ممنوعیت Tik-Tok است که یک سیگنال از هند به چین که دهلی نو آماده است به تشدید

این مودی دولت راه اندازی کرده است چه معادل دیجیتال اعتصاب در برابر چین است. حرکت به ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Tik-Tok می آید در میان تنش های مرزی ایستاده کردن با چینی ها. در طول چند هفته گذشته چینی ها دو برابر پایین, پشت, غیر قابل تشخیص خطوط در تغییر ماسه شرق لاداخ.

در پی برخورد خونین در Galwan دره و پس از چند پی در پی دور از جلسات در نظامی و دیپلماتیک در سطح آن تصور می شد که چینی ها خواهد عقب نشینی از این مناطق انتخاب شده بود به اشغال غیر قانونی. اما به عنوان ما می دانیم که چینی ها را انتخاب کرده اند و نه برای خلاص به عنوان وعده داده شده. خیانت تنها تعمیق اعتماد کسری بودجه آمده است که به entrench خود را بین دو طرف است. چیزی بود که باید انجام شود. چیزی تا به حال به من بدهید.

با گزینه نظامی عملا حکم خود را برای این لحظه دولت هند بوده است به دنبال گزینه های دیگر به سیگنال است که وجود دارد نمی تواند کسب و کار به عنوان معمول است. ‘کسب و کار’ است مدت عمل در اینجا. ممنوعیت چینی AAPs است که یک قسمت از کشت اولیه اقدامات مودی دولت در اندیشه به مجازات چین از لحاظ اقتصادی.

البته وجود دارد بسیاری از کسانی که بر این باورند که ممنوعیت برنامه های چینی هیچ تنبیهی تاثیر در پکن و مرحله است که مصلحت منتقله از نابجا پوپولیسم و jingoism. شمارش در همه شک به نظر می رسد از دست رفته است.

بان کی مون بود که همیشه در نظر گرفته شده به لحاظ سیاسی مصلحت. آن است که بسیار روشنی اعتراض سیاسی. این ممنوعیت در نظر گرفته شده است برای انتقال است که مودی دولت نمی تواند به طور نامحدود به نوبه خود یک گوش ناشنوا به موجه سر و صدا در داخل هند به صورت قابل اثبات اقدام علیه پکن اگر آن را همچنان به درمان هند نگرانی callously. هند پس از یک دموکراسی است. دولت به حداقل دیده می شود در پاسخ به هواداران آن است. این exigency این اجبار را نمی توان از دست رفته در کمونیست دشمن حتی اگر چین و همکارانش بلافاصله پاسخگو به مردم چین.

دوم این ادعا که ممنوعیت 59 برنامه های خواهد شد که هیچ تاثیری بر روی چینی است که تنها تا حدی درست است. را مورد Tik Tok. برنامه ساز تولید Rs 3.7 کرور روپیه در هر روز از آن 119 میلیون هندی مشترکین. با شرکت چینی با دیدن یک گزارش 90 درصد افزایش در پایه مشترک آن در سال 2019 به تنهایی آن شده اند که امید برای برداشت یک ثروت باد اورده در سال های پیش رو است. ما پس از آن به این باور است که این ممنوعیت را نمی نیش سازندگان TIK-TOK? و چه در مورد دیگر چینی برنامه توسعه دهندگان ؟

دیجیتال اعتصاب است اما اولین گام در تشدید نردبان. چند هفته پشت دولت متعلق به شرکت های مخابراتی در حال حاضر نقل مکان کرد و برای حفظ فروشندگان چینی در خارج از شبکه خود را upgradation مناقصات. این بیش از حد محدود است به صدمه دیده است. قبل از این که این بخش برای توسعه صنعت و تجارت داخلی ساخته شده آن وقت بر شرکت های هندی به دنبال سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای همسایه به دنبال تایید قبل از دولت است. تجارت تحلیلگران می گویند که تغییر در سرمایه گذاری مستقیم خارجی تصویب هنجارهای آن را دشوار برای شرکت های چینی به سرمایه گذاری در شرکت هندی در آن بخش است. این بیش از حد خرج خواهد شد و چینی ها.

بله, آن است که حق را مشاهده کند که سرخپوستان را از دست دادن شغل در کوتاه مدت اما چه کسی است که به می گویند که شرکت های فن آوری اطلاعات نمی گام به درجه اعتبار ساقط است.

در نهایت این است که این ممنوعیت منتقله از حس نابجا jingoism? نه کاملا. نخست وزیر مودی تنها نشان داد که او از ترس به تغییر وضعیت موجود حتی وقتی که می آید به یک قدرت بزرگ مانند چین است. پکن catspaw در جنوب آسیا پاکستان متوجه این که پس از یوری و پولوما مودی رژیم در پاسخ فرسایش این تصور که خط کنترل واقعی یا LoC شد تعرض مصون است. تا پس از آن پاکستان را حامی حملات در خاک هند از سراسر LoC در smug باور است که عملا مرز خواهد آن را تضمین مصونیت از اقدامات تلافی جویانه. آن خوشبینی نیست کاملا نابجا. ممکن است آن را یادآوری ارزش است که بسیاری از دولت های قبل از مودی NDA تا به حال نشان داده اشتها برای خطر تشدید تنش با گام گذاشتن در تعقیب سراسر LoC.

این مودی رژیم مجازی اعتصاب در چین شده است با دقت تصور به تاکید است که هند نیست و یک وضعیت موجود قدرت است. آیا می شود جای تعجب نیست اگر دهلی قاطع دیجیتال توهین آمیز مجموعه سابقه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im