ارسال یک پیام قوی کردن خط به کاهش دادگاه پنج قاضی قانون اساسی نیمکت دیوان عالی کشور حکم داده است که پیش بینی وثیقه داده می شود تا اتمام محاکمه. SC را حکم تاسف است که خودسرانه و بی اساس بازداشت بودند هنوز هم رایج است و محدود کردن قدرت اختیاری برای اعطای پیش بینی وثیقه که نگه داشته بود گسترده ای به عمد و پس از توجه خطرناک خواهد بود. قوه قضائیه را در اختیار اعطای وثیقه جریان را از گناه تا زمانی که خلافش ثابت نکته. و در زمینه پیش بینی قید وثیقه آزاد شد لازم به دلیل پی در پی هدف قرار دادن رقبای سیاسی و گرایش پلیس به استفاده از قدرت خود را از دستگیری و حتی در مواردی که نیاز به هیچ وادار سازد بازجویی.

در حالی که پیش بینی وثیقه به طور کلی availed توسط well-heeled, اصل اعمال شده در بالا قضاوت نیز باید گسترش به هزاران undertrial زندانیان (UTPs) بیحال شدن در زندان با هیچ منابع به قید وثیقه خود را. با توجه به NCRB زندان آمار 2018, UTPs حساب برای 70 ٪ از جمعیت 25 درصد افزایش از سال 2010 که همچنین آینه چگونه مشکل تعلیق از آزمایشات است که در واقع بدتر شدن با دهه. کسانی که استطاعت خوب وکلا و تزیین وجوهی مدیریت امن وثیقه در حالی که فقیر هستند در پشت سمت چپ صرف نظر از جاذبه داشت.

شناخت رو به رشد تعداد UTPs در زندان, ابتکارات به کسانی که متهم به جرم و جرائم در شخصی وثیقه (که غیر پولی) باید به شدت. در همان زمان کمک حقوقی زیرساخت شده است که در این نسخهها کار برای نزدیک به سه دهه باید spruced. یک SC-کمیته منصوب می توانید تنها یکی کمک حقوقی وکیل برای هر 161 زندانیان پس از بررسی اطلاعات جمع آوری شده از 12 متحده است. در حالی که داده ها قطعی نیست, انتصاب بیشتر کمک حقوقی وکلا قطعا کمک خواهد کرد. به همان اندازه حیاتی است که طرفداران استخدام با هر حقوقی سازمان خدمات مهارت و اختصاص داده شده به این علت آنها برای ثبت نام.

قضات و دادستان ها و پلیس نیز نقش مهمی بازی. ترس از UTPs absconding به خصوص کسانی که با هیچ کس به تایید برای خود اعتبار مانع لیبرال تر وثیقه سیاست. اما ماموران دولت را به خوبی به یاد داشته باشید این به یاد ماندنی فراق خط در عدالت Ravindra Bhat را پیش بینی وثیقه حکم: “در نتیجه این امر می تواند مفید به یادآوری خود که حقوق آن شهروندان گرامی عمیقا اساسی است – آن است که محدودیت هایی که بنیادی هستند.”

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو