ورشکستگی بار اضافی برای برخی از جویندگان کار

شخصی ورشکستگی هستند و انتظار می رود در این سال به عنوان اقتصاد دچار تزلزل. کنتاکی ساکنان منتظر برای کمک به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته در فرانکفورت, Ky.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

واشنگتن—صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را در طول coronavirus همه گیر می تواند مقابله با یک مانع اضافه شده به عنوان آنها به دنبال پیوستن به نیروی کار: ورشکستگی خود را ضبط.

قانون فدرال اجازه می دهد تا کارفرمایان خصوصی به نوبه خود یک متقاضی کار به دلیل ورشکستگی گذشته پر کردن که کارفرمایان می توانند سوال در مورد یک درخواست کار و یا در مورد یادگیری از طریق چک کردن اعتبار.

برخی از گروه های کسب و کار حمایت از این عمل گفت: مواردی وجود دارد که اطلاعات مربوطه از جمله در استخدام برای موقعیت های که مسئولیت رسیدگی به پول است.

طرفداران مصرف کننده مخالفت کرد و گفت ورشکستگی لزوما نشانه ای از مالی بی مبالاتی بلکه اغلب پیامد ناخواسته از مشکلات بهداشتی و یا طلاق و یا در این سال می تواند شامل یک کسب و کار انجام می شود با این بیماری همه گیر.

“وجود دارد میلیون ها نفر از مردم که ممکن است به فایل برای ورشکستگی به عنوان یک نتیجه از [گیر] که می تواند تحت تاثیر قرار زمانی که آنها سعی می کنید برای ورود مجدد به بازار کار گفت:” تارا تومی مدیر اجرایی ملی مصرف کننده ورشکستگی در حقوق مرکز.

در حالی که مشخص نیست که چگونه بسیاری از از 21 میلیون نفر در حال حاضر بیکار ممکن است برای ورشکستگی زمینه دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign قانون پروفسور رابرت بی قانون می گوید که این تعداد می تواند بیش از 750,000 خود را بر پایه تخمین می زنند که حداقل 3.6 درصد از جمعیت بزرگسال آمریکا ورشکستگی کرده است در 10 سال گذشته است.

به طور متوسط حدود 800000 نفر برای ورشکستگی زمینه سالانه در طول پنج سال گذشته شکل است که انتظار می رود که اقتصاد آمریکا دچار تزلزل.

Upsolve غیر انتفاعی با نرم افزار برای پر کردن برای ورشکستگی بدون وکیل دیده است سهم خود کاربران هستند که بیکار افزایش به 26 درصد در ماه مه از 18 ٪ در ماه ژانویه است. چهل و دو درصد از کاربران که مقصر ورشکستگی خود را در از دست دادن شغل و گفت: coronavirus علت بود.

خانم تومی گفت که او انتظار دارد که اختلاف بین گروه های کسب و کار و مصرف کننده طرفداران به شدت.

جسیکا Foxworthy یک رشته حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی آیداهو برای ثبت ورشکستگی فصل 7 حفاظت در ماه مارس پس از او از waitressing درآمد کاهش یافته و هنگامی که او نقل مکان کرد و از یک توریست hub به مدرسه بروند.

خانم Foxworthy گفت: او می داند که چرا یک حسابدار کارفرمای آینده نگر می خواهم به دانستن در مورد ورشکستگی گذشته اما او همچنین فکر می کند یک متقاضی کار که پاک بدهی ورشکستگی را کمتر وسوسه به ارتکاب تقلب.

“به طور کلی به نظر نمی رسد عادلانه است که آنها باید قادر به تبعیض بر اساس چیزی است که شما از نظر قانونی مجاز به انجام,” او گفت:. “من می خواهم به قادر به کار بر روی شایستگی نیست بر من گذشته است.”

تشکر. کتی پورتر (D. کالیفرنیا.) گفت: قانون باید تغییر منع کارفرمایان از با توجه به متقاضی ورشکستگی رکورد در فرآیند استخدام.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید کار متقاضیان ملزم به افشای تشکیل پرونده ورشکستگی شخصی? پیوستن به مکالمه زیر.

