B. وین هیوز ساخته شده خود ذخیره امپراتوری. در حال حاضر او می خواهد به اجاره شما یک McMansion.

تصویر: سباستین Thibault

در اعماق گذشته بحران مسکن خود سازی میلیاردر B. وین هیوز پرواز به لاس وگاس و محفل ققنوس برای زمینه سازی برای شرط بندی جدید. طرح خود را: خرید خانه های وام صنوبر آنها را و آنها را اجاره. او آزمایش ایده های خود را در سه خانه در هر بازار و سپس اعزام نمایندگان به خرید ده ها هزار نفر بیشتر در سراسر ایالات متحده

نه سال بعد از آن زمین را با شتاب پرداخت به عنوان یک رکود اقتصادی افزایش unaffordability از مالکیت خانه و جهانی همه گیر فشار یک نسل جدید به حومه اجاره خانه. صفحه اصلی دفاتر متری و فضای بین همسایگان در حال تبدیل شدن باید دارا. سرمایه گذاران که در دهه گذشته را صرف gobbling تا این نوع از خانه های در حال ظهور به عنوان ذینفع از Covid-19 عصر.

B. وین هیوز پسر یک اوکلاهما sharecropper اعتقاد او می تواند انجام دهد برای اجاره خانه آنچه که او انجام داده برای ذخیره سازی کسب و کار نزدیک به پنج دهه پیش. او در اینجا تصویر در 2015 رویداد در استرالیا.

عکس: گتی ایماژ

چند شرکت هستند بهتر است واقع برای بهره مندی از این تغییر از آقای هیوز را خانه های آمریکایی 4 اجاره, که در مورد 53,000 خانه های حومه شهر در 22 متحده و جمع آوری حدود 1 میلیارد دلار سالانه اجاره از مستاجران که به طور معمول پت-داشتن پدر و مادر در اواخر 30s خود را با شش رقم درآمد. در آن نمایش آن به مستاجر آینده نگر بودند تا 22 ٪ در سال بیش از سال و بیش از 2400 اجاره امضا شد بیشتر در یک ماه پس از 2015. از آگورا هیلز کالیفرنیا. شرکت در مسابقه برای اضافه کردن حتی بیشتر خانه ها در میان جریان تحول اقتصادی از جمله ساختمان هزاران نفر صراحتا به اجاره.

این اولین بار نیست زمان 86-year-old آقای هیوز— پسر یک اوکلاهما sharecropper که مهاجرت به کالیفرنیا در طول رکود بزرگ—تبدیل یک hyperlocal معامله به ملی امپراتوری. پنج دهه پیش او متوجه شده است که آمریکایی ها بودند جمع آوری چیزهای بیشتری از خانه های خود را می تواند نگه دارید و که بسیاری از آنها ترجیح می دهند اجاره فضا است که در آن برای پر کردن آن از بخش با مادر بزرگ, پیر, مبل یا هر چیز دیگری آنها احتکار.

کلیولند یک خانه-کوه در می رم از نقطه داغ و Covid می افزاید: سوخت

او و شریک هم مخلوط 50.000 دلار و در سال 1972 افتتاح یک مرکز ذخیره سازی در ال کاجون،, کالیفرنیا. امروز خود را عمومی سازی هزاران نفر از مکان های مشخص شده توسط این شرکت روشن, نارنجی, نشانه های, برخی از 170 میلیون فوت مربع از فضای قابل اجاره و ارزش بازار سهام از حدود 34 میلیارد دلار است.

این ایده که خانه های حومه شهر می تواند مالکیت و اجاره در مقیاس ملی مانند مجتمع آپارتمان و یا ساختمان های اداری شکل گرفت پس از سال 2007 رکود مسکن. آقای هیوز معتقد بودند او می تواند انجام دهد برای اجاره خانه آنچه که او انجام داده بود برای آن scattershot و آزادانه مدیریت کسب و کار ذخیره سازی. تحکیم مالکیت متمرکز عملیات با استفاده از رایانه برای انجام مشاغل از مردم هر زمان که ممکن است و ایجاد تهاجمی تر از نرخ بازار است.

اولین خانه که آقای هیوز خرید در لاس وگاس اجاره ای برای $1,050. این چیزی بود که دیگر صاحبخانه در منطقه متهم برای سه خوابه خانه با متری. آن را سرقت. آپارتمان در نزدیکی تنها با دو اتاق خواب اجاره برای 1,400 دلار در ماه است. که تمام شواهد و مدارک او مورد نیاز است که اجاره می تواند تحت فشار قرار دادند بالاتر است.

آقای هیوز و lieutenants خریده بود حدود صد خانه شدند و سرهم بند با مدل کسب و کار هنگامی که یک مرد از آلاسکا دولت صندوق نفت به نام دفاتر خود را در جنوب کالیفرنیا. نفت صندوق مدیران به دنبال یک راه برای بازی مسکن تصادف و می خواستم به دانستن آنچه که آقای هیوز برنامه ریزی شده بود.

او به آنها گفت که او نزدیک landlording عقب مانده است. از نظر او این نوع از مستاجران او می خواست و سپس به دنبال خانه به آنها کت و شلوار.

خانواده ها با کودکان در سن مدرسه بودند این جایزه است. آنها به احتمال زیاد به ماندن در خانه ها بیش از تک, مایل به اجاره سالانه را افزایش می دهد اگر آن را به معنای نه ریشه کن کردن فرزندان خود را از مدارس و محله دوستان است.

در اعماق گذشته بحران مسکن آمریکا خانه 4, اجاره, سفر به بازارهای سراسر کشور به دنبال مزایده سلب حق اقامه دعوی از جمله حومه اطراف آتلانتا. آمریکایی خانه 4, اجاره, ثبت نام در Loganville, Ga.

عکس: داستین اتاق برای وال استریت ژورنال

“برخی از شما تا به حال فرزندان من مطمئن هستم که” آقای هیوز گفت: صندوق امنا در طول یک جلسه 2014 در جونیو با توجه به ضبط صدا. “آنها هرگز نمی خواهم به حرکت می کند.”

Landlording باستانی, کسب و کار, اما لیزینگ هزاران نفر از پرت و دور افتاده در حومه شهر خانه ها تا به حال هرگز قبل از انجام شده است. این بحران سلب حق اقامه دعوی به سرمایه گذاران این فرصت برای به دست آوردن جرم بحرانی در ارزان, در حالی که جهش در ابر رایانه و فن آوری تلفن همراه را فعال کنید و آنها را به هماهنگ هزاران خرید و مدیریت کارآمد خواص پس از آن.

مزایای حومه مستاجرها هستند که می توانید آنها را در زندگی به خوبی حفظ خانواده به اندازه حومه خانه و فرستادن فرزندان خود به مدارس دولتی بدون ارتکاب به چندین دهه از پرداخت وام مسکن بستن تا پس انداز خود را در پرداخت و یا خطر به دام افتادن در بازار دیگر سقوط. است هزینه های بالقوه ، با اجاره آنها رها روش که اکثر آمریکایی ها ایجاد ثروت است.

مالکیت خانه ایالات متحده اجازه داد که طبقه متوسط به چسبیدن به سهم خود از این کشور را به طور کلی ثروت در دهه های پس از جنگ جهانی دوم با وجود از دست دادن عمده زمین به ثروتمندترین آمریکایی ها از نظر درآمد با توجه به یک سال 2018 مقاله توسط محققان دانشگاه بن Moritz, کوهن, Moritz Schularick و Ulrike I. Steins.

ثروت از پایین نیمی از دستمزد بگیران دو برابر شده بین سال های 1971 و سال 2007 با وجود درآمد که راکد یک بار تنظیم شده برای تورم در آنها یافت می شود. اکثر آمریکایی ها نیست واقعا ساخت هر گونه پول بیشتر در محل کار. آنها غنی تر چرا که آنها متعلق به خانه است که افزایش در ارزش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چرا شما خود را اجاره و یا خانه خود را ؟ عضویت گفتگو در زیر.

