اندرو بیلی به عنوان فرماندار بانک مرکزی انگلستان در اوایل این هفته.

عکس: نیل HALL/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

لندن—بانک مرکزی کاهش نرخ بهره خود را به یک رکورد کم و گفت: این امر خرید £200 میلیارد دلار ($232 میلیارد دلار) از انگلیس اوراق قرضه دولت ها در تپش مرکزی-بانک اقدام به مبارزه با آسیب های اقتصادی شکل coronavirus.

در نشست اضطراری سیاست گذاران به این نتیجه رسیدند که بیشتر محرک مورد نیاز بود به سهولت در حال رشد فشار مالی و حمایت از رشد و تورم بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

مقامات رای دادند به اتفاق آرا به قطع BOE را معیار رای دادن به 0.1% از 0.25% فقط یک هفته پس از اعلام یک و نیم درصد نقطه کاهش نرخ و یک برنامه جدید برای حمایت از اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار. آنها همچنین توافق کردند برای افزایش اندازه از بانک مرکزی را نمونه کارها اوراق قرضه به £645 میلیارد دلار از £445 میلیارد دلار است.

“ما در یک کاملا بی سابقه ای در وضعیت” بانک انگلستان رژیم صهیونیستی است. اندرو بیلی به خبرنگاران گفت: پس تصمیم بانک مرکزی. او گفت: مسئولان در عمل خارج از برنامه عادی پس از فروش در استرلینگ بریتانیا اوراق قرضه و دارایی های دیگر پر سر و صدا در معاملات این هفته های مالی, گونه بودند که فشار هزینه های استقراض و جنگیدن اعتباری برای کسب و کار و خانواده.

او گفت: مقامات انتظار انگلستان به رنج می برند تیز انقباض در خروجی به عنوان ویروس طول می کشد عوارض خود را و که بانک مرکزی آماده است برای رفتن بیشتر اگر بیشتر محرک مورد نیاز است. “ما در حال انجام نیست” آقای بیلی گفت.

پنجشنبه حرکت جلوتر از برنامه ریزی نشست مارس 26, آخرین فشار عمده بانک مرکزی برای حمایت از اقتصاد جهانی وضعیتی وخیم از گسترش ویروس و اقدامات فوق العاده دولت به تصویب رسید به دستگیری سرایت.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

بانک مرکزی اروپا روز چهارشنبه به رونمایی از €750 میلیارد دلار ($799.7 میلیارد دلار) اوراق قرضه خرید برنامه در یک سیگنال به سرمایه گذاران است که آن را به پشت منطقه بحرانزده دولت به عنوان coronavirus نابسامانی منطقه یورو 19-ملت اقتصاد است.

فدرال رزرو در روز پنج شنبه گفت: این امر گسترش برنامه های خود را به دلار به من قرض بدهید نه اضافی بانک مرکزی برای کاهش گونه های در بازارهای مالی است. فدرال رزرو با استفاده از این تعویض خطوط به شدت در سال های 2008 و 2009.

روز چهارشنبه گفت: این امر راه اندازی یک جدید تسهیلات وام به backstop پول-بازار متقابل-صندوق بخش به عنوان بخشی از گسترش تلاش برای آرام کردن آشفتگی بازار. فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره کوتاه مدت و احیا بحران دوران برنامه های وام دهی به حمایت از بانک ها و کانال های نقدی به طور مستقیم به زده شرکت.

مرتبط

  • بانک مرکزی اروپا فراهم می کند برخی از کمک برای مشکل وام دهندگان. آن را به اندازه کافی است ؟
  • فدرال رزرو به Backstop بازار پول صندوق های متقابل میان Coronavirus
  • فدرال رزرو برقرار ارز مبادله خطوط با نه بیشتر کشورهای
  • بانک مرکزی اروپا برای خرید اوراق قرضه برای مبارزه با رکود اقتصادی از Coronavirus

نه همه بانک های مرکزی سیاست کاهش. دانمارک بانک مرکزی در روز پنج شنبه مطرح شده و نرخ بهره آن با 0.15 درصد است. هدف این بود که به تقویت ارز خود را که تضعیف در برابر یورو.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im