ورشکستگی گزینه بهتر است برای کسب و کارهای کوچک با قانون جدید

پیچ خورده ریشه برگر بود تگزاس داستان موفقیت گسترش از یک بازی گاه به گاه رستوران در سال 2006 به 24 سایت از جمله رستوران ها, میله, یک آبجوسازی و تئاتر است. در حال حاضر شرکت در حال حرکت سریع در جهت دیگر—به ورشکستگی است.

زنجیره ای تعطیل در ماه مارس است. برخی از سایت های بازگشایی در ماه ژوئن تنها تعطیل شود دوباره به عنوان coronavirus موارد رسید. “I’m not gonna باز رستوران که در نیمی از درآمد گفت:” co-founder Jason Boso. “من میخوام پیاده روی به دور از کسانی که در رستوران ها. من نه میخوام خودم را برای شکست.”

آقای Boso نمی دادن تا اینکه. به جای او تصمیم به قرار دادن پنج نفر از رستوران ها به ورشکستگی یک حرکت استراتژیک را کنترل کنند.

این زن 47 ساله کارآفرین یکی از پیشگامانی یک قانون جدید است که باعث می شود آن را بسیار سریع تر و ساده تر و با صرفه تر برای مبارزه کوچک-صاحبان کسب و کار به فایل برای فصل 11. او انتظار دارد که برای قطع بدهی $500,000 و به کار خود ادامه پنج رستوران است که زمینه را برای ورشکستگی.

وکلای ورشکستگی انتظار یک افزایش کوچک-شکست کسب و کار در ماه های آینده. قانون جدید آنها می گویند که بسیاری از صاحبان کسب و کار متوجه است که تشکیل پرونده برای ورشکستگی ممکن است یک گزینه بهتر از مبارزه برای سال حفاری از یک سوراخ های مالی به ویژه با چشم انداز به طوری غیر قابل پیش بینی.

“این هرگز به حالت عادی بازگشت, کسب و کار” آقای Boso گفت.

قانون جدید می تواند نیروی بیشتری طلبکاران مانند حمل و صاحبخانه به میز مذاکره هر چه زودتر. تحت قوانین تلاش بیشتر کسب و کارهای کوچک منحل بدون استناد به ورشکستگی با استفاده از پول نقد برای پرداخت وام خود را با توجه به سال 2008 تجزیه و تحلیل سوابق اعتباری توسط Edward R. موریسون یک کلمبیا دانشکده حقوق استاد.

قوانین جدید به کسب و کارهای کوچک گزینه های که آن را آسان تر به پرونده فصل 11 ارائه آنها را بیشتر اهرم برای مذاکره مجدد اجاره و بدهی در حالی که همچنان به کار گیرند اغلب تحت مالکیت همان است.

شرکت های بزرگ استفاده می شود فصل 11 اما این قانون بیش از حد پرهزینه و پیچیده برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک. کنگره رای به تغییر که در سال گذشته هنگامی که آن را به تصویب کسب و کار کوچک سازماندهی مجدد قانون که طراحی شده بود در بخشی به حفظ شغل. این قانون در زمان اثر در فوریه و مارس coronavirus محرک قانون شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل به طور موقت گسترش واجد شرایط برای کسب و کار با $7.5 میلیون یا کمتر در بدهی.

“این تا حدودی prescient” گفت: Ryan واگنر بازسازی و ورشکستگی وکیل شرکت حقوقی بین المللی گرینبرگ Traurig LLP. “آن تصویب شد و بدون دوراندیشی از این بیماری همه گیر.” قانون مهم ترین تغییر به کد ورشکستگی از سال 2005.

پس از اولین هفته کامل قانون بود و در اثر کلی ورشکستگی هستند پایین در مقایسه با سال گذشته شده است وجود دارد اخیر جهش در کسب و کارهای کوچک تشکیل پرونده بر اساس قوانین جدید. مجموع هفتگی براده در این دوره کاهش یافته است 32 درصد از سال 2019 با توجه به گزارش های تهیه شده توسط آمریکا ورشکستگی موسسه هفتگی پر کردن آمار.

دلایل به احتمال زیاد فدرال محرک و فضل دوره اجاره و پرداخت دیگر با توجه به امی Quackenboss, مدیر اجرایی, از آمریکا و ورشکستگی موسسه. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک موج” خانم Quackenboss گفت.

آقای Boso در دالاس دفتر می گوید او قصد دارد به عبارت دیگر شش مکان به ورشکستگی است.

