقای Lighthizer گفت. “ما ادامه خواهد داد و کسانی که تعرفه ها در محل تا زمانی که ما حل و فصل این مسئله است.”

مقامات اتحادیه اروپا ماموریت تجاری در واشنگتن نمی, بازگشت یک تماس برای نظر. این کمیسر تجارت اتحادیه اروپا گفته است که ایالات متحده به شدت از مذاکرات حل و فصل. هر دو طرف در انتظار یک حکم در یک همراه و همدم مورد در سازمان تجارت جهانی انتظار می رود بعد از این سال است که اجازه می دهد اتحادیه اروپا برای اعمال تعرفه ها در ایالات متحده به دلیل یارانه به بوئینگ.

در چارلستون پاتریک Panella صاحب و عمل سه رستوران فرانسوی رستوران Chez Nous یک رستوران Malagon و یک نوار شراب به نام بن 152.

“در اسپانیایی رستوران وجود دارد 100% اسپانیایی لیست. چه چیز دیگری می توانم فروش گفت:” آقای Panella. ایضا این رستوران فرانسوی. زمانی که این تعرفه ها برای اولین بار آمار در پاییز آقای Panella قادر به تمرکز بر روی موجودی که تا به حال وارد قبل از تعرفه. اما زیرزمینهای شروع به اجرا و به عنوان آقای Panella آثار خود را به نگه داشتن رستوران شناور شراب لیست گرفتن بیشتر و بیشتر گران است.

“من شروع به دیدن برخی از افزایش قابل توجهی در یک زمان من نمی توانم تحمل کنم که” آقای Panella گفت. “سال به تاریخ من سود پایین 95%. من نمی پرداخت می شود. درآمد ناخالص پایین 50 درصد. ما عامل در نیمی از ظرفیت در تمام رستوران.”

در مارس آقای Panella تعطیل رستوران خود را به طور کامل در حالی که کارکنان دریافت می تواند گسترش بیمه بیکاری و محرک چک. در ماه مه او شروع به بازگشایی و به ارمغان آورده است به تمام کارکنان خود را. اما فروش ضعیف هستند راهنمایی ها و تعرفه ها در حال غذا خوردن به حاشیه شراب است که کمک به حمایت از زنده ماندن از کل کسب و کار.

“آنها واقعا نیاز به توقف تعرفه تا زمانی که اقتصاد پرتاب ریباند,” او گفت:.

بین ماه های فوریه و مارس و بیش از شش میلیون نفر که در کار خدمات غذایی و آشامیدنی موسسات شغل خود را از دست. تنها 1.4 میلیون آمد به کار در ماه مه با توجه به وزارت کار داده است. از فوریه تا آوریل رستوران از دست داده و 27 میلیارد دلار در فروش ماهانه, کاهش حدود 50% با توجه به گزارش جداگانه از وزارت بازرگانی.

بن Aneff رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تجارت شراب داد و صاحب ترایبکا شراب تجار در منهتن به ذکر است که مدل کسب و کار از بسیاری از رستوران ها بستگی شراب فروش.

“شما در حال انجام بزرگ آسیب به یک کلید مرکز سود در کسب و کار مستقیم به عنوان آنها سعی می کنند برای دریافت کردن حصیر,” او گفت:.

نوشتن به جاش Zumbrun در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>