بازگشت به اصول: پست قفل کردن مصرف کننده

ما مجبور به کشف یک راه کاملا جدید از زندگی به لطف COVID led قفل کردن. پس از چند دهه نه تنها ملت ایران بلکه جهان سهام مشترک ریتم. یکنواختی و نقاط مشترک از تجارب مشترک رفته بود از زندگی ما است. شاید آن است که محدودیت داشتن مقدار زیادی و انتخاب محدود است آنچه در آن طول می کشد برای ما برای اتصال به یک ریتم اساسی زندگی است. کسانی از ما که در 70s هند اغلب باند بیش از خاطرات Chitrahaar در روز چهارشنبه و پنج شنبه فیلم بر روی DD به عنوان امتیاز بالا از سرگرمی. و یا در سال های بعد زمانی که کل کشور به حرکت آمد روز جمعه برای تماشای Mahabharat. همه چیز را تا به حال مجموعه ای محدود از قالب. تولد به معنای استاندارد هدیه خواهد بود قلع جعبه مورتون تافی و بعد Ravalgaon اضافه شده به مجموعه. عجیب و غریب درمان به معنای cassata بستنی. تجارب مشترک از شادی محرومیت و aha لحظه که تعریف ما از زندگی مشترک بودند که در سراسر نسل. وجود دارد به سادگی در مصرف ما که در آن امتیاز بالا نمی شد سخت به تعریف و خود را. Maggi 2-رشته فرنگی دقیقه بود شگرف انقلاب است.

ساده ضرورت برهنه

سادگی بازگشت به زندگی ما در قفل کردن. ما مصرف انتخاب های محدود به محله و مادر & pop فروشگاه و آنچه در دسترس است در داروخانه. تمام متنوع مصرف انتخاب های رفته از پنجره. نه چندان طولانی پیش خرید کره بادام زمینی به معنای ساخت یک انتخاب بین خامه یا زبر و یا می شود آن را شکلات تیره یا این ترکیب جالب از عسل فلفل. چه با نام تجاری باید بروم با – هندی وارداتی و یا دست گردد آلی یکی است ؟ و تقریبا یک شبه تکامل یافته مصرف کننده شده است رها از چنین پیچیده تصمیم گیری. یکی کاملا خوشحال برای پیدا کردن دشت شور کره در قفسه. تنها معضل این است که آیا شما باید به سهام تا در بسته شود و یا کمی بیشتر مدنی فکر و اجازه دهید افراد دیگر فروشگاه نیز هست. آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی رفته اند همان راه است. البته بودن در خانه محدود به معنای وجود یک شور و شوق اولیه در مورد بودن در لباس خواب & آهنگ و نظافت در زمان صندلی عقب و علاوه بر شستن دست هیچ چیز دیگری به نظر می رسید مهم است. به تدریج sloppiness در زمان عوارض خود را در خلق و خوی و دوربین تماس های ویدئویی ساخته شده اطمینان حاصل کنید که یکی رو به حداقل برخی از را تشکیل می دهند یک بار دیگر. آن را ممکن است به نظر می رسد بیش از حد اما رژ لب شما تعجب که آیا شما به مسمومیت یا نه. یکی هم در نهایت تصمیم به خرید انبوه با نام تجاری خط چشم چون می خواستم شما را به صرفه جویی در علاقه داشتن به نام تجاری شما در حال اجرا پایین در. و آن را لذت بخش کشف شد که در آن پس بد نیست بعد از همه. در این دوره بسیاری از ما پایین معامله رفته بدون دسته است که ما فکر بودند بنابراین ضروری است به زندگی ما شده اند و غافلگیر آنچه ما کشف شده در مورد خودمان و در مورد عدم انتخاب و مورد مارک های که ما بی تفاوت به.

