داکا

برخی از 10,000 Rohingya کودکان در بزرگترین اردوگاه پناهندگان را شروع آموزش رسمی در ماه آوریل کاهش خطر قاچاق و استثمار مقامات روز سه شنبه گفتند.

بنگلادش که میزبان برخی از 900,000 Rohingya که فرار از آزار و اذیت و نظامی سرکوب در بودایی تحت سلطه میانمار معتقد است که آموزش و پرورش می تواند به حفاظت از پناهندگان جوان از قاچاقچیان’ وعده های کاذب از کار و زندگی بهتر.

“این قطعا کمک خواهد کرد,” Mahbub علم Talukder دولت پناهنده امداد و بازگشت کمیسر گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“هنگامی که آنها شروع به تحصیل در رشته [میانمار] برنامه درسی, پدر و مادر جدی تر خواهد بود در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه. … تصمیم به قرار دادن تمرکز بیشتر بر روی آموزش و پرورش است که یک تغییر مثبت است. آن را کمک خواهد کرد Rohingya کودکان در آینده است.”

سازمان ملل متحد آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 700 ، 000 Rohingya – 400 ، 000 نفر از آنها را کودکان – وارد بنگلادش در سال 2017, در خروج دسته جمعی از میانمار که با توجه به اقلیت مسلمان به عنوان مهاجران غیر قانونی است.

قاچاق در افزایش آلاینده از 6000 هکتار اردوگاه – کمتر از نصف اندازه منهتن – با بیش از 350 موارد شناسایی شده در سال 2019 حدود 15 درصد از آن درگیر کودکان, با توجه به U. N. مهاجرت سازمان.

حقوق بشر و فعالان می گویند این رقم تنها کسری از تعداد واقعی. به گفته پلیس سوابق 529 Rohingya بودند نجات از قاچاق در سال گذشته در این اردوگاه در نزدیکی کخس بازار برخی 400km در جنوب پایتخت, Dhaka.

روز یکشنبه پلیس گفت: آنها نجات 13 Rohingya دختران در داکا از دو مظنون را متوقف کند. کودکان که زندگی کرده بود در کخس بازار شد, شغل های وعده داده شده در داکا اما به جای رفتن به خارج از کشور قاچاق, پلیس گفت:.

بنگلادش ممنوع کرده بود سازمان های خیریه و سازمان ملل از دادن رسمی تدریس در این اردوگاه به عنوان آن می تواند این تصور که پناهندگان خواهد بود وجود دارد به طور دائم, افزایش ترس که یک نسل را از دست آموزش و پرورش است.

این هفته واژگونی شد و مورد استقبال کارشناسان حقوق کودک.

“[این] کمک خواهد کرد به تقویت احساس خود را از هدف در زندگی, ایجاد امید به آینده, کاهش سرخوردگی و ناامیدی و در نتیجه کاهش مربوط به حفاظت از خطرات” گفت: U. N. کودکان سازمان یونیسف سخنگوی Yenny Gamming.

“با هیچ امید یا دسترسی به آموزش … پناهندگان ممکن است خطرات. کودکان و نوجوانان ممکن است فرستاده شده به محل کار و یا در صورت ازدواج فرزند یا دیگر اشکال استثمار و سوء استفاده به عنوان خانواده خود را برای مبارزه.”

صدها رسمی مراکز آموزش در اردوگاه های رسمی پیشنهاد اولیه دبستان درس اما آن است که اغلب بدون ساختار یادگیری و زمان پخش فرزندان و پدر و مادر می گویند.

“هنگامی که آموزش و پرورش رسمی آغاز می شود, همه چیز خواهد بود بیشتر منظم و فرزندان و پدر و مادر خواهد بود جدی تر در مورد مدرسه” گفت: Shamima بی بی, یک پناهنده که تاسیس Rohingya زنان ابتکار عمل آموزش و پرورش اجرا می شود که چندین مدرسه در اردوگاه.

“آنها خواهد شد که امیدواریم برای آینده خود و به طور طبيعى را متوقف کند.”

این داستان گزارش شده توسط تامسون رویترز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو