ممنوعیت چینی نرم افزار: می توانید با دولت حرکت می کند پیدا کردن جهانی داوطلبان داخلی و تکنولوژی سازندگان?

دولت هند تصمیم به ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله محبوب Infinite باز کردن یک جبهه جدید در اقتصادی تلافی اقدامات در برابر چینی تجاوز در خط کنترل واقعی در شرق لاداخ. دولت را به اتهام تهدید امنیت ملی و امنیت داده ها نقض را ترک کرده است بسیاری از مردم پرسیدن سوال اگر هند برنامه های قابل توجه سرمایه گذاری چین نیز می تواند تحت بررسی. Infinite محبوبیت قبلا باعث مدرس دادگاه عالی به تحمیل یک دولت موقت بان کی مون در این برنامه با استناد به منحرف را تحت تاثیر قرار در کودکان است.

اما سودمند اثر اقدام علیه 59 برنامه های چینی خواهد بنیادی از کشورهای دیگر وضعیتی وخیم از چینی خصومت نیز تکرار هندی اکشن. به نوبه خود دولت هند حرکت به یک حرکت جهانی در برابر فن آوری های چینی با خود مشکوک ارتباط به دولت چین و ایجاد امنیت هند را برای ابراز همبستگی بیشتر با این کشورها. چینی حرکت در دریای چین جنوبی سخت خط در استرالیا خواستار رسیدگی به کروناویروس ریشه و بازی های تجارت جهانی می دهد برخی از کشش برای هر هندی اقدام به پیدا کردن جهانی داوطلبان است.

همچنین مهم است برای برنامه های گوشی های هوشمند به گام رو به جلو برای پر کردن نقض. با وجود مباهات بزرگ app توسعه دهنده جامعه هند راه اندازی کرده اند موفق به توسعه داخلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی خروج کاربران داخلی با هیچ گزینه ای اما به ما بستگی دارد یا خدمات چین. الزامی به محلی سازی داده ها است که تلاش برای جبران این کمبود به فرصت های اقتصادی دروغ در ایجاد یک پر جنب و جوش داخلی با تکنولوژی صنعت به صورت بالقوه مخاطبان جهانی.

دفعات بازدید: همچنین: Infinite حذف شده از اپل, گوگل, فروشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de