مسکن سقوط پاک و دور از مقدار زیادی از ثروت ، مردم دنیا در 1970s آمار به خصوص سخت است. آنها شروع به داشتن خانه در نرخ بسیار بالاتر از پیشینیان خود بلکه خود 20th کلاس reunions هنگامی که گرد و غبار حل و فصل بود از مسکن سقوط آنها راه افتاده بود ، خود نرخ مالکیت خانه در سن 38 52 درصد بود با توجه به یک سال 2016 مطالعه توسط John Burns املاک و مستغلات, مشاوره, کمتر از 61 درصد رای برای آمریکایی متولد شده در 1950s و 63 درصد در میان کسانی که متولد 1960.

دشوار است برای بسیاری به اصلاح مالکیت خانه و به دست آوردن مجدد اقتصادی خود را جای پای. ميانه-درآمد خانوار—$63,179 در سال 2018—نمی توانیم خانه متوسط قیمت در بسیاری از شهرهای آمریکا و حتی در شانس کردن آنها را مدیریت برای صرفه جویی در پرداخت در حالی که با نگه داشتن در حال افزایش اجاره.

خانه های آمریکایی 4 اجاره مسابقه برای اضافه کردن حتی بیشتر خانه ها در میان جریان تحول اقتصادی از جمله ساختمان هزاران نفر صراحتا به اجاره مانند این خانه در Loganville, Ga.

عکس: داستین اتاق برای وال استریت ژورنال

این وضعیت حتی بیشتر تلخ برای مردم دنیا در 1980s. نزدیک به یک پنجم زندگی زیر خط فقر با توجه به مشاوره شرکت بالاترین درصد برای هر گروه از نسل متولد شده در دوران رکود بزرگ در دهه 1930 ،

گرد آوردن پرداخت برای خرید یک خانه است که تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از این افراد میانسال که به خاک بدهی های دانشجویی. آنها می دانند که درد مالی است که می تواند وارد با کاهش قیمت خانه. و تا کنون حداقل آنها به طور کلی wedded به مفهوم مالکیت است.

سرمایه گذاران متوجه شدم که وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که می خواهم به اجاره حومه شیوه زندگی که به آنها عادت کرده اند; آنها شروع به نشان دادن تا در سلب حق اقامه دعوی و مزایده های سراسر کشور در اوایل دهه گذشته است. که از املاک و مستغلات سرمایه گذاران از جمله hotelier بری Sternlicht دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محرم تام بازداشتگاه و استفان Schwarzman را Blackstone Group Inc. ارسال خریداران به مزایده با کیسه duffel از چک های صندوق. در یک نقطه استون دعوت خانه خرید 150 میلیون دلار ارزش خانه وام یک هفته.

دیدار با صاحبخانه جدید: وال استریت

من می خواهم تبدیل به یک مالک در حدود همان زمان با اکراه و آن را تقریبا به یک کابوس. آن را تعجب آور بود برای دیدن تعصب و غیرت که با عمده سرمایه گذاران ستون در.

در مقایسه با خواب آلود و کم با حضور در مزایده سلب حق اقامه دعوی من می خواهم با حضور به عنوان خبرنگار روزنامه در سواحل آلاباما در طول روزهای اولیه از سینه دادگاه-مراحل فروش در مکان های که در وال استریت بود و قرار دادن پایین ریشه مانند آتلانتا شد روم مجالس.

سرمایه گذاران دور اولین سه شنبه هر ماه در تقویم و رزرو پرواز به آتلانتا. روزی که هر شهرستان در گرجستان برگزار می شود مزایده سلب حق اقامه دعوی. خانه های آمریکایی 4 اجاره را به مناقصه خواهد جمع آوری در یک هتل شرایتون در امتداد بزرگراه بین ایالتی در شمال شهرستان, شب قبل از و divvy تا 20 میلیون دلار یا بیشتر از چک های صندوق. سپس آنها می خواهم فن به شهرستانهای مختلف برای خرید خانه.

دستورالعمل خود بودند سخت است. هیچ چیز بیش از 20 سال یا بیشتر. هیچ چیز بیش از حد روستایی است. هیچ چیز کمتر از سه اتاق خواب و دو حمام. هیچ چیز بدون گاراژ. چیزی است که هزینه کمتر از $100,000. چیزی که اجاره برای کمتر از $1000 در ماه است. مناسب و معقول مدارس بودند ،

سرمایه داران خود را مشاهده و ولگردی و قانونی شکنی به عنوان یک ثبات نیروی برای بازار مسکن است که تا به حال spiraled خارج از کنترل است. “یکی از مهمترین چیزهایی که به نفع جامعه از ما گرفتن و خرید خانه است که ما اساسا ایجاد یک طبقه قیمت خانه در حال سقوط” به گفته دیوید Singelyn که به همراه آقای هیوز زمانی که او خریداری شده خود را برای اولین بار اجاره و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی خانه.

شرکت هایی مانند دعوت و آمریکایی خانه های ثابت آنقدر سودآور است که آنها را نگه داشته و خرید و حتی پس از سلب حق مالکیت خشک شده بود. آنها در زمان به بازار باز است. برای پیدا کردن بهترین خواص قبل از دیگر خریداران آنها مستقر خانه شکار کامپیوتر برنامه ریزی شده به فکر می کنم مثل آقای هیوز که از بازنشسته آمریکایی خانه های هیئت در سال گذشته است. او کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی.

کامپیوتر همه واقعا عاشق بهار تپه دنیاست. حومه در لبه جنوبی مترو نشویل است که دارای ارزان ترین خانه ها در یکی از بهترین مناطق آموزش و پرورش در دولت است.

محلی General Motors Co. گیاه به حال ramped تا تولید و بازار مسکن شد رنگ قرمز در مارس 2017 که سه اتاق خواب و دو حمام خانه ذکر شده بود برای فروش وجود دارد. نماینده فروش به سختی و در زمان حال به یک پوند ورود به حیاط قبل از او آغاز شده فیلدینگ ارائه می دهد.

فروشندگان تا به حال چهار وزن در عرض چند ساعت. بالا پیشنهاد از $208,000 آمد از یک زن و شوهر با یک کودک به دنبال خود ، خانه های آمریکا همسان همه پول نقد.

بر خلاف خانواده, خانه های آمریکا نمی نیاز به قرض گرفتن یک پنی برای خرید خانه است. آن ارائه شد بدون احتمالات. این شرکت نمی خواهد سر و صدا بیش از خراشیده طبقه یا رنگ زشت پس از آن خواهد بود نوسازی خانه با استفاده از همان رنگ و کفپوش و لوازم خانگی به عنوان کسانی که در آن صدها نفر از خانه های دیگر در اطراف شهر.

حدود یک ماه بعد به خانه بازگشت در بازار است. این زمان برای اجاره برای $1,575 یک ماه.

خانواده آنها خانه های آمریکا ضرب و شتم دقیقا نوع مستاجر که این شرکت امیدوار بود آن را به اجاره.

اقتباس از “زیر آب: چگونه ما رویای آمریکایی از مالکیت خانه تبدیل به یک کابوس” توسط وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار Ryan Dezember. این کتاب منتشر خواهد شد توسط توماس دان کتاب یک اثر از ایران در جولای 14.

دختر سوار دوچرخه خود را در داخل یک جامعه از اجاره خانه های متعلق به خانه های آمریکا 4 اجاره در حومه آتلانتا.

عکس: داستین اتاق برای وال استریت ژورنال

نوشتن به رایان Dezember در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net