چگونه آن را احساس به سازمان ملل متحد پیچیده

چگونه ما احساس می کنیم در مورد مارک های که با ما در ساده ، ما اغلب صحبت در مورد مارک های ما در دوران کودکی با علاقه زیادی – نه به این دلیل که آنها محصولات بزرگ اما از آنجا که آنها در ارتباط با هیجانی خاص چشم انداز است. سادگی است که اغلب در ارتباط با دوران کودکی و معصومیت زمانی که زندگی بدون عوارض. وجود دارد یک حس خاصی از درستکاری در مورد آن; در مورد مصرف تنها آنچه شما نیاز دارید و صداقت از هدف است. وجود دارد یک سبکی بودن و این روز زمانی که شما نگاه کردن از پنجره می بینید آسمان آبی روشن و بسیاری از پرندگان از شما قبل از دیده می شود نور می درخشد را از طریق درختان و هیچ سر و صدای ترافیک را از طریق آمدن در پس زمینه. گسترش در جدول این هفته به احتمال زیاد خانه ساخته شده و ساده است زیرا شما را مجبور به طبخ آن را با آنچه در دسترس بود. وجود دارد یک حس اتصال مستقیم با زندگی است.

واقعی چیزی است که من می تواند نگه دارید

فیزیکی ظهور به عنوان واقعی و پایدار ما در جهان بود که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مجازی. هر چند ما e رفت و آمد بیشتر ما را تبدیل به انسان بیشتر است. Wfh بدان معنی است که شخصی و حرفه ای آمده است با هم در یک راه واقعی. چه با کودکان نو پا خود واکر ساخت راه خود را به حرفه ای قاب و پلوپز رفتن در پس زمینه در وسط یک ارائه. زندگی است و همیشه بوده است اما ما می تواند مصنوعی و پاکسازی آن و آن را به یک شرکت روکش.

اهمیت بدن و رفاه شده است هرگز بیشتر در تمرکز و حتی به عنوان ما درک می کنیم چگونه شکننده زندگی است. بودن در خانه محدود و باز دعوت به سیب زمینی روی نیمکت حزب دقیقا اثر مخالف است. Adobe 2020 اقتصاد دیجیتال شاخص نشان می دهد که 55 درصد افزایش در مقایسه با دوره در تناسب اندام. ما کشف اهمیت فیزیکی? در حال حاضر که ما محروم از فیزیکی و اجتماعی تحریک ما می دانیم آنچه که ما را از دست ندهید در مورد کار کولر آبی مکالمات ساده لرزش دست و یا کیک تولد برش. یکی از عمده انگیزه برای رفتن به محل کار و یا رفتن به خرید به بازار است برای دریافت لباس پوشیدن برای دیدن و دیده می شود. آنچه ما تجارت برای راحتی آنلاین هرگز واضح تر و گم شده از آن هرگز واضح تر در تجربه ما. قطع تحریک مجبور است با ما برای ارتباط با ما درونی آرام و یا ناآرامی (به عنوان مورد شاید) اما آنچه باعث می شود برای تجربه مناظر و صداها و بوی دنیای فیزیکی اطراف ما. غنای است که ما از دست است که در واقع در این محیط اجتماعی است که ما به طور معمول برای اعطا و به سختی متوجه آن تا آن را دور گرفته شده است. زمانی که اماکن عمومی و مراکز خارج از زندگی ما, آن است که تنها در طی یک دوره از زمان که ما شروع به احساس می کنید آنچه در آن می خواهم به در آنلاین واقع در یک محیط زندگی نیست ..

بنابراین یک روز که همه چیز به حالت عادی خواهد شد و ما با عجله خود را به مراکز و فراموش نکنید که همه چیز در مورد تجربه از سادگی و نگه دارید ما متنوع مصرف در تنگ آغوش خرس از ‘من از دست رفته شما،’ و یا خواهد این تجربه از سادگی و تجربه زندگی در آن شکل اولیه از این رو همیشه جلو افزایش معتدل صدای که می پرسد “آیا من واقعا نیاز به این کار ؟’ یا ‘این نام تجاری است که بد نیست – تفاوت واقعا ارزش آن را?’ آیا ما شاهد فهیم روحانی عاقلانه مصرف کننده یا باز floodgates از مقید کردن مصرف? پاسخ من این است که دمیدن در باد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>