باری ویس واریز نیویورک تایمز به نظر وی از سوی مامورین خصمانه محیط کار

باری ویس گفت: در وبلاگ خود روز شنبه که شخصیت او را مورد حمله قرار شده بود در نیویورک تایمز داخلی شل کانال.

عکس: برایان Cahn/زوما پرس

باری وایس با مشخصات بالا سردبیر و نویسنده برای نیویورک تایمز NYT 3.04% نظر بخش استعفا داد و روز شنبه با استناد به آنچه او گفته بود بدون کنترل قلدری از همکاران و به تصویر می کشد که سازمان های خبری به عنوان یک محل که در آن رایگان تبادل ایده های دیگر خوش آمدید.

در نامه ای به نیویورک تایمز ناشر A. G. Sulzberger که نوشته شده بود بر روی سایت شنبه خانم وایس نوشت که او شده است “موضوع ثابت قلدری توسط همکاران که مخالف با نظرات من.”

“ما متعهد به پرورش یک محیط صادقانه جستجو و همدلانه گفتگو بین همکاران که در آن احترام متقابل لازم است از همه” بار سخنگوی آیلین مورفی روز سه شنبه گفت.

این شرکت کاهش یافته است به نظر بسیاری از ویژگی های خانم ویس استعفا نامه.

خانم وایس همچنین در توصیف این بار نظر بخش به عنوان یک محل که در آن کنجکاوی فکری به حال تبدیل شدن به یک مسئولیت. “چرا ویرایش چیزی به چالش کشیدن برای خوانندگان ما و یا نوشتن چیزی پررنگ تنها از طریق بیحس کننده فرایند ساخت آن را ایدئولوژیک حلال زمانی که ما می توانیم خودمان اطمینان از امنیت شغلی (و کلیک) توسط انتشارات ما 4000th op-ed این استدلال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منحصر به فرد و خطر به کشور و جهان است؟,” او نوشت.

این بار نظر بخش مکرمه در ماه گذشته برای انتشار یک op-ed by بهداشت ، تام پنبه (R. ارک.) که به نام دولت آمریکا برای اعزام نیروهای نظامی برای جلوگیری از غارت در میان اعتراضات را برانگیخت توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. قطعه ای بود که با انتقاد بسیاری از نیویورک تایمز خبرنگاران و سردبیران که گفت آن را در معرض خطر خود را سیاه و سفید همکاران پوشش تظاهرات و موجود واقعی اشتباه است.

جیمز بنت تایمز سرمقاله-صفحه اصلی استعفا داد و مدت کوتاهی پس از آن, و معاون او جیمز دائو برداشته شد از این شرکت magazine و reassigned به اتاق خبر.

چند روز قبل از آقای بنت استعفای خانم وایس نوشت: توییتر که یک “جنگ داخلی” فرو کرده بود این بار newsroom بین یک گارد که پشتیبانی مدنی آزادی و “بیدار” جدید گارد که احساس کردند که ایمنی و راحتی فرد ساختگی هسته لیبرال ارزش.

“در اینجا یک راه برای فکر کردن در مورد آنچه که در خطر است: نیویورک تایمز شعار ‘همه اخبار که مناسب برای چاپ.’ یک گروه بر کلمه” ، دیگر کلمه ‘مناسب’,” او نوشت: در ژوئن 4.

استدلال بدستآمده گسترده انتقاد از بسیاری از همکاران او خواستار او تفسیر غلط.

دیگر اتاق های خبر مواجه شده اند تظاهرات کارکنان این قبیل مسائل نژادی و پاسخگویی از جمله Bloomberg News, The Wall Street Journal, the Los Angeles Times, the Philadelphia Inquirer و واشنگتن پست.

در نامه استعفای خانم وایس نوشت: او احساس نیویورک تایمز تا به حال آموخته درس های انتخابات ریاست جمهوری 2016 از جمله “اهمیت درک دیگر آمریکایی ها است.” او نوشت: “توییتر است magazine از نیویورک تایمز. اما توییتر تبدیل شده نهایی آن editor.”

در بیانیه ای کاتلین Kingsbury اقدام سرمقاله-صفحه ویرایشگر برای بار گفت: “ما قدردانی از کمک های بسیاری که باری ساخته شده به بار نظر. من شخصا متعهد به تضمین این که زمان همچنان به انتشار صدای تجارب و نظرات از سراسر طیف سیاسی در نظر report.”

به طور جداگانه اندرو سالیوان توییتی شنبه خواهد بود که این خود در هفته گذشته در مجله نیویورک به عنوان نویسنده-در-بزرگ است. آقای سالیوان نوشت که “من بحث گسترده تر سوال درگیر در آخرین ستون این جمعه.” آقای سالیوان پیوست مجله نیویورک در سال 2016.

به طور مشابه به خانم ویس آقای سالیوان شده در مرکز جنجال برای نوشتن انتقادی از آنچه که او معتقد است که محدود کردن آزادی بیان در دانشگاه و فراتر از آن و آنچه او را توصیف به عنوان یک سخت ایدئولوژیک ارتدکسی گرفتن نگه دارید در دانشگاه ها در شرکت های بزرگ و مدنی در جامعه است.

در یادداشت ارسالی به نیویورک کارکنان در روز سه شنبه سردبیر دیوید Haskell نوشت که “تصمیم به جدایی شد و متقابل است.” آقای سالیوان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

خانم ویس شده است یک منتقد صریح از انصراف از فرهنگ—چه منتقدان توصیف به عنوان سانسور و تلاش در برابر ایده های ولگرد که از لیبرال ارتدکسی و نوشته است در مورد #MeToo جنبش و امور خارجه.

خانم ویس که پیوست بار در سال 2017 پس از خدمت به عنوان یک همکار کتاب سردبیر در این مجله همچنین نوشت که شخصیت او را مورد حمله قرار شده بود در companywide شل کانال. دیگر کارکنان او افزود: با اشاره به او به عنوان یک “دروغگو و یک طرفدار در توییتر و بدون ترس که اذیت و آزار من خواهد شد با عمل مناسب است.”

خانم ویس نیست به صراحت تهدید به اقدام قانونی اما او نوشت که درمان او دریافت کرده بود سقوط کرد و تحت موضوع “تبعیض غیر قانونی خصمانه محیط کار.” معاون گزارش او خروج.

خانم وایس 36 سال کاهش یافته است به استادانه درست شده گفت: “این نامه برای خود صحبت می کند.”

نوشتن به Jeffrey A. تراختنبرگ در [email protected] و Lukas I. Mathslice در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im