“هیچ شواهد پشتیبانی از ارتباط بین بودن و سختکوش و قوی-انجام کارمند و تاریخ گذشته از مشکلات مالی او گفت:” در ایمیل. “این است که حتی بیشتر درست به اندازه بدهی های مصرف کننده می آید از صورتحساب های پزشکی و یا از دست رفته کار به دلیل بیماری و یا آسیب نمی ولخرجی از هر نوع.”

کارفرمایان خصوصی نمی تواند آتش را برای کسی که به دنبال ورشکستگی حفاظت, اما آنها می توانند به نوبه خود به دور متقاضی بر این اساس کارشناسان حقوقی می گویند. پس از رکود اقتصادی سال 2008 برخی از رد متقاضیان کار به چالش کشیده قانون است. فدرال استیناف احکام دادگاه را تایید حق کارفرمایان خصوصی در نظر گرفتن یک پرونده ورشکستگی. که به معنی آن را به کنگره اقدام به ممنوعیت عمل کارشناسان می گویند.

در چالش های حقوقی, انجمن ملی وکلای مدافع ورشکستگی مصرف کننده خواست فدرال قضات به قانون در حمایت از متقاضیان کار گفت که جامعه بهره مند نیست از “چرخه بیکاری و مالی مبارزه است که نتایج حاصل از کارفرمایان در نظر گرفتن چنین اقدامات تبعیض آمیز.”

با قانون, دولت ها در تمام سطوح نمی توانید در نظر بگیرید یک کارمند آینده نگر ورشکستگی در استخدام گیری. اما این صدق نمی کند به بخش خصوصی که حساب برای حدود 84 درصد از مشاغل است.

در ماه ژانویه مجلس نمایندگان تصویب قانونی که منع کارفرمایان از استفاده از گزارش های اعتباری هنگام استخدام با برخی از موارد استثنا مانند شغل نیاز به امنیت ملی و ترخیص کالا از گمرک. اندازه گیری متوقف شده در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

آمریکا اتاق بازرگانی مخالف این قانون گفت: در نامه ای به نمایندگان مجلس که آن را “آن را مشکل تر برای استخدام برای موقعیت حساس خواهد بود و یا در غیر این صورت تاخیر در فرآیند استخدام.”

Lakeisha پترسون برای ورشکستگی زمینه در ماه مارس زمانی که بدهی های خود را نصب شده است.

از سال 2007 بیش از 10 متحده همراه با شهرهای بزرگ مانند نیویورک و فیلادلفیا را به تصویب قوانین محدود کردن استفاده از اعتبار چک در اکثر اشتغال تصمیم گیری. ممنوعیت آمد و پس از مقامات منتخب گفت: کسانی که نمایش ناعادلانه مجازات برخی متقاضیان و از جمله اقلیت.

چنین ممنوعیت جلوگیری از کارفرمایان از دیدن یک پرونده ورشکستگی در گزارش اعتبار آن مانند براده می تواند به نظر می رسد تا 10 سال. قوانین نمی نوار کارفرمایان از درخواست متقاضیان کار به طور مستقیم که آیا آنها تا به حال تا کنون واصل شده است.

برخی از مصرف کننده-ورشکستگی وکلا گفت: مشتریان خود را نه به حال یک مشکل در گرفتن یک شغل در طول تنگ بازار کار در سال های اخیر. اما با بیکاری در حال حاضر در سطح رکورد برخی از افرادی که استفاده کرده اند ورشکستگی برای دریافت یک شروع تازه در حال نگران عواقب آن است.

“اگر هر چیزی آنها باید شما را استخدام از آنجا که شما در حال تلاش برای گرفتن یک گام برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود گفت:” Lakeisha پترسون 40 سال که برای ورشکستگی زمینه در ماه مارس زمانی که بدهی های نصب شده در حالی که او در تلاش برای پیدا کردن یک شغل پس از حرکت به می سی سی پی.

با وجود مالی رکورد خانم پترسون گفت: او به تازگی استخدام برای کار در پشتیبانی فنی.

نوشتن به کتی Stech Ferek در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8