عکس: اندی Jacobsohn برای وال استریت ژورنال

بیش از 500 شرکت برای ورشکستگی زمینه کوچک-کسب و کار و ورشکستگی قوانین از ماه فوریه با توجه به آمریکایی ورشکستگی موسسه. ماه ژوئن بود که ماه بالا برای براده با 131 موارد; بسیاری از آنها در زمینه متحده ضربه سخت با این بیماری همه گیر مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که می شناسید است عامل یک کسب و کار کوچک در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

خانم Quackenboss هشدار داد که شرکت ها نگران آینده خود عمل می کنند باید هر چه زودتر به جای بعد به طوری که آنها باید از این منابع برای پرداخت هزینه ها که بخشی از یک ورشکستگی. “اگر شما یک کسب و کار کوچک و شما به دنبال در نقد شما را در حال حاضر و ادامه می دهد که به خرد شدن و شما لازم نیست فایل شما را اجرا خطر قادر به فایل در یک ماه,” او گفت:.

آقای Boso اجرا می شود سایت های خود را به عنوان نهادهای کسب و کار جداگانه. او برنامه ریزی به عبارت دیگر شش تن از آنها را به ورشکستگی بسته به اینکه چگونه مذاکرات با صاحبخانه ادامه دهید. تا کنون او می گوید: ورشکستگی هزینه کمتر از حد انتظار و به او اجازه قطع بدهی.

بیرونی یک پیچ خورده ریشه برگر در دالاس. ‘آن را هرگز به حالت عادی بازگشت, کسب و کار’ گفت: co-founder, Jason Boso.

عکس: اندی Jacobsohn برای وال استریت ژورنال

هنگامی که پیچ خورده ریشه برگر تعطیل در ماه مارس کسب و کار در حال حاضر حمل بدهی از آن سریع گسترش است. هزینه های انباشت اشیاء بدست آمده تا سریع. در یک رستوران آقای Boso گفت که او تا به حال ثابت هزینه های ماهانه از $75,000 $85,000. که “شمارش نیست غذای من فقط خریدم که بد رفت و من تا به حال به خلاص شدن از شر” او گفت:. “هنگامی که آن را می بندد پایین می رود آن را به 150.000 دلار از بدهی که برای یک ماه.”

آقای Boso سرعت بدهکار نزدیک به 1 میلیون دلار برای تامین و هزینه های دیگر. چک برنامه حفاظت از وام های ارائه شده اما کمی به او کمک کند برنامه ریزی برای 18 ماه آینده. این وقتی است که او در نظر گرفته ورشکستگی.

حتی قبل از او برای ورشکستگی زمینه او قادر به از بین بردن $500,000 در بدهی های مذاکره با تامین کنندگان و او در تلاش برای دریافت معافیت از صاحبخانه. این قانون ورشکستگی جدید روشن نیست که چگونه اجاره باید درمان شود پس از آن به احتمال زیاد خواهد بود تا به یک قاضی اگر آقای Boso نمی تواند رسیدن به معاملات با صاحبخانه. او تا به حال به رها کردن سهام اما او انتظار می رود به از دست دادن برخی از رستوران ها و شاید چهره دعاوی از طلبکاران که نمی خواهد را می پردازد.

آقای Boso را بازسازی طرح پیش بینی فروش نصف در آینده نزدیک و در نهایت رسیدن به 75 درصد از آنها قبل از همه گیر حجم ظرف 12 ماه, او گفت:. با موارد در تگزاس اخیرا هدف جدید اوج که می تواند طولانی تر. او همچنین انتظار دارد هر محل باید به دید حداقل یک بار در هر شش ماه به الودگی اگر یک کارمند تست مثبت است.

او گفت: کوچک-صاحبان کسب و کار نیاز به وزن گزینه های خود را از جمله ورشکستگی. “من یک کمی تجربه بیشتر از بسیاری از رستوران ها مستقل” آقای Boso گفت. “کوچکتر بچه ها در حال پرداخت کامل اجاره و تنها امید آنها می خوای از این آمده.”

کسب و کار کوچک سازماندهی مجدد عمل برجسته

  • در امر کسب و کار با معادل 2.7 میلیون دلار بدهی افزایش به $7.5 میلیون نفر تحت coronavirus محرک
  • صاحبان همچنان عامل کسب و کار خود را در حالی که در دادگاه
  • صاحبان می تواند به حفظ حقوق صاحبان سهام پس از خروج از ورشکستگی
  • صاحبان می توانید تغییر دهید مسکونی وام مسکن اگر خانه بود وثیقه برای وام کسب و کار
  • چرخش سریع تر برای صرفه جویی در وقت و به حداقل رساندن هزینه های قانونی
  • صاحبان به طور کلی باید سه تا پنج سال به بازپرداخت وام
  • طلبکاران پرداخت می شود بر اساس یک کسب و کار درآمد پیش بینی شده

صندلی خالی در پاسیو کامیون حیاط یکی از سایت های آقای Boso تعطیل در طول coronavirus تعطیلی.

عکس: اندی Jacobsohn برای وال استریت ژورنال

نوشتن به شین Shifflett در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de