تعامل: Sri Sri Ravi Shankar

س: در این جهان از تنش و خشونت و فساد آنچه که در پیام خود به جوانان برای شروع در کسب و کار ؟

ما باید بدانید که کل جهان است و نه فاسد. وجود دارد چند نفر که افراط در فساد است. ما همچنین باید به یاد داشته باشید که فساد در جایی آغاز می شود که حس تعلق به پایان می رسد. هیچ کس نمی تواند فراموش شیوه های فاسد با کسانی که آنها فکر می کنم متعلق به آنها است. هر جا که وجود دارد این است که حس تعلق فساد می شود به سادگی غیر ممکن است.

فساد آغاز می شود که در آن احساس تعلق به پایان می رسد. بنابراین شما نیاز به آموزش مردم در مقادیر که در آن احساس تعلق تمدید شده است. این است آنچه که من اسمش معنویت. معنویت است که در افزایش حس تعلق در میان مردم وجود دارد که گرایش طبیعی به صداقت و برای مراقبت از یکدیگر. فساد به سادگی غیر ممکن می شود در این موارد.

س: من احساس حسادت زمانی که من دیدن افرادی که در همان سطح به عنوان من قبل از آن و در حال حاضر بسیار جلوتر از من. چگونه به مقابله با آن ؟

دوستانه با کسانی که در حال پیشرفت و که هستند شاد و دلسوزی برای کسانی که ناراضی هستند. نمی تواند دوستانه با افرادی که شکایت و منفی در طرز فکر خود را به دلیل اگر شما در حال دوستانه با آنها شما نیز به آن حالت. بنابراین برای افرادی که بدبختی همدردی کرده اند.

اگر دوست شما در حال پیشرفت است, چرا باید به شما حسادت ؟ آیا دوست دارید دوستان خود حسادت خود را پیشرفت ؟ فقط بخواهید این یکی سوال را به خودتان.

من می خواهم به شما بگویم یک حادثه: هنگامی که یک پسر بسیار ناراضی بود و پدر و مادر او به ارمغان آورد او را به من. این پسر همیشه استفاده می شود برای دریافت مدال در ورزش اما این بار او از دست داده به دوست خود. بنابراین من از او پرسیدم این سوال ساده “چرا شما ناراضی است؟” او گفت: “من این جایزه است.”

من پرسید: “چه کسی آن را کردم” که او گفت که دوست او آن را کردم. من گفتم: “این بدان معناست که شما ناراضی هستید که دوست شما رو جایزه!” که به طور ناگهانی او را بیدار کرد ، “چه می خواهید ؟ شما می خواهید دوستان خود را خوشحال خواهد بود زمانی که شما برنده شوید و یا می خواهید دوستان خود را به ناراضی زمانی که شما برنده می شود؟”

او گفت: “من می خواهم دوستان من برای شاد بودن اگر من برنده مسابقه”. گفتم: “پس حالا که دوست شما برنده مسابقه دارد شما را خوشحال؟”

وجود دارد یک تغییر ناگهانی در طرز فکر که پسر. کمی آگاهی باعث می شود آن بسیار متفاوت است. کل سناریو تغییرات بله.

س: آیا ممکن است به منظور بالا بردن آگاهی ما به آن سطح که در آن ما می دانیم همه چیز در همه زمان ها?

یک وکیل بسیاری از کتاب ها در قفسه است که او مطالعه کرده است; او را به نگه داشتن همه چیز را در سر خود را. هر زمان که او نیاز به هر گونه اطلاعات او بر میدارد که کتاب نیست ؟ … این همان چیزی است که با دانش است. همه دانش در دسترس است به عنوان یک امکان, اما این بستگی به توانایی ما برای انتخاب آنچه که ما می توانیم. به منظور انجام این کار شما نیاز به توانایی های فکری و تحلیل و شهود.

توانایی بصری کمک خواهد کرد که شما برای دسترسی به مطالب که شما باید فکری به دست آورد. برای هر نوآوری شما نیاز به هر دو عقل و شهود است. این کافی نیست اگر شما فقط مطالعه و توانایی های فکری. برای نوآوری شما نیاز به بینش شهودی به عنوان به خوبی. که بینش می آید زمانی که شما خالی ذهن خود را چند بار در هر روز است.

(منبع: artofliving.org)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de