واشنگتن

آمریکا نا امید بیش سنا را تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال هل دادن نظارت خود را نسبت به تلاش های وزارت دادگستری و آنچه به آنها تماس بگیرید دادستان کل ویلیام بر تلاش برای سیاسی فدرال اجرای قانون است.

دموکرات ها خواستار اطلاعات بیشتر در مورد آقای Barr مداخله در مورد راجر سنگ دیرین تهمت محرم که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر. آقای Barr این هفته رد دادستان که توصیه کرده بود که آقای سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان است.

مجلس نانسی پلوسی انتقاد آقای Barr در روز پنج شنبه در تماس تلفنی با یکی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “سرسپردگان.”

“دادستان کل has stooped به چنین سطح” خانم پلوسی گفت. “چه غم ناامیدی. مردم آمریکا سزاوار بهتر است.”

آقای Barr به نظر می رسد و سعی در منحرف کردن برخی از افزایش انتقاد در روز پنج شنبه گفت: در مصاحبه با ABC News که آقای تهمت توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” اما او همچنین گفت که تصمیم برای لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود قبل از آقای ترامپ توییتی در مورد آن, و او گفت: رئیس جمهور خواست او را به دخالت در هر مورد.

که پاسخ نمی خواهد به اندازه کافی برای دموکرات ها که همچنین می خواهم به درخواست آقای Barr در مورد تصمیم خود به اطلاعات را از آقای تهمت وکیل شخصی رودی جولیانی در مورد جو بایدن و پسرش. همان کسانی که تلاش های آقای جولیانی در اوکراین شد در قلب آقای تهمت استیضاح.

“در هفته گذشته به تنهایی شما را گرفته اند که مراحل افزایش قبر سوالات خود را در مورد رهبری” دموکرات ها در نامه ای نوشت به آقای Barr.

این تیز نگاه آقای Barr فعالیت در یک زمان می آید زمانی که بسیاری از دموکرات ها به نظر می رسد با احتیاط از طولانی تر شدن اوکراین پرسش که رهبری به آقای تهمت استیضاح. خانم پلوسی و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف قرار داده اند خاموش – اما نه حکومت – یک احضاریه برای سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که حاضر به شرکت در مجلس استیضاح استعلام اما بعدا گفت که شهادت در سنا محاکمه. آقای بولتون در حال نوشتن یک کتاب است.

صدور احضاریه برای آقای بولتون می تواند چشمگیر شهادت در مورد آقای تهمت رفتار بلکه خطر یک دادگاه مبارزه است که می تواند ماه را به حل و فصل. بسیاری از دموکرات های خصوصی می گویند آنها می خواهند به نگاه به جلو و نه به عقب و انجام نظارت از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور اقدامات در زمان واقعی است.

برای اولین بار خواهد بود بررسی اینکه آیا آقای Barr نامناسب مداخله در سنگ مورد. آقای سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

آقای ترامپ تبریک دادستان کل پس از آن در توییتر. در ضمن چهار دادستان در مورد بلافاصله کناره گیری کرد.

آشفتگی در وزارت دادگستری داده دموکرات ها یک راه جدید رو به جلو برای تحقیقات خود را پس از نیش سنا را استیضاح تبرئه. در حالی که وجود دارد این است که علاقه کمی در دیگری به دنبال استیضاح مورد دموکرات ها می خواهند به اهرم قدرت اکثریت خود را برای انجام نظارت به عنوان آنها سعی کنید به شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات در ماه نوامبر.

“استعفای و ارتداد از این دادستان است که یک زنگ خطر رفتن در سیستم ما” گفت: تشکر. جیمی راسکین از مریلند یکی از مهمترین آوازی دموکرات در کمیته قضایی مجلس که تحت فشار قرار دادند برای استیضاح. “به طوری که فوری و اضطراری است.”

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler چهارشنبه اعلام کرد که آقای Barr شهادت خواهد داد قبل از این کمیته در مارس 31 و قانونگذاران را از او بخواهید در مورد دخالت خود را در سنگ مورد. مردم آشنا با این کمیته طرح گفت: می تواند وجود داشته باشد دیگر قوه قضائیه جلسات کمیته قبل از آن که به بررسی سیاسی وزارت. مردم نخواست نامش فاش شود به این دلیل که برنامه ای نیست و در عین حال مجموعه ای.

ایران با رهبری سنا نشان داده است کمتر بهره کباب دادستان کل. جمهوری خواهان در دفاع از این گروه تصمیم به کاهش آقای سنگ را حکم و گفت: آنها انتظار نداشتند به درخواست آقای Barr شهادت.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب لایحه بار به دادستان کل انجام داده است و خدمات زیادی به مردم خدمت در وزارت دادگستری و کشور ما به عنوان یک کل” رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام R-S. C. در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

آقای گراهام افزود که آقای Barr خود را “اعتماد به نفس کامل.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو