Back-to-School, خرید, خشن شروع

عقاب آمریکایی کاهش می یابد ظرفیت محدود از فروشگاه ها در آمریکا با افزایش coronavirus موارد است.

عکس: مایکل کوتاه/مهر نیوز

به شلوار جین و پیراهن و دیگر بازگشت به مدرسه لباس تا به حال فقط در آمریکا عقاب فروشگاه های کالیفرنیا هنگامی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور توقف فعالیت های داخلی مجبور خرده فروش به حدود 30 محل در مراکز سراسر کشور.

آن را شوم شروع به مهم ترین تابستان در سال است.

خرده فروشان صرف چند ماه گذشته پاکسازی, لباس, کت و دیگر unsold بهار کالا که نشسته بر روی قفسه در حالی که فروشگاه خود بودند توقیف طول مستندات در مارس و آوریل. به عنوان آنها شروع به بازگشایی در بسیاری بشود برای خرید پشت سر هم در تابستان امسال آماده شدن برای پدر و مادر و بچه ها به سهام تا در بازگشت به مدرسه دنده به این امید که زندگی خواهد بود و نزدیک به حالت عادی ،

به جای آنها رو به چشم انداز دیگری ناامید کننده فصل به عنوان بیشتر مدارس شماره گیری پشت بازگشایی برنامه.

“در بسیاری از عدم اطمینان به اینکه کودکان و نوجوانان خواهد بود رفتن به مدرسه تمام وقت” گفت: چاد Kessler, American Eagle جهانی با نام تجاری جمهور. خرده فروش است که متعلق به American Eagle Outfitters , Inc., AEO -4.65% کاهش ظرفیت محدود از فروشگاه ها در آمریکا با افزایش ویروس شمارش و نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در تمام نقاط.

آن بازگشت به مدرسه مجموعه با تمرکز بر موارد مناسب تر برای کوچ از یک کلاس درس. “ما در حال هل دادن کون و دو برابر را در عرق” آقای کسلر گفت.

Back-to-school دوم-بزرگترین خرید دوره برای خرده فروشان پس از تعطیلات و آن را معمولا به مجموعه تن برای همه مهم سال-پایان فصل است. در حالی که برخی از خریداران می گویند که آنها در حال عقب کشیدن این انجمن صنعت است که هنوز هم امیدوار است که باید به صورت الکترونیک خواهد شد درایو صرف.

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

این فدراسیون ملی خرده فروشی پروژه های والدین با کودکان در مدرسه ابتدایی از طریق کالج را صرف یک ترکیب $101.6 میلیارد دلار در این سال به بالا از $80.7 میلیارد دلار در سال گذشته به آنها ضربه محکم و ناگهانی لپ تاپ و فن آوری های دیگر برای فعال کردن کودکان خود را برای یادگیری از خانه.

دیگر پیش بینی ها بیشتر وخیم. نیل ساندرز مدیر عامل شرکت تحقیقات GlobalData, Plc.’s بخش خرده فروشی, انتظار $26.4 میلیارد دلار در هزینه های ابتدایی و دبیرستان را 6.4 درصد از 2019 و پایین ترین سطح از سال 2015.

آقای ساندرز پروژه بازگشت به کالج صرف به ضربه می شود حتی سخت تر کردن 37.8% از سال گذشته است. “بسیاری از سودآور هزینه های kitting کردن, خوابگاه اتاق, خرید دانشگاهی-دنده مارک و خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات برای زندگی دانشجویی فقط اتفاق نمی افتد,” او گفت:.

زمانی که 20 ساله کری Vosburgh سر به ردفورد دانشگاه در ردفرد Va., برای سال دوم در ماه اوت او خواهد بود تزئین کردن-پردیس آپارتمان بیشتر با مواردی از خانه پدر و مادرش.

“به صرف مقدار زیادی از پول تجهیز یک آپارتمان به نظر نمی رسد از لحاظ مالی عاقلانه به دلیل آن مشخص نیست که آیا مدرسه باز خواهد شد برای ترم” گفت: Scottie Vosburgh, از دور Hill, Va.

خانم Vosburgh قصد ندارد به خرید مقدار برای دو فرزند او در مدرسه ابتدایی سنین 10 و 11 خواهد شد که تحصیل از خانه.

