در آغاز سخنرانی خود برای روز جهانی زنان رئیس جمهور ایتالیا سرجیو Mattarella ساخته شده یک نقطه از ابراز قدردانی به زنان مبارزه با کروناویروس در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و مناطق قرنطینه. “آنها در شرایط دشوار با مهارت و روحیه فداکاری با فداکاری,” او گفت:.

در جلسات مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس به کاخ سفید نقطه فرد در شیوع ویروس اغلب فلفل نظرات خود را با “عمیق قدردانی” – به دولت رهبران صنعت هواپیمایی و دیگران – که در حال کمک به دولت فدرال پاسخ. در همین حال وزیر امور خارجه مایک Pompeo است تشکر ایتالیا و کره جنوبی دو کشور با عمده شیوع بیماری “خود را برای شفافیت و کار خستگی ناپذیر برای اداره مراقبت به کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

چین تشکر ژاپن برای لوازم پزشکی و بیل گیتس و همسرش ملیندا گیتس برای $100 میلیون تعهد برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. ایران قدردانی کویت را ارائه می دهد کمک برای مقابله با آن بحران است. سری لانکا است تشکر هند برای پرواز بازگشت برخی از شهروندان خود را از چین است.

حداقل یک روزنامه, The Straits Times سنگاپور باز کرده یک صفحه وب را برای مردم به پرداخت ادای احترام به خط مقدم ویروس مبارزان. بیش از 1000 نفر را گذراند توجه داشته باشید. “من هرگز ترس از این ویروس به دلیل تلاش های خود را. با تشکر از شما” نوشت: کارگر خارجی Shanmugam Ganesan.

به این همه درک عمومی نشان می دهد قدردانی تبدیل شده است یک ابزار ضروری در طول بهداشت جهانی بحران. و برای بسیاری از دلایل. قدردانی قرار داده و کمک می کند تا تمرکز بر خوب در یک وضعیت تقلیل ترس است. این کمک می کند تا مردم شکل قوی تر اوراق قرضه در سراسر مرزها و تفاوت. آن را تشویق می کند سخاوت.

در عین حال به عنوان یک حمایت صفت در طول یک بحران قدردانی باید از قلب نمی خواست. در چین هفته گذشته وانگ Zhonglin, حزب کمونیست وزیر ووهان اشتباه و گفت “لازم برای انجام قدردانی آموزش و پرورش در میان مردم از کل شهر” به منظور برای آنها را به ابراز لطف خلق چین و حزب حاکم کمونیست برای راه آنها دست زدن به بحران است. در این صورت از یک داد و بیداد نظرات خود را گرفته شده از سایت رسمی.

برای اصلاح این اشتباه یانگ یونگ حزب رئیس هوبئی استان گفت: افرادی که تحت سخت قرنطینه شدند, قهرمانان واقعی. “من بدین وسیله ابراز قدردانی صمیمانه من به مردم ووهان و هوبئی” او گفت:. و در واقع سازمان بهداشت جهانی گفته است که جهان این است که “بدهی” به 55 میلیون نفر از هوبئی برای قربانی خود را در تلاش برای مهار این ویروس.

در زمان ترس و وحشت ابراز قدردانی و می تواند به عنوان یک تنظیم مجدد. این اجازه می دهد تا آرام و بازتاب تفکر فقط آنچه مورد نیاز است را به یک شفا دیدگاه در طول یک بیماری همه گیر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو