متعادل کننده چین: به غیر از ارتش هند باید بالا بردن روابط با تایوان

در یک حرکت قابل توجهی ایالات متحده اعتصاب حامل گروه به رهبری ناو هواپیمابر USS Nimitz انجام یک مانور همکاری با کشتی های جنگی در اقیانوس هند. گروه ایالات متحده بود ترانزیت از طریق این منطقه پس از اتمام آزادی ناوبری عملیات در دریای چین جنوبی است. که ورزش انجام شد و در چین در میان هند و چین مرز مناقشه در شرق لاداخ ساده بود. در واقع وزیر دفاع آمریکا مایک Esper توییتی قبل از ورزش “آیا دست کم گرفتن قدرت از دموکراسی.” هند-دفاع آمریکا همکاری تبدیل شده اند ممکن است حیاتی در پی چین تاکتیک های تهاجمی در منطقه است. اما این به تنهایی نمی جلوگیری از این زمان رهبری چین به رهبری رئیس جمهور چین.

در واقع یازدهم ساختمان شده است یک روایت در چین است که ایالات متحده و متحدان آن در حال کار شامل چین مشروع افزایش است. این به تصویر می کشد ما را به عنوان تمایلی به زندگی با یک, قوی, موفق, چین. بنابراین هر صفحه نمایش از قدرت نظامی برای مقابله با چین خواهد بود و فرآوری شده در داخل چین به آمریکا جلوگیری از چین از تحقق آن معتبر ملی رشد یابد. البته این اغراق است. آنچه در واقع اتفاق می افتد در چین است که یازدهم در تلاش است تا reimpose اقتدار حزب کمونیست چین به عنوان تنها مرکز قدرت است. از این رو هر گونه جایگزین چشم انداز برای حکومت در چین برگزار شد که آیا با اعضای درون حزب و یا harboured توسط عموم مردم را نمی توان تحمل آن را به عنوان بازدید در مشروعیت حزب خود را.

به منظور سرکوب جایگزین روایات در چین شیان است که در ناسیونالیسم کارت. دومی نیز مفید بعدي اساسی انتقال اقتصادی در چین است. پس از همه, چین نمی تواند همچنان به رشد در سرعت فوق العاده خطرناک آن را در دهه گذشته. آن حد خود رسیده است پس از تولید صادرات و مدل رشد اقتصادی است. به عنوان استانداردهای زندگی در افزایش چین آن را به تغییر به یک تکنولوژی فشرده-مصرف مدل رشد. و این بدان معناست که بازنویسی اساسی قرارداد اجتماعی که بیمه مشروعیت حزب کمونیست چین موجب آن تکمیل اطاعت از حزب قانون دیده شد که قیمت از شهاب سنگی رشد اقتصادی است.

پس چگونه یک بازنویسی این قرارداد اجتماعی? دوباره یازدهم است که با استفاده از ناسیونالیسم و “چین بزرگ دوباره’ پارادایم. با توجه به این چین است و عظمت مقصد است اما آمریکا و متحدان آن هستند و میلی به آن اجازه می دهد. بنابراین چین باید قاطعانه و مردم چین باید در تلاش برای تنظیم به حالت عادی و قربانی به ‘چین را بزرگ کرد.

دیده می شود در این راه مشکل این است که با زمان رهبری چین را در چشم انداز. افزایش چین لزوما باید به مقابله اما متعادل است. و تعادل نیازمند یک رویکرد زیرکانه. به عنوان من قبل از ذکر ما بیرون کشیدن از مشارکت ترانس پاسیفیک تجارت توافق شد یک اشتباه بزرگ بود آن را به عنوان طراحی شده برای تعادل چین از لحاظ اقتصادی. در هند ما هم باید استقرار برخی از تاکتیک های ظریف در کنار نظامی سیگنالینگ برای ارسال پیام به پکن است که این تاسیسات مسیر اشتباه. و چیزی که ما قطعا باید در نظر بگیرید این است که بالا بردن روابط خود با تایوان است.

پکن قطعا حساس در مورد تایوان. اما اگر آن قصد ندارم به احترام هند حساسیت وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا دهلی نو باید بی جهت احترام نسبت به پکن منافع. در واقع تایوان امروز باز است به این به عنوان بخشی از جدید خود را عازم جنوب سیاست. و به تازگی در تایوان سفیر هند برای هفت سال تین Chung-kwang ساخته شده بود تایوان معاون وزیر خارجه با تاکید بر اهمیت تایپه در حال حاضر متصل به آن درگیری با دهلی نو است. بنابراین دهلی نو باید مقابله به مثل و حرکت به طور قابل ملاحظه ای بالا بردن روابط با تایپه.

به علاوه تایوانی می دانید چین بهترین. بنابراین از یک نقطه استراتژیک از دیدگاه, آن را حس می کند برای دهلی نو و تایپه به افزایش parleys. این قطعا ارسال یک پیام قوی به پکن و شاید القاء برخی از تجدید نظر در رده های بالای حزب کمونیست چین. این ایده در اینجا این است که چین به تغییر مسیر آن است. دهلی نو-تایپه همکاری می تواند مفید باشد در اینجا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net