“ما صرف تقریبا هیچ چیز در این سال,” او گفت:.

Bed Bath & Beyond, Inc., که قابل بازگشت-به-دانشکده کسب و کار امیدوار است قیمت های پایین را جذب بودجه آگاه خریداران. آن را برش قیمت انواع کالاهای خانگی از جمله برورز Keurig K-مینی به همراه قهوه ساز آن است که فروش برای $60 در این سال از 79 دلار در سال گذشته است.

زنجیره ای ایجاد کرده است یک توقف فروشگاه کالج در نزدیکی ورودی به فروشگاه خود مواجه نگردند با همه چیز از ملافه به ابزارهای با تکنولوژی بنابراین خریداران عصبی در مورد صرف زمان بیش از حد در فضاهای محصور نمی خواهد که به باد راه خود را از طریق راهرو.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه برنامه هایی برای بازگشت به مدرسه خرید در این سال ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما می خواستیم مردم قادر به دریافت و به سرعت گفت:” جو Hartsig شرکت رئیس تجارت افسر.

دیگر زنجیره ای در حال اضافه کردن دسته بندی جدید برای خواستگاری خریداران. کالاهای اساسی, Inc. نمایش تمیز کردن لوازم و تجهیزات حفاظتی به عنوان بخشی از آن back-to-school فهرست. J. C. Penney شرکت ، JCPNQ 1.85% که پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ترویج ماسک و این ایده که کودکان و نوجوانان که نمی تزئینات اتاق خوابگاه می توانید مجددا اراستن اتاق خواب خود را در خانه به جای.

Macy’s , Inc. M -3.48% اضافه کرده است دکور اتاق و کوله پشتی به آن پوشاک ارائه شده است. “ما پیش بینی نمی دیدن نمونه سنبله در فروش از آنجا که بسیاری از مصرف کنندگان هنوز در انتظار برای دیدن اگر زمانی و در چه فرمت فرزندان خود را به مدرسه بازگشت” گفت: Cheryl Heinonen میسی معاون ارشد رئیس جمهور از شرکت ارتباطات است.

دیوید Bakke 12-سال-پسر قرار است به شروع مدرسه در اواسط ماه اوت, اما او هنوز هم در حال انتظار برای یادگیری آنچه در قالب کلاس خواهد شد.

“ما یک ماه به دور از باز کردن مدرسه و یک میلیون چیز می تواند تغییر بین در حال حاضر و پس از آن, پس از آن را حس را به بیرون رفتن و خرید یک دسته از مسائل است که او ممکن است استفاده نمی کند گفت:” آقای Bakke زندگی می کند که در نورکراس, Ga.

به عنوان خریداران تاخیر خرید خرده فروشان هستند احتمال بیشتری برای شروع تنزیل که به سود خوردن را تسلیت گفت. حتی اگر بسیاری از زنجیره لغو محموله در طول زمستان آنها هنوز هم ممکن است باد با بیش از حد بسیاری از محصولات.

“خرده فروشان به شرط چه به سهام برای بازگشت به مدرسه قبل از تاثیر کامل Covid-19 درک بود گفت:” هوارد Meitiner مدیر عامل کارل مارکس مشاوران سرمایه گذاری بانک. او افزود که بسیاری از والدین در حال حاضر خریداری فرزندان خود لپ تاپ ها و دیگر فن آوری به آنها را قادر به یادگیری از خانه این بهار بنابراین ممکن است به عنوان مقدار تقاضا برای آن دسته از اقلام در حال حاضر. “چگونه بسیاری از کامپیوتر و یا iPads ها نیاز دارید ؟” او گفت:.

ملیسا Hunnicutt از هانتینگتون بیچ کالیفرنیا برنامه ریزی برای شروع برای خرید لوازم مدرسه و لباس این هفته و پس از او مطلع شد و در ماه ژوئن که سه فرزند او را به بازگشت به مدرسه تمام وقت. در روزهای اخیر در این مدرسه آغاز شده است به تجدید نظر در آن بازگشایی تصمیم دولت ویروس تعداد دفعات مشاهده شده رسید.

“با Covid وضعیت تغییر آنها درخواست پدر و مادر اگر آنها راحت فرستادن کودکان خود به مدرسه” خانم Hunnicutt گفت. او در حمایت از فرستادن بچه های خود را به عقب.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im